Coronavirus فلوریدا: بیشتر فایل بیکاری در میان رکود اقتصادی

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 5:11 PM EDT May 30, 2020تالاهاسی – یکی د

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

تالاهاسی – یکی دیگر از 432,465 فلوریدا زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان دولت دموکرات اوج خود حمله روز شنبه در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیش از دولت قطعی زده backlogged سیستم به دنبال پرداخت.

داستان فراوانند از فلوریدا در حال لگد کردن گروه اقتصادی, فرصت, آنلاین, اتصال, سیستم, سپس با فراخوانی یک خط برای ساعت اغلب روزها ناموفق به دنبال کمک. کسانی که فایل – و یا حداقل فکر می کنم آنها – در انتظار تایید ایمیل برای هفته ها.

"این یک سیستم طراحی شده به شکست است. فقط پرداخت لعنت ادعا می کند" از سوی دیگر ، جانت کروز D-تمپا گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی برگزار شده توسط حزب دموکرات فلوریدا.

بیشتر: Coronavirus و بیکاری: می دانم فلوریدا در پشت آمار و ارقام

بیشتر: دولت منتشر شده دستورالعمل برای درخواست فدرال بیکاری

بیشتر از زمان پایین: فلوریدا backlogged بیکاری سیستم به نگهداری شبانه

سناتور. لیندا استوارت, D-اورلاندو گفت دفتر او را داده 4,000 مقاله برنامه های کاربردی برای افرادی که قادر به گرفتن بر دولت را آنلاین سایت.

روز DEO گزارش شده است که 916,002 منحصر به فرد ادعا واصل شد – بیش از 2 میلیون هنگامی که تکراری و triplicates در حال بالغ بر. از بیش از 900,000 متقاضیان سه چهارم تا به حال پردازش شده است اما تقریبا 300000 تقریبا 40 درصد از کسانی که به دنبال کمک بودند حکومت فاقد شرایط لازم.

DeSantis گفت: گرفتن منافع مردم است "شماره یک اولویت اقتصادی." او قرار است بیش از 2 ، 000 کارکنان دولت برای کمک به زمینه DEO تماس های تلفنی و صرف تا آنجا که $109 میلیون دلار در قرارداد جدید با سه مراکز تماس.

اما ایالت لری برمن D-ساحل بوینتون گفت: "من دریافت تماس از بیشتر مردم نا امید آنها پس از صحبت کردن با مردم در تماس مراکز چرا که آنها لازم نیست به آنها پاسخ صحیح به آنها مشکل است."

اضافه کردن به پیچیدگی DEO است که در حال حاضر مشاوره هر کسی که اعمال می شود یا قبل از آوریل 4 به درخواست مجدد – احتمالا به واجد شرایط برای منافع دولت است که محدوده 275 دلار در هر هفته بلکه برای به دست آوردن واجد شرایط بودن برای 600 $در هفته فدرال پرداخت که کنگره می خواهد همه از امریکا بیکاری دریافت کنند.

فلوریدا بیکاری اعداد در میان 3.8 میلیون افرادی که در زمینه ادعاهای سراسر کشور در هفته گذشته با توجه به وزارت کار ایالات متحده گزارش هفتگی.

که از هفته گذشته 4.4. میلیون – اما بخشی از قریب به اتفاق 30.3 میلیون متقاضیان به دنبال بیکاری پرداخت در شش هفته پس از coronavirus شروع savaging اقتصاد کشور است.

در حدود یک در پنج نفر در سراسر ایالات متحده که تا به حال کار در ماه فوریه یکی نیست, امروز, سوابق نشان می دهد. اقتصاددانان پیش بینی است که این کشور نرخ بیکاری در آوریل و می تواند به عنوان بالا به عنوان 20T شدیدترین سطح خود از آن به 25% در طول رکود بزرگ.

یک روز پس از DeSantis اعلام کرد یک طرح به صورت مرحله به مرحله-در بازگشایی فلوریدا اقتصاد آغاز و تا روز دوشنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش یکی دیگر از 497 موارد مثبت COVID-19 آوردن این دولت در مجموع به 33,690 به تاریخ.

یکی دیگر از 50 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه از روز قبل. در حال حاضر 1,268 های مردمی در فلوریدا از ویروس.

نصب بیکاری گلایه, اما, موجب دموکرات ها به این نتیجه که DeSantis دولت نشان داده است آن را ناتوان از دست زدن به بیکاری افزایش است. آنها همچنین مسئول که فلوریدا حاکم خواهان گردد اتصال سیستم تا حد زیادی به انکار منافع و کاهش بیکاری مالیات برای دولت کسب و کار.

دولت فعلی سیستم ایجاد شد تحت DeSantis سلف به گزارش ایسنا ، ریک اسکات که در کنگره به تقبیح $600 فدرال پرداخت به عنوان یک "عامل بازدارنده" است که نگه داشتن مردم از بازگشت به کار.

"این یک فقدان رهبری" گفت: سناتور. پری, Thurston, D-فورت Lauderdale که با دیگر حزب دموکرات کمک در مراکز توزیع مواد غذایی در Broward و میامی-Dade شهرستان.

او افزود: "اینها فلوریدا در نیاز. و من تعجب می کنم اگر افرادی که مسئول ساخت این تصمیم گیری که آیا آنها در واقع از دیدن این افراد است."

DeSantis بازگشایی برنامه اجازه می دهد تا رستوران و چه در نظر گرفته شد غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی, اما محدود به 25 درصد ظرفیت در داخل موسسات خود را. فضای باز ناهار خوری در رستوران ها نیز اجازه داده می شود.

اما DeSantis نگه داشتن بسته میله ورزشگاه سینما آرایشگری و دیگر خدمات شخصی. فرماندار شکست با کاخ سفید در ورزشگاه و سینما با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصویب آنها را به عنوان بخشی از اولین مرحله از سه مرحله به مرحله راهنمایی های صادر شده به ایالات متحده است.

در کار DeSantis تشویق کارفرمایان به ادامه تاکید از راه دور مشغول به کار در حالی که اجتماعی فاصله و صورت-ماسک خواهد بود خواست در میان کسانی که بازگشت به کار.

فرماندار همچنین از هم جدا شده خود را از نیروی کار او منصوب به بررسی شرایط برای بازگشایی. نیروی کار توصیه می شود 50 درصد ظرفیت در رستوران ها که DeSantis منقبض شده و سطح مشابهی برای عامل سالن های ورزشی و آرایشگاه امکانات که وی آشکار است.

اما نیروی کار نیز توصیه می شود از جمله مقررات مربوط به پوشیدن ماسک در کسب و کار با تماس نزدیک با مردم و در نظر گرفتن درجه حرارت روزانه از کودکان و کارکنان در مراکز مراقبت روزانه. فرماندار نیست که نیاز به چنین مرحله است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن