'مرد تا به حال زندگی': ناپل مرد کشته شده در کارولینای جنوبی چتربازی حادثه

اندرو اتکینز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:16 PM EDT Jun 8, 2020شما می توانید از گوش جاستین Swaggerty خنده پررو

توسط ABTINNEWS در 19 خرداد 1399

شما می توانید از گوش جاستین Swaggerty خنده پررونق از طبقه سوم از مرکتو پارکینگ گاراژ در حالی که او ایستاده بود در پاسیو از براوو Cucina Italiana.

این که چگونه غارت کمپبل یک مدیر برای شمال ناپل رستوران توصیف خود از کارکنان سابق عفونی جذابیت.

همه که باقی می ماند از Swaggerty خنده است اکو در ذهن کسانی را لمس شادی خود را. Swaggerty درگذشت ژوئن 6 در یک حادثه چتربازی در Chester, South Carolina. ناپل اقامت و بارون ذغال سنگ دبیرستان فارغ التحصیل شد 20.

"بهترین کلمه برای توصیف جاستین Swaggerty نشاط," کمپبل گفت:. "این مرد تا به حال زندگی است. انرژی. او به ارمغان آورد بسیاری از مردم با هم است."

با توجه به یک گزارش از NBC وابسته WCNC, Swaggerty درگذشت در حالی که در چتربازی با Skydive Carolina. Skydive کارولینای گفت WCNC تراژدی اتفاق افتاده است فقط قبل از 7 p. m. 6 ژوئن در طول فرود دنباله ای از یک skydive, زمانی که او در برخورد با یک پایه هواپیما.

"ما در حال ویران این از دست دادن" Skydive کارولینای صاحب دنی اسمیت گفت WCNC. "ما تنگ-جامعه گره زندگی و احساسات ما, اما از دست دادن کسی عمیقا لطمه می زند. افکار و دعاهای ما با خانواده این مرحوم و جامعه ما است."

چارلز وبر دیرین خانواده, دوست, دوست گفت: Swaggerty خواهد آن را یک نقطه به بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به هر کسی که نیاز به آن چیزی که ثابت می شود عفونی: وبر ایجاد یک GoFundMe برای کمک به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه برای Swaggerty.

در جمع آوری کمک توضیحات وبر اشاره کرد جاستین مادر لورا Swaggerty یک مادر مجرد بود که در تلاش برای پوشش هزینه های مربوط به فاجعه است. از 12:30 p. m. روز شنبه, جمع آوری کمک خود بیش از حد بود $25,000 هدف که مطرح شد به $33,000 بعد در روز.

"این نشان می دهد که چقدر خوب از یک فرد او بود که" وبر گفت: با اشاره به مثبت Swaggerty انجام شده با او را در همه جا او رفت. "که فقط تماس خود را امضا کنید."

مریم Avenatti بیتی led Swaggerty در زندگی جوان وزارت Wyldlife برنامه زمانی که او در یک مدرسه ،

"او به شما در با چشمان مهربان که از طریق آن شما می توانید خود را ببینید, آرام, دوست داشتن, روح," او نوشت: در متن پیام. "هر کس او ملاقات یک دوست به او و احساس دوست داشتنی او. او را لمس زندگی بسیاری از هر کجا که او رفت. جامعه ما دل شکسته است و باید زیادی خالی و بدون حضور او."

Swaggerty زندگی کوتاه قطع شد و فقط قبل از او یک مجوز تجاری خلبان با توجه به وبر و کمپبل.

کمپبل گفت که او تا به حال افتخار تماشای Swaggerty رشد از یک بچه به یک "مشروع آقا" اشاره کرد که حتی به عنوان یک مواد غذایی دونده او به طور منظم در رستوران. کمپبل حتی به یاد می آورد زمانی که یکی از اعضای خانواده درگذشت و Swaggerty گرفتار مدیر خود را در یک خلق و خوی بد.

"آنچه که در حال رفتن big boss?" Swaggerty پرسید.

"راه او گفت: آن صدای خود را در حالی که او گفت: آن را فقط شما را به خنده. از آن ساخته شده به شما لبخند. او فقط به حال که توانایی" کمپبل گفت:.

جهان او گفت: از دست نور در Swaggerty غیاب. از دست دادن تنها تقویت بزرگترین درس Swaggerty افاضه بر کسانی که او را می دانستند.

"زندگی خود را" کمپبل گفت:. "شما نمی خواهید به دست. و او را از دست ندهید, راه او زندگی می کردند."

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن