وزوز: همه گیر ایجاد می کند آسمان پر از دست انداز روستایی تجاری خدمات هوایی

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT مارس 16 سال 2020جوامع روستایی مانند ردینگ را به خصوص احساس

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

جوامع روستایی مانند ردینگ را به خصوص احساس تلاطم بحران بهداشت و درمان برپا کرده, تیرگی آینده خدمات هوایی در اینجا.

ردینگ فرودگاه پرواز بالا که سال آغاز شده — تعداد مسافر بودند و بحث اضافی پروازها به مقصد لس آنجلس و شاید با اضافه کردن دنور به عنوان یک مقصد.

اما سرویس کاهش به یک پرواز در روز در اواسط ماه آوریل به سان فرانسیسکو و به نظر می رسد که نمی خواهد تغییر در هر زمان به زودی. قبل از همه گیر ضربه محلی مسافران مجبور به انتخاب سه پروازهای روزانه به SFO و یک پرواز به لس آنجلس در ایالات اکسپرس — ایالات هواپیمایی منطقه ای حامل.

شهرستان و رهبران کسب و کار برای سال لابی ایران برای خدمات به لس آنجلس و جشن در ماه مارس 2019 هنگامی که آن را وارد خواستار آن اقتصادی افزایش برای جامعه.

آثار عمومی مدیر چاک اوکلند که وظایف شغلی شامل نظارت بر فرودگاه گفت: ایران را حفظ خواهد کرد آن زمان برنامه در ردینگ حداقل تا ژوئن.

"من نمی دانم که آنها در حال رفتن به رفتن از وجود دارد — حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن" اوکلند گفت.

شهرستان و رهبران کسب و کار برای سال لابی ایران برای خدمات به لس آنجلس و جشن در ماه مارس 2019 هنگامی که آن را وارد خواستار آن اقتصادی افزایش برای جامعه.

ایالات امضا یک سال مقابله با ردینگ است که تمام شده در مارس و قبل از همه گیر مسئولان شهرستان شد و با اعتماد به نفس این سرویس به لس آنجلس ادامه خواهد داد تا جایی که دیگر پرواز بود یک امکان واقعی است.

"آنها نمی باید هر گونه تعهد از آنجایی که ما لازم نیست که توافق دیگر" اوکلند گفت. "آنها خوشحال با خدمات. این بود شروع به پول و این بار عوامل (صندلی به فروش می رسد) خوب بودند."

ایالات کردم 1 میلیون دلار درآمد تضمین برای شروع پرواز به لوس آنجلس و انصراف همه اما در مورد $96,000 از حساب.

اوکلند و گفت: این تعادل را به بازگشت به شستا توسعه اقتصادی شهرستان پارسیان که به ایجاد درآمد تضمین و آورده سرمایه گذاران به کمک.

"آنها می توانند یا توزیع پول به خارج . . . و یا ترک در آن وجود دارد و در انجام یکی دیگر اگر ما پرواز دیگری پایین جاده" اوکلند گفت.

مدیر فرودگاه جیم Wadleigh در ماه ژانویه به من گفت که به اعتقاد او دنور امکان بود:

"آنها در حال اضافه کردن 39 بیشتر گیتس و متحد شدن 12 از آنها ایران است دستیابی به بیشتر از 70-صندلی هواپیما بنابراین من بسیار امیدوار ما را دریافت کنید یکی از کسانی که هواپیما. ... این امر می تواند یک تغییر بازی ردینگ و وجود خواهد داشت مقدار زیادی کمتر نشت به ساکرامنتو است."

چه تر است, این بیماری همه گیر است که صدمه زدن به منطقه ای هوایی که در خدمت جوامع مانند ردینگ. SkyWest یک شرکت مستقر در سنت جورج یوتا مگس به SFO از ردینگ به عنوان یک متحد حامل اکسپرس. همچنین پرواز از ردینگ به L. A.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش روز شنبه که ترانس متحده هواپیمایی مبتنی عملیات در ماه آوریل به دنبال قطب نما هواپیمایی. ترانس متحده پرواز کرد به عنوان یک متحد حامل اکسپرس.

"وجود دارد یک خطر برای جامعه کوچک خدمات هوایی در حال حاضر" فی Malarkey, سیاه, مدیر عامل شرکت منطقه ای شرکت هواپیمایی ارتباط گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

آیا اوکلند و فکر می کنم پرواز به لس آنجلس هرگز بازگشت ؟

"من صرفا گمانه زنی در این نقطه, اما زمانی که خطوط هوایی شروع به بازگشت آنها ممکن است به دنبال منطقه ای مناطق بیشتر و ضربه زدن به توپی فرودگاه" اوکلند گفت. "بنابراین آنها ممکن است در یک جایی مثل ردینگ که نمی تواند به بسیاری از ویروس تاثیر است. بیشتر مردم ممکن است به دنبال پرواز از ردینگ."

فدرال کمک در راه

روز دوشنبه ردینگ شورای شهر انتظار می رود که اجازه اوکلند بخش برای درخواست $1.28 میلیون در فدرال COVID-19 بودجه امداد برای کمک به عملیات در ردینگ فرودگاه شهری و بنتون Airpark.

اما $30,000 از آن استفاده می شود در RDD به مکمل درآمد از دست رفته از این بیماری همه گیر.

از دست دادن سرویس هوایی تجاری را کاهش اجاره اتومبیل درآمد پارکینگ درآمد و پول فرودگاه می شود از سوخت جت فروش اوکلند گفت.

اما او تاکید کرد که پروازهای تجاری هستند و به سختی و تنها منبع درآمد در فرودگاه.

"ما بسیاری از عملیات دیگر در خارج وجود دارد نه فقط خدمات مسافر," او گفت:.

بیشتر مخلوط با استفاده از توسعه در مرکز شهر

شهردار سابق و ردینگ صاحب کسب و کار برنت ویور همکاری دوباره با توسعه جیمی لین برای یک پروژه در مرکز شهر.

ویور و لین در حال حرکت رو به جلو در سه طبقه اداری-آپارتمان ساختمان در محل سابق Canteca مواد غذایی انبار که سوزانده در سال 2012.

ویور که صاحب ویور چوب گفت: استفاده از مخلوط ساختمان خواهد شد از ویژگی های دفاتر در طبقه پایین و یک ترکیب 16 در بازار-نرخ آپارتمان در طبقه دوم و سوم.

ویور پلاسر ارتفاع ساختمان در Placer و کاج خیابان های مرکز شهر است که یکی دیگر از استفاده از ساختمان های مختلط که در مراحل پایانی است. پلاسر در ارتفاعات را از ویژگی های یک رستوران در طبقه همکف و 16 آپارتمان بالا.

او در مورد حرکت رو به جلو با آخرین پروژه خود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"مردم هنوز هم نیاز به جایی برای زندگی می کنند و اگر شما نگاهی به جدول زمانی اگر ما شروع به در اوایل پاییز شما دنبال آن هستید در یک حداقل یک سال و چند ماه برای ساخت از" ویور گفت. "من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد ما باید یک راه حل برای تاج پس از آن."

لین خریداری سابق Canteca غذاهای ملک در اورگان خیابان در سال 2017 برای $122,000.

لین نیز خریداری سابق آمریکا تسلیم در مرکز شهر و repurposed آن را به Americana هتل مدرن و باز برای اولین بار در 39 اتاق در ماه مه گذشته. نهایی 20 اتاق شد بازسازی و به تازگی باز برای کسب و کار.

حقایق مربوط بامریکا بسته شد با توجه به همه گیر اما آن را دوباره باز سه هفته پیش گفت ویور که لین کسب و کار شریک در سرمایه گذاری.

"در واقع ما شده اند برگزاری مداوم با شماره های ما. ما بسیار خوشحال جایی که ما با هتل" ویور گفت.

ادامه مطلب وزوز:

  • این سازنده مسکن می گوید آن را آوردن 100 شغل به منطقه
  • دوم مرغ زیستن آماده برای باز کردن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
  • Riverfront Playhouse مرحله اول بازی در تئاتر این تابستان

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن