سوابق ID قربانی در 'مرگ مشکوک' در پورت سنت لوسی

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:02 PM EDT Jun 10, 2020پورت سنت. لوسی یک زن که فوت در آنچه پل

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی یک زن که فوت در آنچه پلیس به عنوان "مرگ مشکوک" شناسایی شد به عنوان مبهم Mayorga; اتهام نشده اند آورده در ارتباط با مرگ او با توجه به سوابق و پلیس.

پورت سنت لوسی پلیس منتشر کرده اند چند در مورد جزئیات این پرونده است. دستگیری استشهاد شارژ Sylvana Mayorga, 38 در ارتباط با مقاومت در برابر بازداشت و بدون خشونت به ارمغان می آورد برخی از وضوح آنچه اتفاق افتاده است شب او فوت کرد.

Sylvana Mayorga بازداشت گزارش شناسایی این زن که فوت به عنوان مبهم Mayorga و همسایگان گفت: دو ازدواج کرده بودند.

حدود 9:50 p. m. on May 31, پلیس رفت و به یک آدرس در 2200 بلوک شرق Alminar خیابان پس از گرفتن گزارش از یک "زخم گلوله به سر" استشهاد متحده است.

بیشتر: زن مرده پس از اختلال در S.W. Alminar خیابان اصلی

Sylvana Mayorga بود گریه و فریاد "کمک" هنگامی که پلیس رسید. او دو زانو بیش از مبهم Mayorga در گاراژ.

Sylvana Mayorga سعی کردم به مبهم Mayorga "نجات نفس." او عقب نشینی از, فریاد کمک "او" را به عنوان او در سمت چپ گاراژ با پلیس است.

پلیس گفت Sylvana Mayorga سعی کردم به دوباره وارد گاراژ و یک افسر خود را برگزار کمربند "به او جلوگیری از تداخل با افسران و سنت لوسی County Fire (منطقه خدمه)."

پلیس گفت: او مهاجم زده و یک افسر. Sylvana Mayorga دستگیر شد بزه مقاومت در برابر یک افسر بدون خشونت شارژ.

پس از انجام Mayorga شد, در دستبند, مادرش زمزمه به یک افسر "لطفا همین حالا آنها را (دست بسته) کردن او را. من نمی دانم که او چه کسی است و من می ترسم از او."

Sylvana Mayorga را بعد پسر او گفت "شما نیاز به درخواست برای بخشش برای آنچه شما انجام داده اند."

مبهم Mayorga شد مرده در Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه در فورت پیرس.

"من هر چیزی را انجام دهید. من نمی کشتن او" Sylvana Mayorga نقل شده است که گفت: "او در زمان تفنگ از من و خودش ، منظورم سر."

بیشتر: 21 زمان COVID-19 موارد در سنت لوسی زندان شهرستان; دیگران در ساحل گنجینه COVID-رایگان

Sylvana Mayorga منتشر شد ژوئن 3 از سنت لوسی زندان شهرستان در $750 باند یک زندان رسمی گفت.

صبح روز بعد از حادثه همسایه ساوانا Ticer, 24 گفت TCPalm خبرنگار او را دیدم یک زن در گاراژ با زخم گلوله به سر. او به یک گریم بازگویی وقایع است.

"تاریخ و زمان آخرین شب من راه می رفت بیش از وجود دارد چرا که او در حال بازی موسیقی خود را واقعا با صدای بلند و به من گفت:" هی, من در تلاش برای به دست آوردن دختر به خواب و من بهترین دوست او بچه ها به خواب و همچنین,'" Ticer گفت. "او مانند" من خوب همه حق است.'"

Ticer گفت: شوهر نیز خواسته خود را به بیش از آمده و اویختن. حدود 10 دقیقه بعد شوهر و مادر فرار بیش از فریاد و درخواست کمک.

بیشتر: Veteran پورت سنت لوسی افسر پلیس رابرت Loupe شارژ با باتری/خشونت خانگی

"من بیش از وجود دارد و من دیدم که مبهم او ... یک تفنگ زخم به سر او و شوهر او تخمگذار در بالا از او فریاد: "من متاسفم من معنی نیست که به من متاسفم من متاسفم'" Ticer گفت.

Ticer گفت: او زد و برگشت به خانه اش و به نام 911.

Ticer توصیف مبهم Mayorga به عنوان "شیرین ترین شما تا کنون ملاقات در زندگی خود را."

پورت سنت لوسی پلیس ارشد Sgt. لیزا ماری santa's adventures گفت: این پرونده در حال بررسی است.

او گفت: کارآگاهان و دادستانی در حال انتظار در معاینات پزشکی یافته است.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن