پس از بارش باران های سنگین در امتداد ساحل گنجینه اواخر تابستان رطوبت وارد اوایل NWS می گوید

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:12 PM EDT Jun 9, 2020برای اولین بار از باران, پس از آن رطوبت

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

برای اولین بار از باران, پس از آن رطوبت است.

در این روز پس از نزدیک به شکستن رکورد بارش کمپرسی, هواشناسان گفت: Treasure Coast در حال حاضر دچار رطوبت سطح به طور معمول اندازه گیری در اواخر تابستان در ماه اوت و سپتامبر.

"با این همه بارندگی است که ما دیده ایم به تازگی ما غیر طبیعی مرطوب برای این زمان از سال" گفت: خدمات ملی آب و هوا در ملبورن هواشناس تیم Sedlock. "آن بوده است بسیار مرطوب."

گرما شاخص که ترکیبی از درجه حرارت و رطوبت سطح بودند بالاتر از 100 درجه طول کل tri-county منطقه چهار شنبه, با توجه به آب و خدمات.

از رودخانه هند به مارتین شهرستان "احساس می کند مانند" درجه حرارت پنجه 102 درجه است. و روز شنبه ما ممکن است برخی از گرما شاخص است که می تواند حتی رویکرد 105 درجه Sedlock گفت.

بیشتر: نه ماه پس از طوفان دوریان گنج ساحل داوطلبان ادامه به کمک باهاما

"درجه حرارت بسیار نزدیک به آنچه که آنها در اواخر تابستان" Sedlock گفت.

رطوبت رز در امتداد ساحل گنجینه تنها چند روز پس از سیل بارندگی آب گرفتگی در بخش هایی از شهرستان مارتین که در آن موضعی جاری شدن سیل به ویژه در حوب ساند بود و هنوز هم wreaking ویران شنبه بعد از ظهر.

در مجموع 33 خانه در Hobe ارتفاعات جامعه خراب شده است جاری شدن سیل. در پاسخ مقامات شهرستان اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه در دسترسی آزادانه به مناطق مانند مالکیت خصوصی به پمپ آب ،

در 36 ساعت دوره بین ماه های ژوئن 2 و جمعه این شهرستان دیدم 11.92 اینچ از بارش Sedlock گفت. ناگهانی بارش رویداد ثبت شده در استوارت می افتد فقط پشت 2017 برای مرطوب اوایل ماه ژوئن در تاریخ است.

که در سال 9.77 اینچ از بارش باران ثبت شد استوارت در طول هشت روز از ماه ژوئن Sedlock گفت. استوارت به تنهایی در حال حاضر دیده می شود 8.98 اینچ در ماه ژوئن به عنوان روز سه شنبه.

که در آن سطح-سطح آب با حرارت بالا و رطوبت متولد شده است Sedlock گفت.

گرما و humidiyy می آید قبل از چه AccuWeather گروه پیش بینی خواهد بود گرمسیری.

آب و هوا گروه 2020 اطلس طوفان هوا پیش بینی یک فصل از "فوق عادی" گرمسیری فعالیت در حوضه اقیانوس اطلس با پتانسیل برای هفت تا نه طوفان.

بیشتر: داغ روز آینده برای گنج ساحل با حرارت بالا رفتن شاخص به 102

در حالی که مارتین شهرستان است که هنوز هم در برخورد با باقی مانده سیل هر دو رودخانه هند و سنت لوسی شهرستانهای تا به حال نسبتا پایین 3-روز بارندگی کل Sedlock گفت.

فقط .06 اینچ از بارش باران کاهش یافته است در فورت پیرس پس از پنج شنبه, Sedlock گفت. و ورو بیچ فقط به شمال, ثبت تنها .02 اینچ است.

هنوز رطوبت در سراسر tri-county منطقه بالاتر از نرمال Sedlock گفت.

"خود ژوئن 9, آیا شما می دانید که معنی?" آب و سرویس های ارسال شده به صفحه توئیتر رسمی خود در اوایل صبح روز سه شنبه. "فقط یکی دیگر از فلوریدا روز تابستان است. داغ و طوفانی است."

این پست ادامه داد.

"در واقع از 2\ به + 6 p. m. شما در حال رفتن به می خواهید به ماندن در داخل آن به علت گرما یا طوفان."

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب