ناپل باغ وحش اعلام کرد فاز اول بازگشایی

دیو Osborn ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:34 PM EDT مارس 15 سال 2020ناپل باغ وحش اعلام کرد که بازگشایی.بهنگام آن

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

ناپل باغ وحش اعلام کرد که بازگشایی.

بهنگام آنلاین بلیط در دسترس هستند برای بازدید از این باغ وحش که زمانی از آن باز می شود جمعه, مارس 22 از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر بلیط تنها می تواند خریداری آنلاین در napleszoo.org.

"باغ وحش تجربه اصلاح خواهد شد به طور کامل ارائه برای ایمنی از مهمانان کارکنان باغ وحش و حیوانات مجموعه و با رعایت تمام فدرال و ایالتی و محلی مورد نیاز و توصیه های اکید اجتماعی فاصله," کورتنی نشاط Goff یک سخنگوی باغ وحش گفت: در انتشار اخبار.

"تجربه متفاوت خواهد بود, اما آن است که هنوز هم همان معتبر سراسر کشور باغ وحش و باغ ارائه امن و تجربه در فضای باز برای کودکان و خانواده ها در جنوب غربی فلوریدا جامعه است."

قبلا: ناپل باغ وحش بسته از طریق پایان ماه مارس به دلیل coronavirus

بیشتر: ناپل باغ وحش جدید $4.4 M بیمارستان بازنشسته 'دامپزشک ریختن'

این باغ وحش نیز ارائه خواهد شد تخفیف موقت برای پذیرش. هزینه 12 دلار برای بزرگسالان و 6 دلار برای کودکان. کودکان زیر 2 سال, پیر و جوان پذیرفته شده به صورت رایگان. و باغ وحش اعضای لازم نیست که به پرداخت هزینه برای بلیط این اما پایان رسیده بلیط ها هنوز هم مورد نیاز است.

"ما مشتاق به استقبال مهمانان پشت و خوشحال به ارائه موقت قیمت با تخفیف برای خانواده ها به بیرون می آیند و لذت بردن از تماس با ما ورود به ما معتبر وحش و تاریخی باغ گفت:" جک Mulvena, ناپل, باغ وحش, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

"ما تا به حال به ما ماموریت به یک پلت فرم دیجیتال دوران ما بسته اما ما بسیار هیجان زده برای الهام بخشیدن به مهمانان در تمام سنین به احترام ارزش و کمک به حفظ حیات وحش و جهان طبیعی ما در فرد در باغ وحش."

باغ وحش مقامات می گویند آنها را مدیریت پذیرش به طوری که بیش از 300 تا 400 بازدید کنندگان در داخل باغ وحش در هر زمان. و اگر و زمانی که مورد نیاز این باغ وحش را تدریجی افزایش پذیرش به عنوان مشخص شده است که بازدید کنندگان مناسب و فاصلهی خود را.

فاز اول بازگشایی همچنین ویژگی های یک طرفه تنها مسیر را از طریق باغ وحش. در زیر ویژگی های باغ وحش در دسترس خواهد بود: صفری دره تئاتر را نشان می دهد پستانداران اعزامی کشتی, دیدار با حافظ و دسترسی به باغ وحش جدید زمین بازی کودکان است. زرافه مشاهده منطقه نیز بسته به آن است که تحت یک عمده فروش.

"به عنوان دولت فدرال بازگشایی فاز ادامه ناپل باغ وحش خواهد بود نظارت بر روند با دقت و در نهایت باز کردن ویژگی های بیشتر از این باغ وحش که زمانی مناسب" مقامات باغ وحش گفت: در انتشار.

و در طول فاز یک باغ وحش نمی قادر خواهد بود به افتخار پیش پرداخت بلیط باران چک و یا افتخاری بلیط. این یک گام ضروری برای اطمینان از ما حفظ ظرفیت محدودیت برای ایمنی از مهمانان ما کارکنان و حیوانات, مقامات گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با تخفیف بهنگام بلیط بازدید napleszoo.org تماس بگیرید و یا 239-262-5409.

همچنین از باغ وحش

ناپل باغ وحش ارائه پیشنهادات زیر را برای بازدید کنندگان باغ وحش خود را در خصوص ورود و بازدید.

باغ وحش مهمان ورود

  • لطفا سعی کنید برای 5-10 دقیقه قبل از خود را بهنگام ورود. که بی درنگ خود را بهنگام ورود اجازه می دهد تا ناپل کارکنان باغ وحش برای بهترین ارائه مهمانان با امن ترین باغ وحش بازدید امکان پذیر است.
  • اگر شما در اواخر برای انتخاب خود را بهنگام ورود به باغ وحش خواهد شد بهترین خود را به جای شما. اما اگر شما در اواخر آنها را تضمین نمی کند که دسترسی خود را به باغ وحش سریع خواهد بود.
  • ناپل باغ وحش تاسیس شده از دو قسمت مجزا با مناسب اجتماعی فاصله نشانگر برای بازدید کنندگان به صبر کرد خود را بهنگام ورود. مهمان نمی خواهد اجازه ورود به فضاهای انتظار بیش از 30 دقیقه قبل از خود را بهنگام ورود. اگر شما می رسد زودتر از 30 دقیقه به باغ وحش می پرسد که شما در وسیله نقلیه خود را تا کارگردانی در غیر این صورت.

در طول سفر خود را

  • لطفا به یاد داشته باشید CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل به اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگر باغ وحش مهمانان که فوری خود را در خانواده به خصوص در اطراف حیوانات نمایشگاه.
  • سازگار با CDC توصیه های ناپل باغ وحش را تشویق می کند تا مهمانان را به صورت ماسک اما ماسک صورت لازم نیست برای ورود و بازدید از باغ وحش.
  • این باغ وحش دارای نصب دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. اما هنوز هم تشویق مهمانان را به خود ضد عفونی کننده دست برای سفر خود را برای راحتی و دلایل ایمنی.
  • لطفا در نظر آوردن خود آب و مواد غذایی است. وین را کافه (در نزدیکی ورودی اصلی) باز خواهد بود برای نوشیدنی های سرد فقط. آب چشمه در دسترس نخواهد بود. اما مهمانان دسترسی داشته باشند و قادر به استفاده از این باغ وحش بطری آب پر کردن ایستگاه.
  • اگر شما بیمار هستید و یا در حال اجرا یک تب در روز خود را برنامه ریزی بازدید از باغ وحش می پرسد که شما به تعویق انداختن سفر خود را برای یک روز دیگر. به سادگی تماس با باغ وحش به دوباره برنامه به یکی دیگر از تاریخ و زمان.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب