فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه می افزاید: $9M به قرارداد با عضو هیئت مدیره شرکت

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:43 PM EDT Jun 11, 2020جنوب فلوریدا مدیریت آب منطقه مدیره روز

توسط ABTINNEWS در 23 خرداد 1399

جنوب فلوریدا مدیریت آب منطقه مدیره روز شنبه اضافه شده 9 میلیون دلار برای ساخت و ساز قرارداد با یک شرکت متعلق به عضو هیئت مدیره Ronald M. "تمساح ران" برگرون.

این منطقه خواهد شد در حال حاضر پرداخت برگرون زمین Development Inc. 48 میلیون دلار به پایان برساند ساختمان تالاب که بخشی از یک پروژه آب در غرب شهرستان مارتین.

برگرون ممتنع از بحث و رای گیری در مورد این مسئله.

از 9 میلیون دلار مورد نیاز است چرا که این پروژه پیمانکار اصلی آبی غاز Construction Inc. از فورت پیرس بود اشتباه کاوش های باستان شناسی پایین مارش و آن را به regraded آلن Sharkey منطقه اکوسیستم مرمت رئیس گفت: هیئت مدیره.

همچنین پلچک و لوله های مورد استفاده برای انتقال آب از یک بخش یا همراه تاالب به دیگری را جایگزین می شود.

اگر آبی غاز شد و هنوز هم در کار پیمانکار "را به خوردن اضافی هزینه" Sharkey گفت: در بازجویی های عضو هیئت مدیره کارلوس "چارلی" مارتینز بازنشسته سازنده خانه از Miami-Dade County است.

منطقه اخراج آبی غاز در نوامبر سال 2018 است. این شرکت در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر این منطقه به صورت غیر قانونی فسخ است.

برگرون امضا 25 میلیون دلار قرارداد با منطقه در ماه فوریه 2019 کمتر از دو هفته پس از او شنود گذاشته شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای پیوستن به هیئت مدیره.

برگرون در زمان صندلی خود را در هیئت مدیره پس از فلوریدا کمیسیون اخلاق حکم قرارداد نبود تضاد منافع به دلیل برگرون گرفته نشده بود صندلی خود را در هیئت مدیره زمانی که قرارداد امضا شد.

بیشتر: برگرون به نام منطقه مدیره پس از گرفتن اخلاق پنل باشه

حوا نمونه, مدیر اجرایی, از دوستان از باتلاقی و سابق TCPalm نظر سردبیر خواسته هیئت مدیره برای "شفافیت بیشتر" در مورد برگرون روابط به قرارداد. رئیس هیئت مدیره Chauncey Goss اذعان کرد که برگرون به حال ممتنع از بحث و رای گیری در مورد این موضوع.

منطقه مدیره اضافه شده 14 میلیون دلار به برگرون قرارداد در ماه دسامبر.

حدود نیمی از 6,300 هکتار تالاب شروع عملیات در ماه نوامبر با DeSantis فشار دادن دکمه شروع به پمپ ارسال آب به آنچه شناخته شده به عنوان سروصدا درمان منطقه است. کل تالاب برنامه ریزی شده است به پایان رسید در ماه سپتامبر Sharkey گفت: هیئت مدیره.

سپاه مهندسان ارتش است که انتظار می رود را به پایان برساند ساختمان مجاور از 3400 هکتار مخزن در 2021.

در حال حاضر با برآورد هزینه ای در حدود 800 میلیون دلار, C-44 مخزن و فاضالب درمان منطقه را آب از C-44 کانال است که در غیر این صورت می توانست رهبری برای سنت لوسی رودخانه و مرداب به رود.

اد قاتل ستون: پروژه آب پاک در شهرستان مارتین به ارمغان می آورد امید

مخزن را آب تالاب را با استفاده از گیاهان به خصوص cattails به شکوفه جلبک تغذیه مواد مغذی و نگه دارید و رسوب است.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن