TCPalm پشتیبانی فنی: برحذر باشید از 'ساختگی پشتیبانی فنی کلاهبرداری'

ایال Goldshmid ویژه به TCPalmمنتشر شده 5:22 PM EDT Jun 3, 2020س: من یک پرینتر HP در محصولات اساسی اما تجربه مس

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

س: من یک پرینتر HP در محصولات اساسی اما تجربه مسائل مربوط به اتصال بین آن و کامپیوتر من. من صرف ساعت های بسیاری بر روی گوشی با کامپیوتر تیم ملی و ISP من در تلاش برای رفع این مشکل اما هیچ چیز کمک کرده است.

من رفت و برگشت به کالاهای اساسی و فروشنده وجود دارد به من گفت که HP برای کمک به. او نگاه کردن یک شماره در فروشگاه کامپیوتر و آن را به من داد اما زمانی که من به نام من استقبال شد نه توسط HP پشتیبانی شخص است اما توسط یک فرد با لهجه سنگین این ادعا او را از شرکت های مختلف است که فقط اتفاق افتاده است به کار با HP.

این فرد از من خواست برخی از سوالات اساسی (نام محل و غیره.) و سپس دستور به من عطا کند او را از دسترسی به کامپیوتر من است که من کردم. در انجام این کار, او به من گفت که سیستم من بود "به شدت آلوده" با ویروس ها و سپس پرسید: برای $299.00 به رفع اتصال مسئله با پرینتر.

این بود که گران قیمت برای یک اتصال ثابت, فکر کردم, اما من نا امید شد در این مرحله پس بی میلی من به او پرداخت شود البته با یک چک های الکترونیکی به عنوان من احساس نمی راحت به او کارت اعتباری خود را. او ثابت مشکل و سپس به من پیشنهاد "خرید برنامه حفاظت" که کل ارائه پشتیبانی برای یک سال. من کاهش یافته است و آن آخرین چیزی بود که من شنیده ام او را, اما من فکر کردم: این مشترک به یک شرکت لباس مبدل در امدن به عنوان HP پشتیبانی ؟ و پس از من به او اجازه داد بر روی کامپیوتر من بود او همچنین قادر به دسترسی به کلمات عبور و چنین است ؟

نانسی H. استوارت

یک: آنچه در بالا توضیح داده شده است که معمولا شناخته شده در محاسبات محافل به عنوان "ساختگی پشتیبانی فنی اومدی."

در این باهم به طور معمول یک کاربر می شود کورکورانه تماس با یک شرکت ارائه برای کمک به او و یا او را در حل مشکل کامپیوتر او و یا او نمی دانست که او تا به حال. این شرکت معمولا ادعا آنها یک بخش از یک بزرگتر نهاد مانند مایکروسافت و یا HP (هر چند در واقعیت آنها نیست) و خود کلاهبرداری معمولا شروع می شود با یک درخواست برای دسترسی به سیستم شما. هنگامی که آنها نصب انواع ویروس ها و ردیابی اقلام در ماشین خود را به شما بگویم که سیستم خود را بد و آلوده و پس از آن پرداخت و تقاضا برای رفع این مشکل و صرفه جویی در این روز پس به صحبت می کنند.

البته هنگامی که شما به آنها پرداخت معمولا از طریق یک کارت اعتباری ویروس مشکلات افزایش در شدت خود را همراه با قیمت به تعمیر خود را به لیست در حال رشد اخیر مشکلات. فقط در حال حاضر آنها باید کارت اعتباری خود را در فایل و همچنین اطلاعات شخصی خود را, بنابراین شما نمی خواهد بود قادر به کاهش درخواست های خود را... نیازی به گفتن نیست, این است که چگونه بسیاری از سرقت هویت شروع می شود این روزها.

در این مورد همانطور که در بالا اشاره شد شما آمد در سراسر این scammers سهوا آن را به عنوان برای تلفن های موبایل مانند فروشنده در استیپلز نگاه "HP پشتیبانی" بر روی کامپیوتر خود را اما او با عجله او در کلیک یک گمراه کننده آگهی برای این شرکت به اشتباه به جای واقعی HP لینک حمایت. (لازم به ذکر است که کلاهبرداران مانند این اغلب قادر به ارسال تبلیغات بر روی سیستم عامل مانند گوگل چرا گوگل, آگهی, ایجاد فرایند خودکار است و معمولا طول می کشد تا کسی شکایت در مورد این آگهی به طور مستقیم قبل از آن در نظر گرفته شود. به این دلیل همیشه بر دقت در چنین تبلیغات, پس نه همه آنها منجر به منابع مشروع.)

در حالی که شما به نظر می رسید به شناسایی این به عنوان یک کلاهبرداری در اوایل و خوب بود که شما به اشتراک گذاری اطلاعات کارت اعتباری خود را با آنها هنوز هم وجود دارد یک فرصت خوب است که سیستم شما آلوده شده است با نوعی از ویروس و یا نرم افزار ردیابی, و این امر می تواند یک ایده خوب به یک مشروع tech (یعنی Geek Squad یا مشابه نهاد) نگاهی به ماشین و حذف هر گونه تهدید از آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

علاوه بر این, شما باید برای نظارت بر حساب بانکی شما و دیگر حساب های آنلاین (کارت اعتباری حساب, حساب های رسانه های اجتماعی و غیره.) برای هزینه های عجیب و غریب عجیب و غریب موارد کارهایی درخواست و مانند آن. همچنین در نظر بگیرید تماس با بانک خود را به دیدن اگر هر نهاد دیگر از شما در تلاش برای دسترسی به حساب های خود را از طریق وب به تازگی و یا پرداخت شما نمی اجازه و همچنین از آنها بخواهید اگر شما می توانید معکوس پرداخت چک به شما پرداخت می شود کلاهبرداری این شرکت با.

علاوه بر این, لطفا تغییر کلمه عبور برای همه حساب های آنلاین خود را به طوری این scammers دیگر به آنها دسترسی داشته باشند.

اما بالاتر از همه, اما مطمئن شوید که برای دریافت یک حرفه ای اسکن ویروس در اسرع وقت انجام شود.

همانطور که شما مشغول به کار با کامپیوتر تیم ملی قبل از, ممکن است بهترین را به آنها را دوباره تماس بگیرید برای کمک. اگر شما قادر به آنها را در بازدید از خانه خود را و یا احساس نمی راحت داشتن آنها را در خانه خود را به دلیل COVID-19 محدودیت و یا دلایل دیگر و سپس شما همیشه می توانید آنها را کمک به شما از راه دور از طریق اطلاعات موجود در این آدرس: https://www.bestbuy.com/services/remotesupport

به طور مشابه هنگامی که همه چیز به سرعت برای کمک با خود پرینتر لطفا تماس بگیرید HP پشتیبانی به طور مستقیم از طریق اطلاعات موجود در این آدرس: https://support.hp.com/us-en/contact/printers

Untangling وب

scammerrevolts.com

"کار برای از بین بردن scammers و محافظت از کاربران." این شعار به این عصبانی مقصد که میزبان ده ها تن از فیلم ها نمایش آن بی نام صاحب دادن کلاهبرداران اینترنت طعم پزشکی خود را. در این فیلم صاحب سایت می رسد مختلف جعلی شرکت های فن آوری (که اغلب تحت پوشش درمانده غیر متخصصین و اهل فن) برای دریافت کمک های خود را با یک موضوع ساده. او سپس به خنثی کردن آنها و سپس منعکس جداول اغلب با استفاده از خود تهاجمی فن آوری به عنوان ابزاری برای قفل کردن آنها را از خود کامپیوتر و یا سرور. این فیلم در کل خود راضی هستند و در برابر بی حرمتی و اغلب بیرحمانه خنده دار. به سادگی با کلیک بر روی ویدئو های خود را از انتخاب به بازی.

تماس با ایال Goldshmid در egoldshmid@yahoo.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن