TCPalm پشتیبانی فنی: چه می توانم در مورد خطاهای پیکربندی?

ایال Goldshmid ویژه به TCPalmمنتشر شده 9:36 AM EDT Jun 10, 2020س: برای سال, سرگرمی من شده است کار بر روی آی بی

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

س: برای سال, سرگرمی من شده است کار بر روی آی بی ام ماشین آلات. اخیرا در تلاش برای به دست آوردن یک IBM PC330 عملیاتی دوباره من آمده اند در سراسر یک موضوع که در آن به من گفته وجود دارد رجیستری خطا در ارتباط با آن ویندوز 98 بوت کردن. در قدرت من به بوت ویندوز, منو, نوع #5 (برای command prompt) نوع "SCANREG" و ضربه را وارد کنید. زمانی که من را زیر نظر می رسد: "ویندوز شناسایی کرده رجیستری/configuration error. C:\>Set Path=C:\ویندوز: C:\Windows\Command; :C:\Windows\Twain_32\Scanwiz." چه می توانم از اینجا ؟

Fred S. ورو بیچ

یک: IBM PC330s (بخشی از شرکت 300 سری PCs) برای اولین بار منتشر شد در اوایل 1990s به عنوان ورود به سطح رومیزی برای خانه و دفتر استفاده کنید. آنها برخی از اولین خانواده های مبتنی بر رایانه های شخصی به ویژگی های پنتیوم 5 چیپست و آنها نیز محبوب در مدرسه و دانشگاه, آزمایشگاه کامپیوتر که در آن خود را بسط و قیمت پایین ساخته شده آنها را به کار کارآمد اسب.

گرفتن یک کار دوباره امروز از طریق ویندوز 98 برخواهد داشت ممکن است چند چالش به خصوص از آنجایی که مایکروسافت به پایان رسید و پشتیبانی برای این سیستم عامل در سال 2002. اما این یک کار غیر ممکن است.

با توجه به آنچه در بالا نوشته شده آن را برای تلفن های موبایل مانند این سیستم ممکن است تا به حال ویندوز 98 نصب شده بر روی آن نوشته (که می توانست آن را برش لبه در زمان خود آن را باور یا نه) اما در طول راه آن را ممکن است تا به حال آن هارد دیسک را پاک کرد و در حال حاضر این سیستم عامل باید یا ترمیم, تعمیر و یا دوباره نصب به عملکردی دوباره.

برای انجام این کار شروع شده توسط دیدن اگر وجود دارد یک راه برای نصب ویندوز 98 را بر روی دستگاه در حال حاضر برای بارگذاری به آن گذشته شناخته شده restore point.

بازگشت به ویندوز بوت منو به عنوان ذکر شده در بالا. گزینه را انتخاب کنید #5 دوباره ("Command Prompt تنها") اما پس از آن نوع "SCANREG/RESTORE" در DOS prompt به جای فقط "SCANREG". مطبوعات را وارد کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

اگر موفق ویندوز 98 باید بار برای شما از آخرین آن شناخته شده restore point و از آنجا شما می توانید شروع به کار در تعمیر و/یا بازگرداندن سیستم عامل به یک وضعیت پایدار به عنوان بهترین شما می توانید.

اما اگر شما نمی توانید به بازگشت به یک نقطه بازیابی و سپس شما نیاز به استفاده از ویندوز 98 بوت دیسک برای راه اندازی سیستم عامل بر روی دستگاه.

یک دیسک بوت یک دستگاه ذخیره سازی خارجی معمولا یک CD, DVD و یا USB که شامل یک مجموعه ای از دستور در آن است که اجازه می دهد تا یک سیستم برای بارگذاری سیستم عامل از آن است. آن است که به طور معمول وارد شده به یک کامپیوتر در هنگام شروع و کامپیوتر با استفاده از آن به عنوان یک ماشه برای راه اندازی سیستم عامل اگر آن را نمی تواند انجام دهد در غیر این صورت. بیشتر رایانه ها با یک دیسک بوت از پیش نصب شده به آنها اشاره می شود; یک خارجی مورد نیاز خواهد بود تنها در صورتی که قبل از نصب یکی کار نمی کند به درستی بر روی یک ماشین.

ساده ترین راه برای پیدا کردن یک دیسک بوت است که با استفاده از نصب دیسک که با عملیات سیستم. اگر شما لازم نیست که آن موجود دیگر و سپس سعی کنید تماس چند تعمیرگاه مستقل در منطقه به دیدن اگر آنها ممکن است قادر به ایجاد یکی برای شما.

متناوب, شما همچنین می توانید خود را بوت دیسک با دانلود یک فایل بوت از نسخه مناسب ویندوز 98 نیاز از آدرس زیر: https://winworldpc.com/product/microsoft-windows-boot-disk/98-se

کپی کردن فایل دانلود شده به یک سی دی یا USB خارجی دیگر رسانه قرار دادن دیسک بوت در آی بی ام سیستم و راه اندازی مجدد/قدرت تا کامپیوتر است. دستگاه باید شناسایی دیسک بوت در ویندوز بوت و راه اندازی ویندوز و از آنجا فقط به دنبال دستورالعمل های روی صفحه نمایش برای تنظیم ویندوز 98 به عنوان مورد نیاز است.

Untangling وب

emergencycompliment.com

"گاهی اوقات شما نیاز به کسی که به شما بگویم آن را ok..... گاهی اوقات شما نیاز به یک وب سایت به شما بگویم که. شما در این وب سایت." بنابراین متحده "درباره" صفحه از این offbeat, لبخند القا مقصد که اساسا نمایش یک رشته بی پایان از نامتعارف تعارف به شما پس از لود صفحه (و بازنگری). نمونه تعارف عبارتند از: "80 درصد از موتور سیکلت باندهای فکر می کنم شما می تواند لذت بخش درشکه چهار چرخه" و "شما freakishly خوب در انگشت شست جنگ." هر تعریف نمایش داده می شود شما می پرسد برای رای دادن به آن را برای شایستگی از طریق دو گزینه: "با تشکر" و "Meh." کلیک کردن بر روی هر گزینه بارهای بعدی خود را تعریف. تکرار به عنوان مورد نیاز است.

تماس با ایال Goldshmid در egoldshmid@yahoo.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن