مایکل جردن نزدیک غرق شدن و 3 میلیون دلار در جوایز ویژه در سنگ Blue Marlin مسابقات

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 17, 2020بزرگ سنگ Blue Marlin مسابقات ت

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

بزرگ سنگ Blue Marlin مسابقات تا به حال کمی از همه چیز در این سال است. پرداخت بزرگ است. بزرگ مارلین. بزرگ ناوگان. بزرگ مشهور است. و برای حداقل یک دوره از مسابقات قایق بزرگ را بترساند.

یک ناوگان از 204 قایق رقابت در $3.3 میلیون صورتی که برجسته 12 مختلف برنده تمام پولها دسته بندی ها از جمله بسیاری blue marlin منتشر شده و سنگین ترین آبی مارلین دلفین نبراسکا و ماهی تن.

ماهیگیران تفننی از سراسر فلوریدا و ایالات متحده به رقابت پرداختند در 62 رویداد سالانه است که منتهی به ژوئن 13, صید خارج از مورهاد سیتی در ایالت کارولینای شمالی شروع ژوئن 5.

G. O. A. T.

قبل از این مسابقات باز آن اولین روز از ماهیگیری scuttlebutt در امتداد اسکله در سراسر شهر و در رسانه های اجتماعی متمرکز شده بر روی یک قایق در خاص: معروف بگیر 23, 80-پای وایکینگ از ژوپیتر فلوریدا با یک رنگ متمایز است.

که قایق لنگر انداخت در یکی از اسکله متعلق به یکی از بزرگترین ورزشکاران آمریکا در تمام دوران مایکل جردن. اخبار اردن مشارکت آورده و با توجه به مسابقات از طرفداران ورزش که هرگز به دنبال مسابقات ماهیگیری.

در ژوئن 9, یکی از اردن هم تیمی های دنی جوان قلاب و reeled در blue marlin گرفتن 23 تیم معتقد بودند می تواند به اندازه کافی سنگین را به نفع خود بیش از 500 ، 000 دلار پول جایزه. حداقل وزن را به خانه بزرگ payday شد 500 پوند است. جوان و گرفتن 23 بزرگ آبی وزن 442.3 پوند بود که به اندازه کافی خوب برای چهارم در زمان این وزن شد. این زخم تا نهم مسابقات توسط پایان.

بیشتر: Michael Jordan هدف برای sailfish در نور مقابله با مسابقات

بزرگ بلوز

Pelagic Hunter II متعلق به جان کروز از Sneads کشتی کارولینای شمالی و هم تیمی های نورمن بون کایل Kirkpatrick و رایلی Adkins وزن این مسابقات بزرگترین blue marlin در 495.2 پوند به خانه را کمی بیش از $200,000.

دریا مهاجم متعلق به آدریان Holler از مورهاد سیتی وزن یک 450 پوند آبی های بیش از 1 میلیون دلار است.

چند قایق با روابط گنج ساحل نیز صید این مسابقات اما با تجربه نتایج بسیار متفاوت.

پیروزی بزرگ

Lo Que Sea متعلق به تونی Huerta; Zues متعلق به سندی اسمیت و پس از نام سگ خود را; و Floridian متعلق به سروان. گلن کامرون تمام مناظر خود را در مجموعه حمل خانه دیگران بزرگ. Lo Que Sea هدف خود. در ضمن Floridian حال ترساندن خدمه آن سپاسگزار است که جان سالم به در برد.

بیشتر: جوانی جلب اولین blue marlin باس & snook ماهیگیری خوب است

"ما واقعا خوش شانس است که هیچ تیم دیگر گرفتار blue marlin با وزن بیش از 500 پوند" گفت: Huerta از اورلاندو اما چه کسی نگه می دارد Lo Que Sea در Pelican باشگاه قایق بادبانی در فورت پیرس. "این بسیار suspenseful, اما از آنجایی که ما تا به حال بیشترین امتیاز را در مارلین انتشار بخش ما برنده جایزه پول برای افسانه ماهیگیر برنده تمام پولها."

Lo Que Sea انجام خانه $772,000.

"من خوشحال بود برای (سروان.) Garrett (Shultz) برای به دست آوردن یک پیروزی در این مسابقات معتبر," هورتا گفت. "او ما را در مارلین سه چهار روز ما صید. ما زخم انتشار پنج blue marlin و دو sailfish."

هورتا گفت: قایق های در حال اجرا در حدود 50 مایل از بیوفورت ورودی برای پیدا کردن نیش. گاهی اوقات نیش می توان اضافی 20 مایل دورتر است. هورتا گفت: آب و هوا و دریا شرایط "بسیار خوب" همه اما یکی از روزها آنها بودند.

پیوستن به Huerta و Shultz شد mate شین Surrency, Sutton پل 10 و تریپ Berlinsky, 15, همه فورت پیرس. پل و Berlinsky سوار به همراه مشاهده است. پولس پدر سروان. کوین پل ماهیگیری بود روی Zues با اسمیت از آلاباما و مسیحی اسپرینگستین از فورت پیرس. Zues منتشر شد سه blue marlin.

هورتا گفت: خدمه اش در زمان قایق به Manteo, North Carolina, سایت دزدان دریایی یارو Billfish مسابقات Aug. 8-15.

دریاهای خشن

خدمه روی عرشه کشتی Floridian تشویق Lo Que Sea خود را برای برنده شدن. اما آنها به پایان رسید سنگ بزرگ با یک وضعیت کاملا متفاوت.

به عنوان سروان. گلن کامرون بازگشت به بندر از طریق بیوفورت ورودی در ژوئن 10, 60 پا کارولینای شمالی ساخته شده ورزشکار ضربه به عقب و پایین موج چاشنی منبر در تعظیم. نیروی ضربه به موج مجبور منبر تا شکستن آن را تعظیم و خوراکی بخشی از جامعه شناسی قایق فایبر گلاس و کامپوزیت بر روی بدنه چوبی.

وجود دارد زندگی می کنند جریان ویدئو از سقوط در Facebook و پس به نظر می رسد واقعا بد برای قایق. با این حال کامرون و همسر جنیفر گفت: این عکس ها نگاه بدتر از آسیب واقعی.

"جزر و مد شد شارژ و وزش باد پس از آن ایجاد یک موج تند در ورودی" گفت: کامرون که تجربه خلبانی از طریق بدتر ورودی از کارولینای شمالی به ونزوئلا است. "ما آمار پایین تغار و صادقانه اگر قایق ندارد منبر چسبیده ممکن است ما تا به حال هر گونه آسیب است. ما از طری موج و آن را فقط با استفاده از منبر مانند یک اهرم."

بیشتر: Floridian ماهیگیری تیم برنده سر ماهی عجله ئی Sailfish مسابقات

کامرون گفت: اگر چه یک سوراخ و پاره پاره باز در بالای تعظیم هیچ آب از داخل قایق.

"من پرده ها هنوز خشک," او گفت:.

این Floridian ماهیگیری تیم — Camerons مت Driscoll, تایلر Pricinsky و شان فاولر — قرض گرفته شده از یک قایق برای ماهی نهایی خود را بعد از رقابت. کامرون گفت: مسابقات ماهیگیری جامعه نشده اند می تواند بیشتر مفید است. یک شب یک غریبه که به رسمیت شناخته شده است که آنها حتی خرید خود را به شام.

"ما در حال حاضر قایق در حیاط در کارولینای شمالی خواهد شد و کار او را حتی بهتر از او بود و قبل از" کامرون گفت: از Floridian. "ما قصد داریم بدون منبر. من طرح آماده دزدان دریایی یارو مسابقات در Manteo."

کامرون که یک کار منشور کاپیتان با Floridian از Sailfish مارینا در استوارت گفت: این تعمیرات را حفظ خواهد کرد او را به دور از اقیانوس اطلس ماهی سرخو های نجومی این سال است.

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن