ما مراقبت: چراغ و دوربین و جامعه اکشن مجموعه مرحله

اندرو اتکینز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 24, 2020مایکل از NBC کمدی "خوب محل" است

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

مایکل از NBC کمدی "خوب محل" است که جاودانه بودن بازی های برگزار شده توسط Ted Danson که ساختار محلات برای مردم به زندگی در زمانی که آنها در رسیدن به زندگی پس از مرگ.

او همچنین یک شیطان.

خنده دار, پس از آن که این نقل قول نیز می آید از او نسبت به پایان این سری:

"آنچه مهم نیست اگر مردم خوب هستند یا بد. آنچه مهم است این است که اگر آنها در حال تلاش برای امروز بهتر از دیروز بود. شما از من خواست که در آن امید من می آید ؟ که من پاسخ دهد."

با تشکر از شما — برای این کار شما را به انجام به جامعه ما یک جامعه حتی زمانی که ما از هم جدا. و با تشکر از شما برای تلاش برای بهتر امروز.

این همه ما می توانید انجام دهید.

اگر شما چیزی است که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن لطفا به ما ایمیل در features@naplesnews.com. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی, اطلاعات تماس و هر گونه اطلاعات ما ممکن است نیاز به نوشتن چیزی کوتاه و شیرین است.

نگه داشتن نور در

لایحه Kilgus است که به معنای واقعی در کسب و کار روشن زندگی مردم است.

به عنوان یک صاحب طرمرس تعطیلات دکور, Inc., او تنها چند راه او می تواند کمک کند که او آموخته همسایه پایین خیابان به حال خود را از دست داده است. بنابراین او رفت و روشن حیاط خود را در چراغ: قرمز و سفید و آبی.

فکر پشت میهنی رنگ Kilgus گفت: برای کمک به مردم احساس متحده و اجازه دهید دیگران می دانم که هر کس در این با هم. و آن را به عنوان معلوم است که خانه تنها بود ،

"ما گفت:" شما می دانید چه ؟ من قصد دارم برای دیدن اگر برخی دیگر از مردم می خواهم آن را انجام,'" Kilgus گفت.

در حال حاضر وجود دارد حداقل نه خانه خود را در خیابان در گلدن گیت آمریکا که در حال روشن چراغ از طرمرس تعطیلات دکور — همه رایگان است. که بیش از 1000 دستگاه چراغ در 50 چراغ هر یک در یکی از خیابان به تنهایی.

برای شنیدن Kilgus بگویید آن همسایگان و رهگذران را دوست داشتم غیر منتظره روشن و خاموش شدن.

"این باعث می شود ما احساس خوبی است که ما از آنها ساخته شده, احساس خوب," او گفت:. "به خاطر این است که یک زمان خوب است. ما نوع خوش شانس است که ما در حال انجام به خوبی در طول این اما بسیاری از افراد دیگر نیست به خوبی انجام می دهند."

یک وعده غذایی و بیشتر

پورت رویال انجمن تا به حال دو گل: حمایت از کسب و کارهای محلی و اجازه دادن به اولین پاسخ دهندگان و پزشکی کارگران می دانیم آنها قدردانی.

یک راه حل خلاق به آنها اجازه انجام هر دو. مدیر اجرایی جینا Heiderman گفت که نقشه کشی از ذخایر انباشته شده از طریق حق عضویت و طرح های دیگر پورت رویال انجمن قادر به خرید بیش از 150 کارت هدیه از حدود 30 رستوران های محلی که شد 40 دلار کارت هدیه. در کل انجمن خریداری شده بیش از 5,100 کارت های هدیه.

و در جایی که کسانی که کارت های هدیه بروید ؟ به اولین پاسخ دهندگان در شهر ناپل از افسران پلیس را به آتش نشانان به EMT پرسنل. فراتر از آن است که آنها نیز ارائه کارت هدیه به کل NCH کارکنان بیمارستان.

هیئت مدیره انجمن به اتفاق آرا تصویب خرید, Heiderman گفت.

"این واقعا مهم است که ما به افرادی که در حال کار از طرف ما," او گفت:. "پورت رویال یک جامعه بزرگ است که بسیاری از منابع قادر به اختصاص به افرادی که به آن نیاز دارید و نیاز به کمک. چه بهتر از راه برای حمایت از این شهر زندگی می کنیم؟"

جزایر خوب

ماربلا جزایر بوده است ستارگان مثال از حمایت جامعه و فعالیت است.

کتی عروسک که صندلی اجتماعی در جامعه لرزاند کردن یک لیست خشکشویی محبت و اعمال خوب است.

وجود دارد دو هفته غذا درایو بهره سنت ماتیوز " خانه ای که فقط تا پایان. وجود دارد با تشکر از شما شب که همه را تشویق به گام به جلو خود را متری با پوشیدن لباس آبی به پشتیبانی بیمارستان کار می کند. وجود دارد hoagies اهدا به بیمارستان کارگران و عظیم ماسک گیری در تلاش است که تولید هزاران نفر از ماسک است. وجود گچ پیام در پیاده رو بیش از حد. و با وجود این سه نشانه ضمن تشکر از کارگران بیمارستان که در حال برنامه ریزی برای سفر بین NCH و پزشکان منطقه ای.

واقعا خیلی از جامعه است که آن را سخت برای ناخن همه را اما جامعه مهربانی برای خود صحبت می کند.

"من فقط فکر می کنم که همه ما واقعا خوش شانس. ما چنین همسایگان فوق العاده در اینجا" عروسک گفت. "من هرگز در یک محله بود که در آن هر کس دلسوز و مهربان است."

دیگر اخبار خوب

دبیرستان پیشرفت از طریق فردی تعیین تیم یک کمک مالی در کنار LadyCakes نانوایی کیپ مرجان و چوپان کوکی ها از فورت مایرز برای کسانی که کار با COVID-19 بيمار در لی بیمارستان یادبود. کارگران سهشنبه دریافت 40 کیک و 40 کوکی ها و " با تشکر از شما توجه داشته باشید از این تیم نشان دادن قدردانی خود را برای کسانی که صرفه جویی در زندگی.

هفته گذشته Comrie سرطان, بنیاد غیر انتفاعی مستقر در بوکا گراند اهدا $25,000 به اسکودوی کیپ مرجان مراقبت از مرکز. با توجه به انتشار اخبار این بودجه کمک خواهد کرد که اسکودوی کیپ مرجان مراقبت مرکز در ادامه به ارائه مواد غذایی و کمک های دیگر به عنوان نیازهای رشد با توجه به کوروناویروس.

همچنین در هفته گذشته Lipman مزارع خانوادگی اهدا 700 کیسه های تولید به خط مقدم پزشکی کارگران با پزشکان بیمارستان منطقه ای و لی سلامت.

بهداشت و درمان شبکه repurposed آن رونالد مک دونالد مراقبت از تلفن همراه. در اصل آن مجهز برای مراقبت از دندان و استفاده می شود برای بازدید و کمک رسانی اما با توجه به انتشار اخبار این Suncoast اتحادیه های اعتباری بنیاد صادر $10,000 اضطراری COVID-19 اعطای اجازه می دهد تا واحد سیار به تغییر تمرکز خود را به سمت نوزاد به خوبی بازدیدکننده داشته است از جمله واکسن و ارزیابی ریسک.

بنیتا خلیج ساکن مریم Calabrese مشترک که شوهرش جو Calabrese کمک به سازماندهی یک خون درایو مارس 29 مارس 1, و در حال حاضر بیش از 100 نفر امضا برای اهدای. مانند بسیاری دیگر از جوامع بنیتا خلیج نیز اهدا کرده است 1,000 ماسک و شروع به دوختن برای farmworkers در ایممکلی.

مدیر عامل و مدیر اجرایی و هنری از ناپل بازیکنان برایس الکساندر نوشت: در یک ایمیل که تئاتر صحنه فروشگاه سفارشی ساخته شده از جنس پلکسی گلاس لوله گذاری تراشه جعبه متناسب با NCH درخواست به صورت رایگان. این جعبه می تواند کمک به محافظت از پزشکی کارگران در حالی گزاری تراشه بيماران است.

ماربلا سپری در Pelican Bay را نباید با ماربلا جزایر نیز انجام می شود بخشی از آن را به مطمئن شوید که ساکنان در زندگی مستقل در جامعه احساس دوست داشتنی. مدیر فعالیت های کتی اوربن نوشت: در یک ایمیل که جامعه برگزار شد کنسرت در فضای باز برای ساکنان به لذت بردن از خود lanais. برای عید, کارکنان, ایجاد یک اسم حیوان دست اموز-تم صحرا تحویل به هر درب در ساختمان و هر فرد با تولد در این ماه دریافت بالون تولد و برخی از کیک بیش از حد.

دنا Liston ارشد توسعه افسر از پسران و دختران باشگاه ذغال سنگ شهرستان نوشت: در یک ایمیل که در حالی که اعضای باشگاه در خارج از مدرسه و آواره از سازمان اجتماعی باشگاه است که هنوز هم ارائه وعده غذایی کیت لوازم مدرسه و فعالیت های آنلاین در میان دیگر طرح های توسعه.

دانش آموزان در Collier منشور آکادمی سخت تن به تن را به یک ویدیو تصاویر به صورت خودکار ابراز چقدر آنها از دست رفته خود را به معلمان نشان دادن دست نوشته یادداشت از عشق و قدردانی و که آنها می خواهند به بازگشت به خود معلمان است.

ناپل بر اساس Halstatt خیریه بنیاد خیریه بازوی سرمایه گذاری شرکت Halstatt اهدا 4,500 KN95 ماسک برای سازمان هایی مانند NCH و دیوید لارنس مرکز.

سی و iPads اهدا شد توسط افراد از طریق Lee بهداشت و درمان بنیاد برای کمک به بیمار ملاقات در سراسر اجتماعی فاصله گرفته است. از iPads ها توزیع شده از طریق بیمارستان و پیکربندی شده با یک نرم افزار به طوری که بیماران می توانند با ارسال یک لینک به خانواده و دوستان برای شروع یک ویدیو کنفرانس.

تاکستان های کشور, باشگاه اهدا خواهد شد و ارائه وعده های غذایی 175 به مرکز شهر NCH را بیکر بیمارستان بود ، از طریق آوریل تاکستان باشگاه های کشور اهدا کرده است بیش از 700 وعده های غذایی به بهداشت و درمان کارگران در سراسر هر دو NCH بیمارستان ها و پزشکان مرکز پزشکی منطقه ای.

فلوریدا 4-H, اعضای, از جمله کسانی که در Lee County شده است شرکت در یک pen pal, برنامه قلم دوستان متناظر با حدود 250 4-H جوانان در سراسر کشور است.

این خیابان پنجم جنوبی بهبود کسب و کار منطقه اعلام کرد جدید بازاریابی ابتکار #UnitedonFifth برای تقویت کسب و کار برای تقریبا 15 ٪ از کسب و کار هنوز هم باز با توجه به انتشار اخبار. یکی از اولین برنامه ها از طریق ابتکار جدید است که به نام تغذیه خط مقدم که ارائه خواهد شد NCH بهداشت و درمان کارگران و پرسنل اورژانس و ماموران پلیس با اهدا مواد غذایی از خیابان پنجم جنوبی رستوران.

با همکاری کالیفرنیا پیتزا آشپزخانه, دریا مغازه های اهدا شده نزدیک به 1000 وعده های غذایی در سراسر جنوب غربی فلوریدا در طول سه هفته از جمله اولین پاسخ دهندگان و پناهگاه برای آزار زنان و کودکان با توجه به انتشار اخبار.

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن