قصه گوهای پروژه زندگی می کنند برای به اشتراک گذاشتن داستان از رشد

میشل راجرز ایالات متحده آمریکا امروز شبکهمنتشر شده 6:43 PM EDT May 8, 2020به آمریکا وارد دومین ماه از #StayHom

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

به آمریکا وارد دومین ماه از #StayHome این قصه گوهای پروژه خود را در حال حاضر دوم "خود زندگی" مجازی داستان سرایی نشان می دهد پنج شنبه, مارس 16.

این نشان می دهد که بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه کار کمک به آمریکایی ها احساس متصل با آسودگی و ایران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این مجموعه راه اندازی آوریل 2 livestreaming در سرایان پروژه Facebook صفحه و کانال یوتیوب و دهها هزار نفر از مردم از سراسر کشور در تنظیم شده است.

"من عاشق هر یک از این داستان ها. هر داستان را لمس قلب من" Noella L. پیرسون از ردینگ کالیفرنیا اظهار نظر در Facebook در اولین livestreaming نشان می دهد.

"داستان های زیبا که گرم او قلب" اضافه تری Arora از Akron, Ohio.

دوم نشان می دهد, همه چیز در مورد "رشد" خواهد شد و در 5 p. m. PDT/8 p. m. EDT دوشنبه, مارس 16.

سازمان باید یک بار دیگر در انتخاب بهترین پنج داستان از بیش از 1000 به توان گفت در زندگی روزمره آمریکایی ها از زندگی خود را ، در حالی که نشان می دهد اولین بار بود در مورد امید پشتکار و محبت و عشق و این نشان می دهد تمرکز بر داستان رشد شخصی و روابط و درس های آموخته شده.

"فقط به این دلیل شما ممکن است احساس غیب در زندگی گاهی اوقات به این معنا نیست که هیچ کس در حال تماشای تشویق شما را به موفقیت" گوی Shaniece هلمز قهوه ای, 21, York, پنسیلوانیا گفته است که این درس در داستان او به اشتراک گذاشته شود در طول این رویداد مجازی.

بیننده می تواند علامت گذاری تقویم خود را تنظیم زنگ هشدار و یا توجه داشته باشید قرار دادن در یخچال و فریزر خود را و سپس اتصال به قصه گوهای پروژه 's یوتیوب و یا Facebook صفحه به تماشا و نظر زندگی می کنند. قصه گوهای پروژه بنیانگذار و مدیر ارشد مگان Finnerty خواهد بود که تشریفات.

با یک زن و شوهر از ده ها زندگی می کنند را نشان می دهد به تعویق افتاد و در طول اقامت در خانه سفارشات سرایان پروژه چرخد و برای پلت فرم های مختلف و در آن تلاش شده است به خوبی دریافت شده توسط مخاطبان است.

"فوق العاده انتقال به مجازی برنامه" کلی Karnes از شهر فینیکس, آریزونا اظهار نظر در سرایان' Facebook در طول نشان می دهد.

هلمز-قهوه ای می گوید: "یک چیز فوق العاده به دلیل آن اجازه نمی دهد که زندگی به توقف با توجه به شرایط و همچنان به تلاش برای گسترش شادی و راحتی به کسانی که ممکن است مشکل داشته باشند."

می افزاید: Finnerty, "احساس متصل به جامعه و ایجاد همدلی و تفاهم بسیار حیاتی است در زمان عدم قطعیت است. و بلند کردن اجسام تا ما مهم ترین ارزش ها جهانی برگزار طریق داستان سرایی است که ما تمام وقت ماموریت. قلب تمام ما را در این پروژه و این خاص زندگی می کنند نشان می دهد."

صف: قصه گوهای پروژه در آوریل 16

کتی کانو Murillo, 55, از, Phoenix, Arizona, به اشتراک گذاری یک داستان در مورد پدر او که مشهور شد برای تاماله حتی خارج از خانواده خود را. و یک سال او را به توطئه مطمئن شوید که او آنها را حتی زمانی که او در خلق و خوی. که در آن سال آنها فوق العاده, فوق العاده داغ است و هنوز هم یک راز اگر او آن را بر روی هدف است. او خاطرات خوشی از او و پخت و پز خود را و جمع های خانوادگی.

Kaila سفید, 29, همچنین ققنوس بود که یک دانش آموز خوب و tattletale در حالی که در حال رشد است. برای او گفت: در همکلاسی های او و اعتقاد چیزی وجود دارد به نام "ملی متقلب رجیستری." او به ما یک داستان در مورد چگونه او کل کلاس مدرسه بالا بازی اما نه او و زمانی که او می پرسد اگر معلم همه دانش آموزان را قرار داده در رجیستری او به نظر می رسد در او خنده دار است. او سپس متوجه خطا از او راه و تغییر رفتار او.

Hélène Biandudi Hofer روچستر, نیویورک, اولین, سیاه, pageant برای تبدیل شدن به وندی, قرمز رهبری برای مواد غذایی سریع آیکون. او خواهد شد به اشتراک گذاشتن یک داستان در مورد چگونه است که تقریبا اتفاق نمی افتد اما تجربه به پایان رسید تا داشتن یک مادام العمر نفوذ در او.

دن هال, 51, ققنوس بگویید یک داستان در مورد سقوط در عشق با راک اند رول به عنوان پدر او یک مرد عمیقا مذهبی منع او را به گوش دادن به آن است.

هلمز-قهوه ای بود استثنایی دانش آموز و پذیرفته شد 12 دانشگاه. داستان او در مورد چگونه او را به مدرسه افسر پلیس Britney Brooks, می خواستم به می دانم که او خاص بود. پس بروکس رو رایگان لباس مو انتصاب خوش تیپ, تاریخ, رایگان, آرایش, انتصاب, گل, یک پلیس اسکورت و سازمان "آمدن به امریکا"سبک رقص ورودی به دبیرستان ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن