دلفین ها پس از تاریک: دانشمندان شگفت زده شب فعالیت در رودخانه هند تالاب

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:27 PM EDT Jun 2, 2020چه کسی می دانست دلفین در رودخانه مرداب

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

چه کسی می دانست دلفین در رودخانه مرداب در حال جغدها شب?

آنها می خواهم به پرسه زدن بعد از خورشید پایین می رود و گاهی شنا کردن از تالاب و به اقیانوس اطلس و یا تا رودخانه creeks و کانال.

ما آن را می دانم در حال حاضر به لطف یک مطالعه توسط محققان دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی در فورت پیرس, در همکاری با, کارولینای جنوبی-بر اساس هفت درجه از نقشه برداری و Hubbs-سی ورلد موسسه تحقیقات که با استفاده از ماهواره تله متری مسیر چهار دلفین ها در تالاب در شب.

پژوهش ارائه شده چند "Oh wow!" لحظه گفت: گرگ O'Corry-کرو بندر شعبه استاد پژوهش و رهبر تیم.

تحقیقات قبلی نشان داده بود که بیش از 1000 bottlenose دلفین در شش گروه مجزا در امتداد 156 مایل تالاب تمایل به ماندن در مرداب و دلفین ها در اقیانوس تمایل برای ورود به تالاب.

بیشتر: زن خانواده دلفین در رودخانه هند تالاب چوب با هم

شاید در طول روز و نه در شب.

نتایج مطالعه منتشر شده در مجله Animal Biotelemetry نشان می دهد دلفین ها ترسیم شده توسط این ماهواره به طور منظم ترک لب شور آب تالاب برای سفر به اقیانوس.

"اگر آنها به ورودی شاید آنها ارتباط برقرار کردن با دلفین ها در اقیانوس" O'Corry-کرو گفت. "ما واقعا تعجب آنها رفت تا به چنین کوچک creeks و کانال ها به سختی به عنوان گسترده ای به عنوان یک فولکس واگن اشکال."

تحقیقات نشان می دهد که دانشمندان تا به حال "یک درک ناقص از دلفین ها ما فکر می کنیم می دانستم که خیلی در مورد" O'Corry-کرو گفت. "یک کلاس اول دبستان بچه می تواند به شما بگویم در مورد دلفین ها, اما حتی دانشمندان می توانم به شما بگویم که آنچه که آنها در شب انجام دهد."

O'Corry-کرو مظنون دلفین ها سفر بیشتر در شب به شکار و چون آنها کمتر احتمال دخالت انسان.

"ما به نوعی از دست این تالاب به بیش از به حیوانات وحشی در شب," او گفت:.

تحقیقات نشان می دهد باید مدیران آب و سازمان های دولتی که تالاب دلفین ها که در صورت تهدید از قایق حملات گیرایی و آلودگی محیط زیست یک محدوده بزرگتر از آنچه قبلا تصور.

"عملی نرم افزار" O'Corry-کرو گفت: "در حال حاضر ما می دانیم که دلفین ها بازدید از تمام این مناطق دیگر بنابراین ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه ما حفاظت از آنها در همه این مناطق دیگر."

بیشتر: بندر شعبه محقق ردیابی دلفین, نهنگ ها در اقیانوس

دستیابی به موفقیت های بزرگ

این کار یکی از اولین شب دلفین مطالعات انجام شده در جهان, O'Corry-کرو گفت. "ما در قلمرو unchartered."

O'Corry-کرو نام قادر بودن به استفاده از ماهواره تله متری برای ردیابی "بزرگ دستیابی به موفقیت در تحقیقات ما."

بیشتر: محققان رفتن با تکنولوژی بالا برای پیگیری دلفین در رودخانه مرداب

ردیابی دلفین ها در فرد است یا ضربه از دست در 156 مایل طولانی تالاب با یک پیچ و خم از ورودی خلیج ها و شاخه های فرعی.

"ماهواره به ما اجازه می دهد برای نظارت بر دلفین ها 24-7," O'Corry-کرو گفت. "ما می تواند به خانه و رفتن به رختخواب و ماهواره ای را به کار. شما ببینید همه چیز در همه جا حیوان می رود."

محققان متصل ماهواره ای و برچسب ها بر روی باله های پشتی از چهار مرد دلفین سه بزرگسال و یک نوجوان دستگیر شده در حین ارزیابی سلامت از تالاب جمعیت.

محققان ردیابی کوارتت در طول تابستان و پاییز سال 2012 به عنوان آنها در بازه زمانی بین سباستین و فورت پیرس ورودی.

"بسیاری از موانع" تاخیر در انتشار نتایج حاصل از مطالعه هشت سال O'Corry-کرو گفت: در درجه اول تدارکات جمع آوری تمام داده ها آموزش اعضای جدید این تیم و پیدا کردن بودجه سازگار.

"این شکسته قلب من آن را در زمان بسیار طولانی" O'Corry-کرو گفت: "از آنجا که من می دانم که چگونه مردم علاقه مند هستند در تالاب دلفین ها و, چرا که مردم پرداخت می شود برای این پروژه با پلاک فروش."

بودجه ارائه شده از فروش "حفاظت از دلفین های وحشی" و "فلوریدا کشف اقیانوس" تخصص پلاک با پشتیبانی از سی ورلد و Busch Gardens حفاظت از صندوق.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن