چهار گنج ساحل متقاضیان در خط منطقه 4 دادگاه تجدید نظر صندلی

پل Ivice ویژه به ساحل گنجینه روزنامه هامنتشر شده 4:53 PM EDT Apr 24, 2020مدار قاضی جانت Croom می دانستم که او

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

مدار قاضی جانت Croom می دانستم که او علاقه مند بود در استیناف کار طولانی قبل از او دو نانامی به بازی به عنوان یک شریک قاضی پر کردن در منطقه 4 دادگاه تجدید نظر.

Croom که منصوب به مدار زمین در ژانویه 2015 و انتخاب unopposed سال بعد به شش سال است و یکی از چهار گنج ساحل ساکنان در میان 21 متقاضیان خواهد شد که در مصاحبه روز شنبه برای پر کردن یک صندلی خالی در منطقه 4 که می شنود تجدید نظر از موارد از رودخانه سنت لوسی مارتین, نخل, ساحل, Broward و اوکیچوبی شهرستانهای استان است.

جای خالی در 12-قاضی پنل مستقر در غرب پالم بیچ برای اولین بار پس از سال 2016 ایجاد شده توسط بازنشستگی از قضاوت کارول تیلور سابق مدار و شهرستان قاضی در شهرستان Broward.

تیلور منصوب شد و در سال 1998 توسط رژیم صهیونیستی. لاتون چیلس به عنوان اولین آفریقایی-آمریکایی در دادگاه است. بازنشستگی اش موثر بود 31 مارس است.

بیشتر: تام Bakkedahl انتخاب به عنوان گنج ساحل جدید دولت وکیل و بدون نیاز به رای دهندگان

دبرا جنکس غرب پالم بیچ وکیل که صندلی قضایی معرفی کمیسیون دادگاه استیناف اعلام کرد این برنامه از 15 دقیقه مصاحبه که برای اولین بار انجام خواهد شد از راه دور با استفاده از زوم به دلیل Covid-19 شیوع.

"به عنوان یک محاکمه قاضی دادگاه من کمتر وقت برای نوشتن از من خواهد بود چون من در دادگاه هر روز پس از آن واقعا لذت بخش برای دریافت زمان به واقع عالم فکر فرو رفتن در برخی از موضوع و نگاهی به زمان برای پیدا کردن برخی از پاسخ درست" Croom گفت.

استیناف کار "همیشه برای من جالب بوده است چرا که من می خواهم به نوشتن و به دلیل سابقه و هدف من در واقع شامل استیناف کار" Croom گفت.

Croom دو بار دعوت شده به پر کردن در 4 دی سی ای به عنوان یک شریک قاضی: "این یک افتخار قادر به انجام این کار دو بار."

در آغاز او قانون زندگی حرفه ای او clerked برای یک آرکانزاس, دیوان عدالت, و در حال حاضر یکی از سه 19th مدار قضات که بررسی دادگاه موارد و ترافیک دادگاه.

"این یک شیفتگی روند به نوشتن گزارش و پیش نویس نظرات برای رئیس قضات" Croom گفت. "این واقعا یک افتخار است."

بیشتر: 19th قضایی مدار مدافع الماس Litty انتخاب مجدد برای یکی دیگر از 4 سال مدت

محاکمه قضات صرف بیشتر وقت خود را در جلسات دادگاه و محاکمه. بنابراین Croom گفت که او خرج می کند و تنها حدود 10 درصد از زمان کار تحقیق و نوشتن تصمیم گیری در حالی که قضات دادگاه های استیناف صرف 90 درصد از وقت خود را در آن تلاش.

آن است که Croom اولین نرم افزار برای یک صندلی در دادگاه استیناف.

این دومین تلاش برای Martin County قاضی کاتلین رابرتز بود که منصوب شده توسط رژیم صهیونیستی است. جب بوش در دسامبر سال 2005 به تازگی ایجاد شده صندلی و در حال حاضر شش سال است که منقضی می شود در ماه ژانویه است.

رابرتز به دست آورده هر دو مقطع کارشناسی و مدارک تحصیلی خود را از دانشگاه فلوریدا. رابرتز گفت: در یک ایمیل که او به دنبال استیناف پست "به همین دلیل من می خواهم به یک دادگاه و قاضی است."

"یکی از اولین خاطرات من است که در یک دادگاه در آتلانتا زمانی که پدر بزرگ من گرفت به عنوان یک قاضی دادگاه فدرال و من بزرگ شدم من به تماشای او و دانستن است که او تا به حال شده است یک قاضی دادگاه و بالا و سپس به دادگاه استیناف چند سال بعد" رابرتز گفت.

"او همیشه من نقش مدل و بزرگترین مشوق من به عنوان من قانونی مسیر" رابرتز گفت:, و اضافه کرد که او بیشتر سابقه خانوادگی بر روی نیمکت.

"پدر من عضو شورای شهر از مشتری و سپس نماینده دولت برای این منطقه پس از خدمت به جامعه ریشه دوانده در من از سن بسیار جوان است.

"طبیعی است, پس از آن, نگاهی به راه های دیگر برای خدمت به جامعه و موقعیت در استیناف نیمکت خواهد انجام درست آن" رابرتز گفت.

دیگر گنج ساحل ساکنان که باید اعمال می شود عبارتند از:

• مانوئل Farach بومی هاوانا شده است ساکن فلوریدا از سال 1965 و مارتین شهرستان ساکن از سال 1988. هیئت مدیره گواهی در قانون املاک و مستغلات و کسب و کار دادخواهی و استیناف قانون Farach یکی از تنها 15 فلوریدا نوار اعضا به طور همزمان خبره در سه حوزه عمل است.

Farach نیز گواهی به عنوان یک مدار دادگاه مدنی واسطه یک شریک در فورت Lauderdale از چند حالت McGlinchey استافورد حقوقی و استاد کمکی از قانون املاک و مستغلات در کالج دانشگاه ایالتی فلوریدا از قانون است.

Farach بستری شد به فلوریدا بار در سال 1986 پس از کسب مدرک حقوق خود را در دانشگاه ایالتی فلوریدا.

• Preethi Sekharan که شیوه با Gunster شرکت در استوارت, جایی که او با تمرکز بر کمک به مشتریان شرکت با مالکیت معنوی و تجارت راز اختلافات.

او همچنین درگیر در کسب و کار پیچیده دادخواهی و حل شرکت و سهامداران اختلافات از جمله کسانی که مربوط به قرارداد و محدود میثاق مسائل. علاوه بر این Preethi به کار گرفته شده است طیف گسترده ای از امانتی و اعتماد مربوط به دادخواهی.

او مدرک حقوق خود را به دست آورده در نیویورک مدرسه قانون است.

مصاحبه ها به روی عموم باز است که می توانید مشاهده در حالت خاموش از طریق https://phippsreporting.zoom.us/j/92203949231 ابتدا در 8:45 صبح روز دوشنبه. اعضای عمومی همچنین می توانید گوش دادن به مصاحبه های تلفنی از طریق تماس (646) 876-9923 و یا هر یک از پنج شماره های دیگر که می توان در یافت www.flgov.com/district-courts-of-appeal-vacancies-2/.

اعضای قضائیه نوار فلوریدا و می خواست به تماس جنکس و یا دیگر اعضای کمیسیون که نام آنها ذکر شده در www.flgov.com/judicial-and-judicial-nominating-commission-information/ درباره متقاضیان برای این جای خالی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن