نخل شهرستان دامپزشک از دست می دهد و انبار و 23 حیوانات به آتش

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:27 PM EDT Apr 21, 2020پالم سیتی— روز یکشنبه صبح دکتر Karie Vand

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

پالم سیتی— روز یکشنبه صبح دکتر Karie Vander Werf سگ نقره ای شد تا در 7:30 صبح توسط پارس.

کف شهر دامپزشک گفت که او می دانست که پس از آن چیزی که قرار بود به دلیل پیت بول هرگز بارکس.

زمانی که او در خارج از خانه اش را از پنجره او را دیدم انبار در عسل تراس است که در جنوب جاده دولت 714 و غرب فلوریدا شاهراه که در آن 24 حیوانات زندگی می کردند به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش.

تنها یک بز شاهزاده نور ستاره که حامله است و جان سالم به در برد.

"او جان سالم به در برخی از شگفت انگیز و کاملا دیوانه معجزه" Vander Werf گفت. "آنها او را پیدا کند تا آنها را از آتش به طور کامل."

شاهزاده نور ستاره شدن درمان در مشتری پت و شرایط اضطراری مرکز تخصصی در مشتری برای بریدگی ها و خراش ها و همچنین دود استنشاق. Vander Werf گفت: بز به نظر می رسد همه حق در غیر این صورت.

بیشتر: حیوانات مرده در پالم سیتی انبار آتش

برخی از 23 حیوانات که درگذشت شامل جوجه, اسب مینیاتوری, خر و یک, ترکیه.

Vander Werf گفت: این آتش سوزی که به احتمال زیاد ناشی از برق موضوع است. یک مقام رسمی علت آتش سوزی شده است صادر شده توسط Martin County آتش نجات.

روز سه شنبه پنج غرفه انبار تخریب شد. Vander Werf گفت: او قصد دارد برای بازسازی انبار اساسا همان راه اما اضافه کردن یک سرویس بهداشتی و برخی تغییرات جزئی دیگر. در حالی که او و بعد فورا رفت واز مقدار ارزیابی در چه مقدار از آن را هزینه برای بازسازی انبار.

"همه تقریبا در شهر می داند این انبار," او گفت:. "بسیاری از مردم سوار اسب خود را در اینجا در برخی از نقطه و همه آنها را دوست دارم طراحی انبار به دلیل آن روح و آن جریان هست."

زیر کلمه از آتش Vander Werf گفت: دو دامپزشکان ایجاد GoFundMe حساب به او کمک کند. او شوکه شده بود توسط جامعه اشتیاق به کمک به او را پس از آتش. از سه شنبه دو حساب آورده اند در $30,623.

گام های بعدی برای Vander Werf خواهد بود که یک سازنده آمده و ارزیابی چقدر آن را هزینه برای بازسازی ساختار و همچنین برای دریافت نقشه از صاحبان قبلی در خانه و طویله.

"غلیان احساسات شده است من حتی نمی تواند بر این باورند که به خصوص در این زمان مردم در حال مبارزه و هنوز هم می تواند کمک" او گفت:. "این فقط شگفت انگیز است و آن را قطعا بازسازی شده."

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب