وزارت بهداشت به مدارس پزشکی: هیچ COVID-19 اشتراک گذاری داده ها اعمال می شود به صورت جداگانه

الساندرو Marazzi ساسون فلوریدا امروزمنتشر شده 7:15 PM EDT Jul 9, 2020پس از چند ماه مذاکره وزارت بهداشت گفته مح

توسط ABTINNEWS در 19 تیر 1399

پس از چند ماه مذاکره وزارت بهداشت گفته محققان در فلوریدا مدارس پزشکی در تلاش برای دسترسی به دولت خام COVID-19 دیتا: شما نمی توانید آن را به عنوان یک گروه.

در عوض تیم های تحقیقاتی در دانشکده های پزشکی باید به صورت جداگانه درخواست برای دسترسی به.

داده های جمع آوری شده توسط بیمارستان های دولتی و خصوصی آزمایشگاه و همچنین کلینیک های سراسر آفتاب دولت در COVID-19 موارد و بیماران ضروری در اطلاع رسانی و پاسخ به همه گیر و محققان ارائه توانایی به طور مستقل تایید رسمی شماره. محققان و پژوهشگران می خواهید داده ها به کمک دولت با مبارزه علیه مرگبار رمان coronavirus ارائه صرفه جویی در زندگی بینش و تجزیه و تحلیل به سیاستگذاران و پزشکان در خط اول جبهه.

اما DOH رد گسترده دسترسی به داده های جمعه به جای ارسال به شورای فلوریدا دانشکده پزشکی رؤسای یک قالب است که تنها اجازه می دهد تا فرد تیم های تحقیقاتی به درخواست برای دسترسی به اطلاعات.

حرکت به مجموعه تلاش های تحقیقاتی برای درک بهتر COVID-19 هفته اگر نه ماه به عنوان دولت این است که گریبانگیر توسط میزان سابقه ای از عفونت های جدید چهار ماه به کشنده بیماری همه گیر.

"این مایه تاسف است اتلاف وقت در میان یک بحران" گفت: Jay Wolfson ارشد کاردانی دین برای سیاست های بهداشتی و تمرین در دانشگاه فلوریدای جنوبی Morsani دانشکده پزشکی شده است که بخشی از مذاکرات با خمیر بازی.

این شورا شده است مذاکره داده ها با استفاده از توافق با DOH پس ممکن است با هدف قرار دادن اهداف مشترک از محققان و توانایی های فنی خود را در خدمت دولت است. این شورا نیز شفاعت به نمایندگی از گروه های تحقیقاتی است که خود را در بن بست تامین امنیت دسترسی به داده ها در ماه های مارس و آوریل است.

از جمله بهداشت عمومی داده است موضوع به اخلاق و قوانین حفظ حریم خصوصی اما دسترسی به طور معمول اعطا شده به علمی و بالینی محققان پس از بررسی دقیق و فرایند نرم افزار است که منجر به یک "داده ها استفاده خواهیم کرد."

اما از زمان شروع این بیماری همه گیر محققان خارج از سازمان های دولتی مانند DOH شده اند قادر به دسترسی به داده ها.

قبلا: به عنوان فلوریدا دوباره باز COVID-19 داده می شود رئیس طرد و محققان گریه ناپاک

بیشتر: Rebekah جونز: COVID-19 گزارش داده توسط فلوریدا غیر قابل اعتماد است افزایش بیش از حد بسیاری از سوالات | نظر

آنچه در این شورا می خواستم یک توافق خواهد بود که با ارائه گسترده دسترسی به پایگاه داده های دولت برای گروه های تحقیقاتی در دانشگاه های مختلف کار با هم در COVID-19 پروژه های مرتبط. اما DOH پیشنهاد روز دوشنبه تنها اجازه می دهد تا برای فرد گروه به درخواست برای داده ها است که می تواند به اشتراک گذاشته نمی شود.

"وزارت بهداشت مصمم است که آنها نمی خواهند پتو بزرگ مشارکتی یکپارچه پروژه های اما آنها می خواهند هر موسسه و هر پروژه تحقیقاتی به یک جداگانه داده ها با استفاده از قرارداد" با توجه به USF را Wolfson.

Wolfson گفت: DOH امتناع برای به اشتراک گذاشتن داده ها به طور گسترده ای به وسیله محققان در دانشگاه های مختلف نمی توانند با هم کار کنند و یا به اشتراک گذاری داده ها و تنها می تواند محدود درخواست داده دولت تصویب شود به صورت جداگانه بر اساس مورد به مورد. هیچ تضمینی وجود ندارد از جمله درخواست خواهد برآورده شود و این روند برای هر طول می کشد هفته اگر نه ماه. چه تر است, چرا که داده های مختلف برگزار می شود با بخش های مختلف در DOH, فرد, گروه ممکن است به درخواست های متعدد در سراسر بخش های مختلف.

"ما صرف افتضاح مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد ابتکار عمل مشترک و آنها (DOH) تصمیم گرفت که آنها می خواستند هر موسسه و هر پروژه تحقیقاتی به (را) جداگانه معامله," او گفت:.

DOH است توضیح داد دلایل موقعیت خود را به شورا و سوالات به سخنگوی وزارت آلبرتو Moscoso رفت بدون جواب توسط مطبوعات زمان.

"من می توانم آن را درک کنند; آنها کوتاه کارکنان به هر حال" Wolfson گفت. "و شما فکر می کنم که آنها می خواهم که فکری ویژگی های علمی و قدرت ابتکار عمل مشترک در سراسر مدارس پزشکی و اشتراک گذاری داده ها در یک مکان به بهره وری بیشتر از آن. من حدس می زنم آنها تصمیم گرفتند که آنها فقط نمی خواهم که."

چنین گسترده اعم دسترسی به یک پایگاه داده دولت شده اند که بی سابقه و Wolfson گفت: "وجود یک تاریخ" از سازمان مانند DOH و آژانس برای مراقبت های بهداشتی دولت محافظه کار بودن در اعطای دسترسی به داده ها به محققان. اما Wolfson گفت: شورای امیدوار بود دولت را از مزایای یک توافق است.

"احتمالا وجود دارد رفتن به یک افتضاح بسیاری از برخی از تقلید از تلاش اما

این چیزی است که وزارت بهداشت تصمیم گرفته است برای آن دلایلاما کاملا رک و پوست کنده من نا امید کرد."

در این ساعت رشد می کند, اواخر: موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان در فلوریدا طوفان فصل فرا رسیده است و پاییز فصل آنفولانزا در اطراف گوشه است, تمام تهدید به بار بیشتر سیستم.

"به نظر می رسد حداقل برای برخی از افراد در تالاهاسی که آن را می توانید صبر کنید" Wolfson گفت.

اما دسترسی به داده ها فقط برای تحقیقات دانشگاهی حذف شده از خطوط مقدم مبارزه با بیماری های, بر خلاف Wolfson گفت: محققان امید برای دسترسی به اطلاعات "را در زمین پا بر روی زمین و آنها را درگیر در مراقبت از بیماران و ارائه خدمات و پژوهش در سطح بالینی (و) در سطح سیاست."

برای قرار دادن آن را به سادگی Wolfson گفت: دسترسی به داده ها می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

"ما نمی خواهد بود قادر به به طور موثر و مسئولانه این اتوبوس رانندگی به جلو رفتن فقط به عنوان عیسی است که در آینده ما دوباره. که من نگرانی است."

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با او را در 321-355-8144 یا asassoon@floridatoday.com. توییتر: @alemzstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن