'آن را در مورد کمک به مردم': Sebastian اثاثه یا لوازم داخلی کسب و کار کسب و کار تبدیل را به صورت ماسک

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:05 PM EDT Apr 20, 2020سباستین — با ماشین آلات دوخت whirring

توسط ABTINNEWS در 1 اردیبهشت 1399

سباستین — با ماشین آلات دوخت whirring و پارچه در سراسر پوشیده از برف سفید میز جلو ورودی به رابرت دوئر اثاثه یا لوازم داخلی نیز ممکن است دروازه ورود به قطب شمال است.

به عنوان شش کارمند در Sebastian کسب و کار فشار به تولید هزاران نفر از ماسک و روح کمک به دیگران است که شبیه به یک صحنه از یک جوشان کریسمس تلنگر.

چهار ماه خارج از فصل و یک ماه به جهانی همه گیر اثاثه یا لوازم داخلی فروشگاه در 11660 هیولت درایو ادغام شده به یک ماشین خوب روغن با یک هدف مشترک: تولید به عنوان بسیاری از ماسک صورت به عنوان انسانی امکان پذیر است برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

"تا زمانی که این چیزی است که ما می خواهیم برای کمک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است" از فروشگاه به اسم رابرت دوئر و گفت: این کوه در می رم یک به اتمام ماسک صورت به شمع از چه شبیه صدها نفر.

اگر فروشگاه قطب شمال و سپس دوئر آقای نوئل خود:

او تبدیل شده است 75 درصد از کسب و کار خود را که به طور معمول ارائه می دهد سفارشی اثاثه یا لوازم داخلی کار و تعمیرات به مقاصدشان ماسک-ساخت و بهره برداری است.

پنج کارکنان انتقال به علت در حالی که دوئر پسر, Dylan دسته دیگر چهارم از کسب و کار است. این گروه وارد شده و نه, 10-گاهی اوقات 11 ساعت در روز برای اطمینان از تقاضا برای ماسک ملاقات کرده است.

این لیست در حال اجرا از رابرت دوئر مشتریان که در حال حاضر دریافت ماسک — تا 40 فرد کسب و کار به عنوان جمعه — بسیار گسترده و چشمگیر است.

اثاثه یا لوازم داخلی فروشگاه را فراهم کرده است در صورت حمایت به Fellsmere ورو بیچ و سباستین ادارات پلیس هند رودخانه شهرستان کلانتر, ایالات متحده گارد ساحلی و نیروی دریایی و بیمارستان های محلی که در صورت کمبود حفاظت فردی, تجهیزات دوئر گفت.

بیشتر: باردار در میان همه گیر: مادران انتظار تطبیق برنامه با کمک محلی ائتلاف

محلی Publix سوپر مارکت ها و فلوریدا خدمات جنگل نیز دریافت کنندگان سفارشی ماسک است که طیف وسیعی از سیاه و سفید به گاهی اوقات حتی استتار الگوهای دوئر گفت.

دوئر نیز سفر به مناطق با افزایش جمعیت زندگی در بی خانمانی به توزیع ماسک در فرد است.

از آوریل 4 مجموع 1,421 دست دوخته شده ماسک تولید شد توسط 3 بعد از ظهر پنج شنبه بعد از ظهر و کسب و کار بود که در مسیر رسیدن به 1600 در پایان روز دوئر گفت.

توزیع ماسک به صورت رایگان و بر اساس کمک مالی تنها یک لذت بخش نقطه عطف برای کارکنان.

"این در مورد پول در همه, آن را در مورد کمک به مردم" دوئر گفت. "من فقط می توانم قرار دادن یک قیمت بر روی آن. ما تا زمانی که تقاضا متوقف می شود."

بیشتر: "این برکت خدا': صلیب سرخ انتقال به مجازی امداد رسانی در میان COVID-19

در آن طول می کشد تا یک روستا

اگر یکی از درس 44 ساله و کارمند گرگ ریچاردز آموخته آن است که اهمیت توجه به کسانی که نیاز دارند.

"شما هرگز نمی دانید چه یک فرد رفتن را از طریق" گفت: ریچاردز از پشت میز موقت. "توجه به مردم است که بزرگترین نیاز دارند. این که آیا آن مرد که نمی تواند کراوات خود ماسک و یا آن را به منظور از 30 ماسک می آید که از طریق بیمارستان."

او اشاره کرد که مردم همیشه باید مایل به یادگیری و "مجموعه خودمان را به بزرگترین تاثیر را ما می توانیم در جامعه است."

پس از اولین ماسک تولید شد مارس 4 محصول در حال حاضر دیده می شود چندین نسل های جدید به منظور افزایش آسایش و ثبات و, برای کمک به جلوگیری از هر گونه ویروس از ساخت راه خود را به بدن انسان است.

ریچاردز گفت: کارکنان در حال یادگیری از انتقادات و پیشنهادات آنها را دریافت کرده اند به طور مستقیم از جامعه است. این بهترین راه برای انطباق با این ماسک صورت برای اطمینان از ایمنی است.

Colton روز, a 17-year-old داوطلب در این فروشگاه ارائه کرده است 20 تا 30 دقیقه از زمان خود را در هر هفته به تولید ماسک, او گفت:.

وظیفه برش ماسک گرد و غبار پوشش و اندازه گیری های دقیق روی پارچه, سباستین نوجوان دیده است هیچ کمبود کار. کار او گفت که لازم است برای جامعه اطراف او.

"بزرگترین غذای آماده است که ما شروع به تمیز تر در مورد زندگی روزمره ما" روز گفت.

بیشتر: کروناویروس در ساحل گنجینه: فلوریدا وزارت بهداشت شکستن موارد توسط کد پستی

کری دوئر از 48 به طور معمول نظارت بر عملیات کسب و کار, اما گفت که او آموخته است که به استفاده از یک چرخ خیاطی در کمتر از یک هفته برای پاسخگویی به تقاضای بالا رفتن سرسام آور برای ماسک صورت. او در حال حاضر یک دارایی مهم برای این تیم از شش.

به عنوان او نشسته در پشت چرخ خیاطی اتصال گرد و غبار را پوشش می دهد به ماسک فوم پشتوانه کری دوئر منظم راه می رفت از طریق هر مرحله از این روند.

"هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده, ما تصویب آن را به خیاطی شماره 2 که در آن آنها آن را از وجود دارد" دوئر گفت: دوخت یک خط عمودی از بالای یک ماسک دیگر. "در تمام طول روز من با فشار این و خارج ماشین. این تقریبا تمام زندگی من در حال حاضر."

به رابرت از سال 1996 کری گفت: این یکی از شلوغ ترین زمان این فروشگاه تا به حال دیده می شود. اما انگیزه برای کار سخت خود را نهفته در ایمنی سباستین و بیشتر Treasure Coast جامعه است.

"این ویروس واقعا جدی است و ما واقعا می خواستم به سعی کنید و کمک به مردم" رابرت دوئر گفت. "وجود دارد یک کمبود وجود دارد. گاهی اوقات آن را همیشه در مورد پول است. این است که در مورد مردم است."

برای اهدای

اگر شما می خواهم برای کمک به رابرت دوئر اثاثه یا لوازم داخلی در ماموریت خود برای تولید ماسک و کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus بازدید از وب سایت کسب و کار در https://www.robertdoerrfacemasks.com/

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224. برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب