تقریبا همه بچه ها قابل درمان هستند': آنچه والدین باید در مورد می دانیم جدید COVID مربوط به بیماری التهابی

Jorge L. Ortiz ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:17 PM EDT مارس 13 سال 2020پدر و مادر در حال حاضر غرق چالش

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

پدر و مادر در حال حاضر غرق چالش های بالا بردن بچه ها در میان جهانی همه گیر در حال حاضر چیز دیگری برای نگرانی در مورد: مرموز بیماری التهابی بیشتر مشهود در نیویورک – کشور coronavirus کانون – بلکه ظاهر در جای دیگر.

آن را خیلی زود به بگویید چگونه نگرانی خود را تبدیل خواهد شد اما این بیماری آمد تا در یک مجلس سنا در جلسه روز سه شنبه هنگامی که دکتر Anthony Fauci کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داد در برابر عجله برای بازگشایی مدارس در پاییز. او اشاره شده "کودکان ارائه با COVID-19 که در واقع بسیار عجیب و غریب التهابی سندرم بسیار شبیه به سندرم کاوازاکی."

"من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید اگر ما cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار (ویروس)."

پزشکان در حال تماس جدید بیماری اطفال multisystem سندرم التهابی و سهام آن برخی از صفات با کاوازاکی که به طور معمول رنجور کودکان زیر 5 سال. آنها شایع علائم: تب طولانی, یک, بثورات جلدی, ورم ملتحمه, ورم از کف دست یا کف پا گاهی اوقات لایه برداری از پوست در این مناطق و غدد لنفاوی بزرگ شدن.

است وجود دارد یک لینک ؟ بیشتر بچه ها سقوط بیمار به مرموز کاوازاکی-مانند بیماری که مقامات آزمون برای coronavirus

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت در حال بررسی است و حدود 100 ممکن است موارد جدید بیماری که به کشته شدن حداقل سه نفر و نیز کشف در لس آنجلس منطقه خلیج سان فرانسیسکو (مشکوک), شیکاگو, انگلیس و اسپانیا.

دکتر چارلز Schleien صندلی اطفال در Northwell بهداشت در نیویورک گفت: بیمارستان خود دیده است 40 مورد از اواسط ماه مارس و اکثریت نشان داد که آنتی بادی شبیه به کروناویروس معنی آنها آلوده شده است اما تا به حال هیچ نشانه ای از COVID-19. چندین نفر تست مثبت برای ویروس ها و نداشته علائم یا نه.

هر چند ارتباط سببی بین ویروس های جدید بیماری هنوز به اثبات رسیده "این رابطه به نظر می رسد بسیار قوی" Schleien گفت.

"اول از همه ما هرگز این بسیاری از کودکان مبتلا به کاوازاکی. معمولا ما دیدن بچه ها چند سال است. ما نمی بینم سه ده در طی یک دوره چند هفته. بنابراین با توجه به این تعداد و با توجه به این واقعیت آن اقدام نمی کند دقیقا مانند کاوازاکی به نظر می رسد مانند آن را احتمالا یک پست-COVID-19 عفونت التهابی بیماری است."

یک تفاوت از کاوازاکی که توسعه در حدود یک در هر 10000 آمریکا کودکان زیر 5 سال است که در محدوده سنی برای این بیماری امتداد به دوران جوانی. Schleien گفت: او را دیده است در افراد زیر سن قانونی به عنوان قدیمی به عنوان 14.

یک شباهت اتفاقی است که هر دو می تواند به طور موثر درمان معمولا با ایمونوگلوبولین داخل وریدی و گاهی استروئیدها و پس از آسپرین است. بستری در بیمارستان برای بیماران ممکن است دو تا چهار روز. والدین توصیه می شود برای بررسی با پزشک و یا فرزندان خود را به اتاق اورژانس اگر خود تب همچنان ادامه دارد برای بیش از دو تا سه روز به خصوص اگر برخی از علائم دیگر ظاهر می شود از جمله ضربان قلب سریع.

"خبر خوب این است که مثل کاوازاکی بیماری تقریبا همه بچه ها قابل درمان هستند," Schleien گفت. "این بسیار محتمل است که با درمان آنها در حال رفتن به خوب. آن را مانند ترس از COVID-19 که در آن ما می دانیم که وجود دارد هیچ درمان و آن را یک ماده از شانس."

اما ظاهرا در لینک بین دو نگرانی و آن را معقول و منطقی به انتظار بیشتر موارد به شناسایی در دیگر COVID-19 نقاط داغ در حال حاضر است که وجود آگاهی از سندرم التهابی.

مرتبط: بیشتر کودکان و نوجوانان سقوط بیمار به مرموز کاوازاکی-مانند بیماری که مقامات آزمون برای coronavirus

مطلب: 3 کودکان کشته شده در نیویورک از coronavirus مرتبط به بیماری التهاب کومو می گوید:

Schleien گفت: بیماری تبدیل شده است به یک موضوع داغ در میان نیویورک-منطقه اطفال که زمانی که او در بیمارستان میزبانی تماس تصویری به بحث در مورد آن بیش از 600 وارد شده و سایت سقوط کرد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این مطالعه بیماری نادر و نه آمار در مورد آن انجام شود.

"به عنوان اطلاعات بیشتر در حال ظهور CDC در حال همکاری با شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی و دیگر داخلی و شرکای بین المللی برای درک بهتر و مشخص این سندرم شیوع آن و عوامل خطر آن; و به منظور توسعه یک مورد تعریف است که به ما اجازه می دهد برای پیگیری از آن" آژانس گفت: از طریق سخنگوی.

در چهارشنبه سی دی را تایید کرد این برنامه برای ارسال هشدار در چند روز آینده گفتن پزشکان به در مواظب برای این سندرم است.

بیمارستان کودکان در کنار دانشگاه استنفورد دانشگاه حدود 35 مایلی جنوب سان فرانسیسکو ممکن است کشف اولین مورد از این بیماری جدید در 6 ماهه کودک که در ابتدا مبتلا به کاوازاکی و سپس آزمایش مثبت برای coronavirus مارس 16.

دکتر ایوان مالدونادو یک استاد اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه به میزبانی یک وبینار که مورد خطاب در روز جمعه به عنوان دانشمندان سعی کنید برای پیدا کردن که آیا این ویروس رسوب این سندرم است.

"سوال این است که آیا این چیزی برای نگاه کردن در کودکان در طول زمان ؟" او گفت:. "ممکن است که این یکی دیگر از واکنش های التهابی مانند ما شاهد در بزرگسالان که به التهاب ریه های خود را. به نظر می رسد این ویروس باعث در برخی از افراد واقعا پاسخ التهابی شدید."

در سراسر کشور مشاهده: ببینید که چگونه شیوع در سراسر آمریکا

محققان از انگلستان که در آن چند ده نفر از سندرم گزارش شده است شرکت در وبینار و با اشاره به این که چند کودکانی که تا به حال COVID-19 علائم نشان نداد علائم بیماری جدید.

اما کودکانی که باقی مانده است بدون علامت با وجود اینکه در یک خانواده با چندین آلوده و بیمار و اعضای توسعه یافته التهاب یک یا دو هفته بعد.

از طریق رقیق از عدم قطعیت هنوز هم در اطراف coronavirus و آن شاخه, ملدونادو می خواهد برای دلجویی از پدر و مادر در حالی که یادآوری آنها به عمل اجتماعی فاصله و تشویق آن در کودکان خود را. و او این پیام ها مورد جدید مبتلا به سندرم:

"ما به انجام دو چیز است," او گفت:. "ما باید برای اطمینان بخشیدن به مردم است که آن را بسیار نادر است. و در همان زمان ما باید مردم را آگاه این است که ساخته شده تا بیماری است. این واقعی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن