که رسمی پیاده روی به عقب نظرات به بدون علامت انتقال بودن "بسیار نادر'

Adrianna رودریگز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:03 PM EDT Jun 9, 2020یک مقام برجسته سازمان بهداشت جهانی

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

یک مقام برجسته سازمان بهداشت جهانی COVID-19 پاسخ روشن نظرات در یک کنفرانس رسانه های دوشنبه که پیشنهاد coronavirus انتقال توسط افراد بدون علامت است "بسیار نادر است."

دکتر ماریا ون Kerkhove که ویژگی های رهبری گفت: در یک ویدیو ارسال شده در سازمان خوراک توییتر که او با اشاره به یک زیر مجموعه کوچک از مطالعات و اطلاعات منتشر نشده از کشورهای عضو در هنگام ساخت این نظرات.

"من در بیان سیاست از چه کسی و یا هر چیزی شبیه به آن, من فقط تلاش برای بیان آنچه که ما می دانیم," او گفت:. "و که من استفاده می شود عبارت "بسیار نادر" و من فکر می کنم که یک سوء تفاهم به دولت است که بدون علامت انتقال در سطح جهان بسیار نادر است."

در تماس با ردیابی تلاش از دیگر کشورها ثانویه انتقال از افراد بدون علامت بود و به ندرت یافت Kerkhove گفت: اما این موضوع هنوز هم "مهم نیست."

او گفت که تلاش برای برآورد بدون علامت انتقال تا حد زیادی متفاوت است – برخی از پیش بینی گسترش افراد بدون علائم ممکن است تا 40 درصد از انتقال.

روز دوشنبه نظرات سوخت توییتهایی توسط anti-مستند فعالان پرسش این کشور تصمیم به شاتر کسب و کار به نام بهداشت عمومی منجر به رکورد بیکاری و از دست دادن شغل.

"ما بسته ما ملت پایین تقریبا نابود اقتصاد و مردم با پوشیدن ماسک بدون هیچ دلیل دیگر از دولت. کنترل ایم" نیوز مکس میزبان تلویزیون جان Cardillo.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی اشاره کرد Kerkhove شکست برای حمایت از ادعای خود را با مطالعات منتشر شده در حالی که دیگران با عجله به دفاع از او.

"آن را حس می کند" دکتر Faheem یونس ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه مریلند فوقانی Chesapeake بهداشت گفت: در توییتر. "هر سرفه ممکن است منتشر می کنند ~3000 و عطسه ~40,000 قطرات از یک علامتی بیمار است. خطر بسیار کمتر با بدون علامت است."

نظر: من درمان COVID بیماران و کار با چه کسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن خطرات بهداشتی ما با قطع روابط

'ماسک های بیشتر از چتر دریایی': گروه های زیست محیطی نگران coronavirus زباله در اقیانوس

Kerkhove تصریح کرد: برخی از نقاط در روز روشن تصویری از جمله این که برخی از پیش علامتی موارد ممکن است misidentified به عنوان بدون علامت.

دیگر افراد, او گفت:, ممکن است misidentified به عنوان بدون علامت زیرا آنها نمی در حال حاضر مشترک COVID-19 علائمی مانند تب و سرفه و تنگی نفس به جای برگزاری نمایشگاه مقدار از علائم خفیف.

Kerkhove گفت: تحقیقات زیادی در حال انجام است برای تعیین زمانی که کسی COVID-19 و واقعا بدون علامت و چه تعداد از این جمعیت در واقع انتقال این بیماری است.

"این یک سوال باز و که باقی می ماند یک سوال باز" او گفت:.

بسیاری از کارشناسان در توییتر انتقاد Kerkhove برای افتراق بدون علامت و قبل از علامت موارد به عنوان مطالعات متعدد نشان می دهد افرادی که نمی نمایشگاه هر گونه علائم قادر به انتقال این بیماری است.

یک گزارش منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در اواخر ماه مه که بیش از نیمی از ساکنان مثبت coronavirus نتایج آزمون در یک خانه سالمندان در واشنگتن شد و قبل از علامت در زمان تست و به احتمال زیاد منجر به انتقال.

یک مطالعه منتشر شده در مجله کارشناسی طبیعت در مارس یافت COVID-19 بيمار ممکن است مسری دو تا سه روز قبل از علائم ظاهر می شود. محققان حدود 44 درصد از انتقال در مطالعه خود رخ داده است در طول شاخص بیمار قبل از مرحله علامتدار.

علاوه بر این مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تخمین می زند در برنامه ریزی سناریو است که 40 درصد از انتقال ویروس رخ می دهد قبل از علامت شروع.

"به همین دلیل آن مهم است برای جلوگیری از مردم به عنوان آنجا که ممکن است برای شستن دست های خود را به پوشیدن ماسک" تارا اسمیت استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت. "برای جلوگیری از گسترش ویروس."

کمک: N'dea Yancey-براگ ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

بهداشت و ایمنی بیمار پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از Masimo پایه و اساس اخلاق و نوآوری و رقابت در بهداشت و درمان. این Masimo بنیاد ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن