مطالعه چشم قرمز جزر و مد اثر بر انسان

Carlos R. Munoz ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 12:29 PM EDT مارس 11 سال 2020ساراسوتا — یک مطالعه جدید به عوارض

توسط ABTINNEWS در 22 اردیبهشت 1399

ساراسوتا — یک مطالعه جدید به عوارض عصبی از جزر و مد قرمز بر روی انسان می تواند منجر به یک آزمایش ساده برای تعیین اگر یک بیماری ناشی از کشنده جلبک brevetoxins.

قابل توجه جزر و مد قرمز و شکوفه قابل مشاهده بود از هوا بیش از آنا ماریا جزیره قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و قطعات از ساراسوتا خلیج در سه شنبه ، 8, 2018. هرالد تریبون پرواز بر فراز سد سلیمان به بررسی مضر بلوم جلبکی در Heli حمل و نقل هوایی هلیکوپتر. مرده ماهی خالدار این تغییر رنگ آب در نزدیکی برادنتون بیچ. [هرالد تریبون کارکنان عکس / Carlos R. Munoz]

نزدیک به یک دوجین محققان از Roskamp موسسه در ساراسوتا شروع مطالعه با $400,000 فدرال کمک مالی از موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست برای پیشبرد کار خود را بر سلامت مغز.

این گروه غیر انتفاعی به بررسی علل و بالقوه برای درمان عصبی و اختلالات عصبی مانند آلزایمر بیماری مولتیپل اسکلروزیس و بیماری جنگ خلیج فارس. کار خود را به رهبری به رمان درمان کلینیکی تست شده در اروپا و آمریکا

بیش از 400 داوطلب در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان هستند که در پی برای مطالعه با توجه به Roskamp مدیر اجرایی دکتر مایکل Mullan, یکی از رهبران تیم در فلوریدا red tide پروژه و مدیر اجرایی Roskamp موسسه.

اعطای ساخته شده است در بخشی از قانون حمایت کنگره Vern بوکانان به مطالعه تاثیر جزر و مد قرمز. ده پزشکان از Roskamp موسسه و اعضای ریزه آزمایشگاه دریایی را به شرکت در مطالعه.

بیشتر: ساحل ممکن است روشن در حال حاضر, اما سارگاسوم است عنوان از کارائیب به سواحل فلوریدا دانشمندان هشدار می دهند

بیشتر: این منطقه در دیگر بد جلبک فصل ؟ دانشمندان نظارت شکوفه درجه حرارت خشکسالی

"مردم باید بدانند که اگر در معرض قرار گرفتن باعث آسیب دراز مدت," بوچانان در انتشار اخبار گفت. "این کمک هزینه بیش از $400,000 اجازه خواهد داد که Roskamp برای تعیین اگر انسان در معرض جزر و مد قرمز و سم به نام brevetoxin باعث می شود مغز اختلال و یا مشکلات دیگر."

در حال حاضر brevetoxins یک مخدر اعصاب ترکیب تولید شده توسط dinoflagellate Karenia برويس می شود ماهی به شنا کردن در محافل و سست تعادل قبل از اینکه در نهایت مرگ.

صدها راس پستانداران دریایی مانند دلفین گوسفند آبی و لاک پشت های دریایی که خوراک ماهی و seagrass مسموم با جزر و مد بیمار شد و درگذشت و طی red tide قسمت.

جنوب غربی فلوریدا ساکنان که به ساحل رفت در طول جزر و مد قرمز و شکوفه anecdotally گزارش آنفولانزا مانند علائم.

"امیدوارم تحقیقات ما نشان خواهد داد که هیچ ارتباطی بین فلوریدا red tide brevetoxin قرار گرفتن در معرض و افزایش اختلالات عصبی" Mullan می گوید. "هنگامی که شما نگاه کنید به تن متریک از زندگی دریایی کشته شدن در چند هفته شما متوجه چگونه قدرتمند سم است و دانستن است که برخی از اثرات قرار گرفتن در معرض می تواند طولانی مدت در گونه های دیگر آن را حس می کند تا مطمئن شوید که چیزی مشابه اتفاق می افتد نیست در جمعیت انسانی — به ویژه در جمعیت های آسیب پذیر."

باربارا Kirkpatrick, مدیر اجرایی, برای خلیج مکزیک و سواحل اقیانوس مشاهده سیستم در شرکت شناخته شده تنها در دراز مدت بررسی "فلوریدا قرمز جزر و مد و سلامت انسان اثرات" از سال 2001 تا 2011. آن را تشخیص داده متفاوت اثرات جزر و مد قرمز در تمام شرکت کنندگان است.

داوطلب سالم بود راه هوایی فوقانی علائم آبریزش بینی و سرفه وجود دارد اما تغییر در عملکرد ریه. Aerosolized سموم را وارد کنید پایین خطوط هوایی سالم میباشد.

افراد مبتلا به آسم بیش از سن 12 سالگی تا به حال فوقانی و تحتانی تنفسی مسائل از جمله کاهش عملکرد ریه در حدود سه تا چهار روز پس از قرار گرفتن در معرض. این گروه که به نظر می رسد که واکنش های بسیاری بودند کسانی که گزارش اخیر استفاده از داروهای آسم.

حدود 10 تا 20 درصد از brevetoxins کوچک به اندازه کافی برای ورود به ریه ها مطالعه اعلام کرد. ذرات معلق در هوا سفر به عنوان آنجا که یک مایل داخلی از مناطق ساحلی در طول فعال جزر و مد قرمز و شکوفه های قوی خشکی باد.

حقیقت این است که یک عضو کلیدی از مطالعه. او و همکار خود را در کار نشان می دهد که بیش از اورژانس پذیرش عصبی شکایت اتفاق افتاده در طول فلوریدا عمده جزر و مد قرمز و شکوفه های بین سال های 2005 و 2009.

با توجه به انتشار اخبار پژوهش حاضر نیاز به داوطلب برای ارسال نمونه خون و ادرار برای اندازه گیری brevetoxin و سطح آنتی بادی. مقايسه سطح brevetoxin و آنتی بادی با سطح عصبی شکایت خواهد روشن که آیا فلوریدا red tide brevetoxin قرار گرفتن در معرض می تواند شرایط عصبی و اینکه آیا پاسخ ایمنی بدن به احتمال زیاد محافظ و یا علائم بدتر است.

این Roskamp موسسه خواهد شد به دنبال راه هایی برای درک و درمان هر گونه اختلالات عصبی ناشی از جزر و مد قرمز.

"ما به مطالعه مغز و بیماری های ما علاقه مند هستند در کوتاه مدت و دراز مدت اثرات التهاب در باران" Mullan گفت. "ما علاقه مند به می دانم که اگر در کوتاه مدت وجود دارد ارتباط بین میزان brevetoxin در خون و عصبی اثر زمانی که مردم را نشانه."

Mullan می گوید تیم او است که به دنبال داوطلب که در پنج مایلی از ساحل و به عنوان شرق دور به عنوان مرتع پرورش احشام لیکوود برای مطالعه است. آنها خواهد شد برای جبران هزینه های سفر.

"ما در حال تامین و آماده رفتن به," او گفت:. "به محض این که مردم می خواهند برای آمدن و دیدن ما که بزرگ خواهد بود."

افراد علاقه مند به شرکت در مطالعه می توانید با مگان پارک در 942-256-8018 ext. 3008.

"یکی از رانندگان از مغز بیماری التهاب است" گفت: Mullan اشاره کرد brevetoxins می تواند باعث التهاب در اندام های دیگر. "ما دیده ایم که و شناخته شده است که برای سال. هر چیزی که منجر به التهاب در مغز است که به طور کلی بد برای بیماری آلزایمر. آن را حس می کند برای مطالعه این."

تیم پروژه رهبر تیم دکتر لیلا عبدالله اضافه کرد که "یکی از مهم مشاهده است که brevetoxin تاثیر نمی گذارد و هر کس به همان اندازه برخی از افراد نسبتا تاثیر پذیری از آن در حالی که دیگران علائم شدید به راحتی. ما بسیار علاقه مند به دانستن دلیل این, و بنابراین ما در حال بررسی نقش سیستم ایمنی بدن و به دنبال تفاوت در عوارض عصبی بین کسانی که علائم شدید در مقابل کسانی که نمی کنند."

پاتریک گفت: مطالعه بلند پروازانه است با درخواست برای 400 شرکت کنندگان است.

"من می دانم که مردم نمی خواهید به شنیدن این اما آنها در حال رفتن به نیاز به یک جزر و مد قرمز و قرار گرفتن در معرض," او گفت: با اشاره به این که دو سال مطالعه است. "من مطمئن هستم که مادر طبیعت همکاری خواهد کرد اما نه لزوما در زمانی که ما تنظیم شده است."

یکی از چیزهایی که حقیقت گفت: تحقیقات قبلی موفق به انجام آمده بود تا با یک نشانگر از قرار گرفتن در معرض — کار است که می تواند منجر به یک آزمون برای جزر و مد قرمز در انسان است.

"ما سعی کردیم در سال 2011 و نبود موفقیت در گرفتن چیزی خاص به اندازه کافی" حقیقت گفت. "این Roskamp افراد با تجربه در روش توسعه است. ما امیدواریم که آنها می آیند تا با این مارکر برای ما است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن