فورت پیرس کمیسر بحرانی از شهرستان مدیر نیک Mimms عملکرد

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:45 PM EDT Jun 8, 2020فورت پیرس — کمیسر شهر رخی جلسات دوشنبه به

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

فورت پیرس — کمیسر شهر رخی جلسات دوشنبه به کمتر آتشین بررسی عملکرد شهر مدیر نیک Mimms از او دو ماه پیش.

در اواسط ماه آوریل جلسات انتقاد Mimms برای عدم COVID-19 تست سایت در شهر و گفت: "من تماس بگیرید به آتش شما اگر من فکر کردم من تا به حال رای."

شهر دوشنبه کمیسیون انجام شده سالانه بررسی Mimms, شهرستان, کارمند لیندا کاکس و دادستان شهرستان پیت Sweeney.

جلسات به خفیف نقد Mimms نه "نگه داشتن من در حلقه" در مورد تیراندازی و جرم و جنایت در منطقه خود را و اجازه می دهد کارکنان شهرستان به نمایش تصویر هر کسی صحبت در نظرات عمومی.

بیشتر: فورت پیرس کمیسر رخی جلسات backtracks در تماس برای رای دادن به آتش شهر مدیر نیک Mimms

بیشتر: اینجا جایی است که برای پیدا کردن بهترین غذای روح رستوران در ساحل گنجینه

"من باید ابراز نگرانی کردند که افرادی که قبل از ما آمده اند به صحبت در نظرات دیده نمی شود. اگر آن را یک قانون است که ساخته شده بود و سپس من آرزو من می خواهم گنجانده شده اند" در بحث.

شهرستان متوقف و نشان دادن چهره کسانی که صحبت در نظرات عمومی در ماه اوت پس از یک ناسزا رنگ و لعاب انفجار توسط تاجر و شهرستان منتقد ریک نی کارگردانی در شهردار لیندا هادسون و فورت پیرس افسر پلیس است.

بیشتر: فورت پیرس نیاز برای به اجرا درآوردن قوانین ادب در نظرات دادستان شهرستان می گوید:

هر چند جلسات نمی تماس برای رای به آتش Mimms او اشاره کرد که به نفع شهر مدیر با اکثریت کمیسیون تغییر می تواند در انتخابات آینده. جلسات هادسون و کمیسر Jeremiah Johnson هستند تا برای انتخاب مجدد.

ظهر جمعه است و آخرین مهلت برای واجد شرایط برای اجرا در این مسابقه است.

Mimms که بدست آورده یک پایه حقوق و دستمزد $140,000 یک سال باقی مانده آرام در طول نقد.

همکاری بیشتر مورد نیاز است بین اداره پلیس و دادستان شهرستان دفتر کمیسر شهر Jeremiah Johnson گفت.

کمیسر شهر روفوس الکساندر سوال Sweeney در مورد زمانی که او هنوز به حرکت به شهرستان به عنوان مورد نیاز خود را تحت قرارداد.

Sweeney شده است که در این کار برای 18 ماه گفت: او شده است قادر به فروش خانه خود را در ورو بیچ اما همچنان به کار به سوی یک شهر ساکن است. Sweeney دارای یک پایه حقوق و دستمزد $164,800.

کمیسیون به بررسی درخشان برای کاکس که دارای پایه حقوق و دستمزد $95,180 برای دفتر او را پاسخ سریع به سوابق و برای در آغوش فن آوری به انتشار سوابق.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن