امداد در چشم برای تاخیر در COVID-19 نتایج آزمون در جنوب غربی فلوریدا

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 25, 2020زمان انتظار برای دریافت تست شده بر

توسط ABTINNEWS در 4 مرداد 1399

زمان انتظار برای دریافت تست شده برای COVID-19 و نتایج ممکن است بهبود در CenturyLink مجموعه ورزشی در فورت مایرز با یک خط جداگانه برای افرادی که علامتی هستند.

CenturyLink یکی از چهار محل در فلوریدا که در آن خطوط جداگانه اضافه شد جمعه برای مردم با علائم کاهش صبر کنید تا به آزمایش و بهبود زمان چرخش برای نتایج.

شهرستان ادارات بهداشت و بیمارستان و پزشک شیوه در جنوب غربی فلوریدا می گویند نتایج آزمون به تازگی شده اند مصرف هفت تا 14 روز.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: Lee ذغال سنگ در میان 12 COVID 'red مناطق' نیاز به ماسک حکم به بیرون درز کاخ سفید گزارش می گوید

چرخش آهسته زمان تاخیر بهداشت عمومی ادارات از شروع تماس با ردیابی.

جامعه گسترش بدتر زمانی که مردم نمی خود جدا کنید و صبر کنید 10 روز برای نتایج خود را و تبدیل به آلوده گفت: دکتر خوزه پرز-Trepichio, افسر ارشد پزشکی برای هزاره پزشک ، هزاره یکی از بزرگترین اقدامات در فلوریدا.

در خبری دیگر: همانطور که بیشتر کودکان تست مثبت برای coronavirus پدر و مادر در صورت تصمیم گیری های دشوار در مورد مدرسه

"بیشتر آزمون (نتیجه) است با تاخیر کمتر از مقدار آن برای بیمار و برای تماس با ردیابی," او گفت:. "هر روز شما, تاخیر شما در حال کاهش توانایی پیگیری و توانایی موثر در کاهش گسترش یافته است."

فلوریدا پیشی گرفته 400,000 موارد COVID-19 روز جمعه دو برابر از 200,000 موارد در جولای 5.

در اوایل ماه ژوئیه اتومبیل در CenturyLink پشتیبان گرفته در طول عازم جنوب خطوط بن C. پرات/شش مایل سرو پارک وی و گسترش به سمت جنوب از مرکز بین المللی بلوار.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: ذغال سنگ در کمیسیون تصویب دستور ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus

مکان های دیگر که در آن خطوط جداگانه برای علامتی مردم اضافه شده در توده تست سایت در ساراسوتا و میامی است.

"این خط محفوظ است و علامتی افراد کاهش در زمان انتظار و نمونه ارسال خواهد شد برای جدا کردن labs اجازه می دهد آنها را برای دریافت نتایج خود را سریع تر" دولت اضطراری مرکز عملیات گفت: در یک ایمیل.

افرادی که با استفاده از جدا کردن خط خود را خود بینی گرد و خاک در حالی که مشاهده یک حرفه ای بهداشت و درمان برای اطمینان از آن است که انجام می شود دقت دولت EOC گفت: در ایمیل.

دکتر لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لی سلامت در لی شهرستان گفت: نتیجه آزمون تاخیر شده اند دشوار است برای سیستم بیمارستان.

لی سلامت را در خانه labs برای پردازش COVID-19 آزمون مواجه شده اند حجم بالا و این به معنای ارسال برخی از نمونه های تجاری labs, او گفت:.

"این دیگر صبر کنید بار به طور طبیعی منجر به سرخوردگی و اضطراب," او گفت:. "ما در حال نا امید بیش از حد. ما در حال کار بر روی به دست آوردن اضافی کیت های آزمایش به طوری که ما می توانید انجام تست های بیشتر در خانه ما labs."

لی بهداشت مراکز تماس برای نتایج آزمون غرق شده اند و مردم نیاز به نگه کردن تماس برای حداقل 16 روز پس از آزمایش.

"طبعا این دیگر زمان انتظار ممکن است باعث نگرانی است که آزمون از دست داده اند اما من به شما قول می دهم که یک اتفاق بسیار نادر," Antonucci گفت.

بیشتر شبیه به این: جنوب غربی فلوریدا بیمارستان ها در صورت کمبود COVID-19 دارو remdesivir

یک راه سریعتر برای دریافت COVID-19 نتایج آزمون است که با ایجاد یک پرونده پزشکی الکترونیکی از طریق MyChart در لی سلامت سایت, او گفت:.

نتایج آزمون در دسترس خواهد بود از طریق الکترونیکی MyChart برای هر کسی که با استفاده از لی سلامت تلفن همراه, مجموعه سایت های اورژانس, اتاق, مناسب, مراقبت از محل و لی پزشک گروه دفاتر برای نمونه مجموعه, او گفت:.

بیماران بستری یک اولویت و بیمارستان می تواند به نوبه خود کسانی که COVID-19 نتایج آزمون اطراف در چند ساعت, او گفت:.

NCH سیستم بهداشت و درمان در ذغال سنگ شهرستان با استفاده از آن در خانه های آزمایشگاهی است که قادر به نتایج در عرض دو ساعت سخنگوی آماندا hannah fraser گفت. NCH با استفاده از دولت در بخش بهداشت و درمان آزمایشگاه و آزمایشگاه خصوصی Quest Diagnostics برای تست که نیاز به نتایج فوری, او گفت:.

با راه: Lee بهداشت بیمارستان ها در 100 ٪ کارکنان ظرفیت COVID-19 اعداد رشد

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این هفته اذعان کرد 10 روز منتظر نتایج "است که نمی تواند بسیار مفید" برای کنترل جامعه گسترش یافته است.

او گفت: دولت خواهد "تغییر دور" از تجاری labs است که نمی تواند در دیدار با 48 ساعت زمان چرخش. او نیست شناسایی هر یک از این آزمایشگاه با نام.

تلاش و LabCorp, دو غول در صنعت باید اذعان تاخیر و متعهد به پیشرفت و با اضافه کردن کارکنان به گوشت گاو تا ظرفیت.

"با این ظرفیت اضافی ما را کاهش متوسط طول زمان به ارائه نتایج به 3 تا 5 روز از نمونه وانت" LabCorp در بیانیه ای گفت.

تلاش گفت: نتیجه آزمون تقاضا در جنوب و سایر نقاط کشور پیشی گرفته است تلاش ظرفیت. این شرکت اخیرا FDA مجوز برای بسته بندی نمونه ها برای پردازش به کمک به سرعت بخشیدن به نتیجه بار.

آنچه اتفاق می افتد در جنوب غربی فلوریدا درمانگاه

شبکه بهداشت و درمان در ذغال سنگ که در عمل های متعدد تمرین مکان دیدم تاخیر 5 روز به دو هفته با LabCorp برای COVID-19 نتایج آزمون دکتر گفت: Corin DeChirico, افسر ارشد پزشکی.

این تاخیر به دلیل گسترده توده تست سایت های که در آن هیچ تجاری آزمایشگاهی آماده شد برای حجم, او گفت:.

DeChirico گفت: او به تازگی صحبت با LabCorp و گفته شد این شرکت در حال افزایش نیروی انسانی برای افزایش زمان چرخش.

"ما بر این باورند که آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند" DeCirico گفت. "آنها به دنبال در چگونه به منظور بهبود بازده. آنها درک می کنند همه باید نتایج به موقع."

علاوه بر این از جدا کردن خط در CenturyLink در فورت مایرز با افراد انجام یک سواب نمونه مجموعه مثبت است, او گفت:.

"این ممکن است کمک به مردم احساس راحتی بیشتری در مورد گرفتن تست," او گفت:. "خود گرد و خاک زیادی را حس می کند."

یک حرکت نزولی این است که اگر نمونه کافی است برای درست نتیجه, او گفت:.

هزاره پردازش نتایج آزمون در خانه و کمک می کند که بهبود زمان چرخش Perez-Trepichio گفت.

هزاره به دست آورد تجهیزات حدود دو ماه پیش برای 48 ساعت نتیجه, که به معنای دیگر نیاز به استفاده از یک تجاری آزمایشگاه, او گفت:.

حدود دو هفته پیش هزاره به دست آورد سریع-سیستم تست با نتایج در 15 دقیقه اگر چه دقت حدود 80% است.

به تازگی شده اند وجود دارد با تاخیر عرضه پردازش مواد مورد نیاز برای اجرای تست 48 ساعته و روشن است که چگونه به سرعت عرضه مسئله حل خواهد شد, او گفت:.

"آن شده است متناوب" پرز-Trepichio گفت. "منابع نامحدود نیست."

دولت وزارت بهداشت در ذغال سنگ با استفاده از خود را در آزمایشگاه برای آزمون نتایج جستجو برای افرادی که اولویت بالا که علائم و نتایج به دست آمده در 48 تا 72 ساعت سخنگوی کریستین Hollingsworth گفت.

تجاری آزمایشگاه, تشخیص پزشکی, آزمایشگاه استفاده می شود برای تست که انجام می شود در پیاده روی تا محل و نتایج حاصل شده اند مصرف یک هفته و آن را که راه را برای چند هفته او گفت:.

"ما شده اند در حال اجرا یک هفته پشت" Hollingsworth گفت.

مقامات با تجاری آزمایشگاه گفته اند دولت این است که افزایش ظرفیت آن برای سرعت بخشیدن به نتایج آزمون به مدت 72 ساعت با او گفت.

دولت وزارت بهداشت در لی شهرستان نیز با استفاده از خود دولت آزمایشگاه و همچنین تشخیص پزشکی و تلاش خود را برای آزمون پردازش به گفته سخنگوی Tammy Yzaguirre.

این سازمان در چه حدود 150 آزمون در روز در اصلی آن مجتمع در مرکز شهر فورت مایرز و 500 به 1000 تست های بیشتر از یک ماه دیگر در مکان تست.

"متوسط زمان چرخش برای نتایج است 72 ساعت" Yzaguirre گفت.

استفانی ویک مدیر از ذغال سنگ در بخش بهداشت و درمان گفت: اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش حیاتی هستند هنگامی که نتایج آزمایش می کند.

"افزایش تست به معنی افزایش تقاضا در آزمایشگاه پردازش که ممکن است باعث تاخیر در دریافت نتایج" او در بیانیه ای گفت. "این است که چرا این مهم است که ادامه خواهد داد به پایبندی به اقدامات پیشگیری گذاشته شده توسط CDC و وزارت بهداشت از جمله پوشیدن یک ماسک و یا پارچه صورت پوشش و تمرین های اجتماعی فاصله با ماندن 6 فوت از هم جدا است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن