وزوز: همه گیر کمک می کند تا افزایش شاهدانه فروش 25 درصد برای حداقل یک ردینگ فروشگاه

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:02 AM EDT مه 30 سال 2020بودن cooped داخل در طول COVID-19 همه گیر شده

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

بودن cooped داخل در طول COVID-19 همه گیر شده است یک مزیت برای حداقل یک محلی ماری جوانا فروشگاه.

فروش شده اند تا به مردم زمان بیشتری را بر روی دست خود را در حالی که آنها خود جدا.

و در حالی که Laythen Martines از ساعت آفتابی جمعی گفت: آن شروع به کم کردن سرعت او نیست بیش از حد نگران به عنوان او کار می کند برای باز کردن خود را در مکان دوم در ردینگ.

"منظورم این است که مردم به نظر می رسد مانند آنها پول بیشتری برای خرج کردن و بیشتر زمان به هر دلیل," او گفت:. "من می گویند در سراسر هیئت مدیره (فروش) اعداد هستند تا راه برای همه است.

"این کاهش کمی و من فکر می کنم آن را برای رفتن به سطح است. مردم لازم نیست که زمان زیادی. هنگامی که شما smoke weed شما رو به زمان داشته باشد."

فروش ساعت آفتابی افزایش یافته و حدود 25 درصد در طول همه گیر Martines گفت.

شاهدانه فروشگاه های ضروری در نظر گرفته شده به طوری که آنها شده اند قادر به باز بماند اساسا از آنجا که دولت بماند-صفحه اصلی سفارش اثر در زمان در ماه مارس است.

روز سه شنبه وزارت کالیفرنیا از مالیات و هزینه های دولت گزارش داد که مجموع درآمد مالیاتی از دولت شاهدانه صنعت $134.9 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2020 که شامل $50.2 میلیون دلار در شاهدانه فروش مالیات بر درآمد.

دولت گزارش $177.3 میلیون در کل حشیش, صنعت, مالیات بر درآمد برای سه ماهه چهارم سال 2019.

اما اداره مالیات و هزینه مقامات دولت گفت که با توجه به همه گیر سه ماهه اول این سال است که منحصر به فرد است که حدود نیمی از مالیات دهندگان به طور معمول گزارش واصل نشده بازگشت. بازنگری سه ماهه اول اعداد است که انتظار می رود در ماه اوت است.

ساعت آفتابی یکی از حداقل شش ماری جوانا خرده فروشان در بیشتر ردینگ. همچنین همکاری کوکی ها و پرنیان در ردینگ; و 530 شاهدانه و ترک آن را به طبیعت هر دو در شاستا لیک.

ساعت آفتابی جمعی جدید در محل خواهد شد در مرکز نوار در بونونتورا بلوار در جنوب غربی ردینگ. Martines این شرکت مالک گفت: آنها به امید باز در اواسط تا اواخر ماه ژوئن است. فروشگاه جدید در نمایشگاه است که در مورد دو برابر اندازه از ساعت آفتابی در حال حاضر در فروشگاه های دوقلو نظر بلوار.

"ما یک نرم باز به شروع و انجام یک افتتاح و ما باید آماده رفتن به," او گفت:.

ساعت آفتابی جمعی باز در ردینگ در مارس 2019 با هشت کارکنان. نیروی کار افزایش یافته و به حدود 20 و با محل جدید Martines گفت: آنها باید حدود 35 نفر مشغول به کار در هر دو فروشگاه.

برایانت سلامتی Partners Inc. دارای مجوز برای 1852 بونونتورا بلوار. محل و ساعت آفتابی خواهد بود و عامل کسب و کار.

"ما قطعا استخدام, و ما فکر می کنم به دلیل همه گیر وجود دارد که بیشتر مردم به دنبال شغل," او گفت:.

Shasta County کاهش نرخ بیکاری در ماه آوریل افزایش یافت و به 15.9% میان coronavirus بیماری همه گیر. این رکورد برای این شهرستان شد 18.5 درصد در فوریه 2010 در طول رکود اقتصادی ،

سگ آبی RV آینده به اندرسون

که نماي جاده فقط در غرب بزرگراه میان ایالتی 5 در اندرسون قبل از شمال خیابان خروج شناخته شده است به عنوان Automall درایو — شاید اشاره به برنامه های جدید و با استفاده از خودرو نمایندگی در اموال وجود دارد بیش از 20 سال پیش.

امروز آن را به جهان کمپینگ و نگاه RV و به زودی خوش آمدید سوم RV نمایندگی پس از آن زمان برای تغییر نام که از جاده RV بازار درایو ؟

کار را آغاز کرده است در جدید سگ آبی RV در بسیاری خالی در کنار نگاه RV.

شهرستان اندرسون مدیر جف Kiser به من گفت که سگ آبی را به فروش motorhomes و انواع دیگر وسایل نقلیه تفریحی وجود دارد. آن است که درک خود را که شرکت خدمات وسایل نقلیه در جای دیگر.

یک پیام تلفن چپ برای سگ آبی RV بازگشت نیست.

در سال 2018 آیداهو مبتنی بر سگ آبی RV افتتاح اولین فروشگاه در کالیفرنیا Westside جاده در ردینگ در ملک قبلا اشغال شده توسط ردینگ RV مرکز که بسته به دلایل نامعلوم در سال 2017 پس از نزدیک به 40 سال در کسب و کار.

وجود دارد برخی از حدس و گمان است که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند افزایش RV sales چرا که بیشتر آمریکایی ها را برای جلوگیری از سفر هوایی و انتخاب کردن به جاده در این تابستان.

وسیله نقلیه تفریحی انجمن به تازگی به ذکر یک ایپسوس پژوهش بررسی مصرف کننده سفر انتخاب که در آن RV سفر و کمپینگ در صدر این فهرست است.

این بررسی نشان داد که یک چهارم از پاسخ دهندگان قصد گرفتن RV مربوط به قیمتها در سال آینده, گروه تجارت گفت: در وب سایت خود را.

در ارتباط باشید.

هیچ Dunkin' Donuts در اندرسون

که سابق بانک درست کردن عازم شمال onramp به من-5 در اندرسون است که احتمالا نمی تواند یک Dunkin' Donuts و Baskin-Robbins.

این ساختمان شده است خالی از سال 2013 زمانی که AmericanWest بانک بسته شده است.

اخبار بی خانمان در سال 2017 است که یک ساکرامنتو توسعه دهنده خریداری کرده بود اموال برای $785,000 و ترکیبی Dunkin' Donuts/Baskin-Robbins باز خواهد بود وجود دارد.

اما این طرح هرگز به ثمر رسید.

"من فکر می کنم که توسعه دهنده و Dunkin' Donuts سقوط کردن رادار" اندرسون شهرستان مدیر جف Kiser گفت.

Kiser گفت که او شنیده است که اموال در نظر گرفته شده برای یک ایستگاه گاز و minimart اما هیچ چیز بتنی نشده است.

آنها شروع به مشت زدن از طریق خیابان

پیاده رو محدودیت و ناودان در حال رفتن در اطراف بازار مرکز پروژه در مرکز شهر ردینگ. خیابان سنگ فرش است.

چهار داستان مخلوط با استفاده از ساختمان در محل سابق Dicker فروشگاه یکی از چندین بالا مشخصات تحول پروژه های مرکز شهر اتفاق می افتد.

مرکز بازار هر چند قابل توجه است به دلیل آن باز خواهد شد خیابان های طولانی بسته به ترافیک پس از مرکز شهر بازار تکمیل شد در اوایل 1970s. بازار بیوت و یوبا سیتی خیابان های اطراف مرکز بازار خواهد شد خوش آمدید, خودروهای یک بار دیگر.

چاک اوکلند با مامانش, عمومی کار می کند مدیر به من گفت: این پروژه پیشرفت خوبی است.

"اما وجود دارد مقدار کار انجام شود بين زیرزمینی ابزار کار و خیابان سنگ فرش روشنایی و...." اوکلند گفت. "ما برنامه فعلی نشان می دهد که پروژه تکمیل به اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر است."

مرکز بازار نیز انتظار ها به پایان رسید در این پاییز.

ادامه مطلب وزوز:

  • این آستین خالی ساختمان آماده است تا به استقبال کانزاس سیتی BBQ
  • همه گیر ایجاد می کند آسمان پر از دست انداز روستایی تجاری خدمات هوایی
  • این سازنده مسکن می گوید آن را آوردن 100 شغل به منطقه

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن