مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های مالی عفو به متحد راجر سنگ پس از نرده در برابر 'ناعادلانه' محکومیت صدور حکم

جان Fritze کوین جانسون و کریستین فیلیپس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:47 PM EDT Jul 10, 2020واشنگتن – ر

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم دیرین خود را محرم راجر سنگ خواه عمل محکوم به دروغ گفتن به کنگره برای محافظت از رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی از بررسی در انتخابات روسیه دخالت.

کاخ سفید اعلام کرد صدای شیپور تصمیم اواخر روز جمعه هفته قبل از سنگ راه اندازی شد به گزارش زندان برای 40 ماه حکم صادره در ماه فوریه یک نتیجه خیره کننده به خوبی شناخته شده مشاور که توصیه مبارزات سیاسی برای چند دهه.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany توصیف سنگ به عنوان "یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری است."

اما دموکرات کنگره انجام می دهد و حرکت می کند, در آخرین سری از موارد که در آن رئیس جمهور است و دولت خود را گسترده و عفو با قدرت بسیار سیاسی پرونده های جنایی. گرانت که محو سنگ جمله اما چپ اعتقاد خود را در جای خود به ارمغان آورد و سال-نبرد طولانی از روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 به خط مقدم در وسط مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای انتخاب مجدد.

سنگ بود و آخرین فرد متهم در نزدیک به دو سال پروب توسط مشاور ویژه رابرت مولر.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا چهره های پیشرو در کنگره روسیه تحقیقات گفت: سنگ بارها و بارها دروغ گفته به خانه هوش کمیته که شیف صندلی.

"سنگ می دانستم که گفتن حقیقت در مورد تعامل با ارشد کمپین مقامات و تهمت خود را در معرض جمهور اشتیاق برای به دست آوردن کمک خارجی," شیف گفت. "پس او دروغ گفته."

ویرجینیا ایالت و سناتور " مارک وارنر نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت که در حالی که "ایالات متحده آمریکا تاسیس شد و در حکومت قانون" به نظر می رسید که مغلوب ساختن پیشی جستن "است و چیزی جز تحقیر برای آن است."

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم جمعه.

گرانت اسمیت, وکیل برای سنگ گفت: موکل وی "فوق العاده افتخار" که برنده استفاده می شود "بسیار جذاب و منحصر به فرد قدرت تحت قانون اساسی ایالات متحده برای این عمل از رحمت است."

وزارت دادگستری گفت: یک دادگاه تجدید نظر فدرال در این هفته است که سنگ باید شروع محکومیت خود جولای 14 با وجود تقاضای خود را برای به تاخیر انداختن آن بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس. ساعت بعد رئیس جمهور presaged تصمیم خود طی مصاحبه ای با محافظه کار سازمان خبری نیوز مکس.

"او قاب. او به طرز وحشیانه ای," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از سنگ. "نماز خود را ممکن است پاسخ داده شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن خشنودی از تصمیم یک اختلاف با دادستان کل ویلیام بار در ماه فوریه بیش از رئیس جمهور ایران اظهارات درباره پرونده های جنایی. مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر وزارت دادگستری برای معرفی سنگ خدمت به نه سال, توصیف اولیه توصیه به عنوان یک "سقط جنین از عدالت است."

مقامات قضایی حمایت از آن سخت تر شد.

که واکنش وادار به اعتراض از منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که می گویند رئیس جمهور این است که ساخت نامناسب هجوم به پرونده های جنایی.

رابرت Litt یک وکیل برای هارون Zelinsky – یکی از وکلای مدافع که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ اما بعد از ترک در مورد اعتراض وزارت دادگستری عقب نشینی از جمله سخت تر – و نه اظهار نظر در مورد بخشش.

اما Litt گفت Zelinsky "می ایستد و با شهادت او" قبل از کمیته قضایی مجلس و یافته های مولر بررسی است. Zelinsky شهادت ماه گذشته که وزارت دادگستری به سنگ "کم سابقه مطلوب درمان" از آنجا که او یک دوست از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا کرده است عفو در یک سری از پرونده های سیاسی. در ماه فوریه او تبدیل به زندان از سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich یک دموکرات و اعطا رضایت سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik سرکش سرمایه مایکل Milken و سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور

مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال ارائه شده مبهم پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا او به استفاده از جارو عفو قدرت برای کمک به متحدان و کارمندان سابق نیرنگ این تحقیقات که او جمعی را رد کرد و به عنوان یک "جعل."

در توزیع کردن سنگ را از جمله این سال ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون گفت: ایران مشاور "آن را بر خود را به دروغ به مانع به مانع قبل از این تحقیقات بود که در تلاش برای نفوذ در نتیجه."

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه بررسی است. 67-سال-لیونل عمل یکی از چندین تهمت همکاران به دادگاه در موارد ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

"نه تنها آقای سنگ شارژ شده توسط overzealous دادستان جمع کردن یک مورد که هرگز نباید وجود داشته است و پلیس در یک عملیات که هرگز نباید تایید شده اند اما وجود دارد نیز پرسش های جدی در مورد داوران در مورد" کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

بیشتر: کسی که عفو شد که جملات کوتاه در مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش ولگردی و قانونی شکنی?

رئیس جمهور قبلا اعطا شده 25 رضایت کامل حقوقی بخشش برای یک جرم و جنایت و 10 commutations که کوتاه یک جمله. هر چند که عفو شده است که اغلب با هدف چهره های محافظه کار مانند جو Arpaio, یک کلانتر سابق آریزونا و مفسر Dinesh d'souza, تصمیم بر سنگ نشان دهنده اولین بار تهمت به دور از نظام عدالت در یک مورد به طور مستقیم وابسته به خود است.

قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler و نظارت و اصلاحات رئیس کمیته کارولین Maloney هر دو در نیویورک دموکرات اظهار داشت در یک بیانیه مشترک که تخفیف تضعیف حکومت قانون است.

"با این اقدام رئیس جمهور تهمت تجاوز قدرت خود را در یک تلاش آشکار برای پاداش راجر سنگ برای امتناع خود را به همکاری با محققان در بررسی خود رئیس جمهور انجام," گفت. "دیگر رئیس جمهور است اعمال این عفو قدرت برای چنین آشکارا شخصی و خود-خدمت هدف."

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به محققان در مورد تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران برای یادگیری در مورد ویکی لیکس' قصد دارد به انتشار ایمیل های که از فعالان سرقت از هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. مولر بررسی در بر داشت روسیه متعهد "جارو" کمپین برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن اما هیچ مدرکی او هماهنگ با تلاش.

مولر: trump's دستیاران مشتاق بودند به خاک روسیه. اما آن را یک توطئه

به این دلیل که رئیس جمهور را رد تحقیقات به عنوان انگیزه های سیاسی او همچنین نوشته شده در کیفرخواست و محکومیت سابق دستیاران و همکاران. خود تصمیم به اعطای عفو به سنگ می آید در زمانی که نظرسنجی ها نشان می دهد او انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در کلید میدان نبرد متحده است.

بایدن کمپین سخنگوی لایحه روسیه گفت که تهمت بود "یک بار دیگر مورد آزار قرار گرفته, قدرت خود را, انتشار این تخفیف در شب جمعه امید به دوباره جلوگیری از نظارت به عنوان او می گذارد زباله به هنجارها و ارزش هایی است که کشور ما را به یک چراغ درخشان به بقیه جهان است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز همدردی برای چندین دستیاران سابق محکوم به جرائم اما او قبلا حاضر به فاش کردن برنامه های خود را در مورد بخشش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر رضایت – از جمله Arpaio, D دسوزا و اسکوتر لیبی سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور را رئیس ستاد – اغلب درگیر بسیار موارد سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا عفو در سال گذشته به دو تن از اعضای نظامی, ارتش, 1st سرهنگ Clint Lorance و مسلح ، Mathew Golsteyn که متهم به جنایات جنگی اما که تبدیل به علل célèbres در رسانههای محافظه کار.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن رضایت اعضای در مشخصات بالا جنایات جنگی موارد

در دست او بخشش و قدرت و تهمت به دور از فرایند رسمی برای بررسی. این فرآیند شامل یک FBI چک پس زمینه و توصیه های حرفه ای دادستان. چرا که رئیس جمهور قدرت را عفو می آید به طور مستقیم از قانون اساسی او نیاز به رفتن را از طریق فرایند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب