فلوریدا ماشین منگنه که مجبور به اضافه کردن رستوران ها به بازگشایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:51 PM EDT Jul 24, 2020درک جری در نظر گرفته شده هرگز خمیر می

توسط ABTINNEWS در 4 مرداد 1399

درک جری در نظر گرفته شده هرگز خمیر میمون دم شرکت. برای تبدیل شدن به یک رستوران.

او می خواست کوچک آبجوسازی او با همکاری صاحب در Sebastian به تخصص در یک محصول بزرگ است.

"من می خواستم برای باز کردن یک آبجوسازی که در آن ما می تواند تمرکز صرفا بر روی آبجو و کار با دیگر رستوران های محلی و یا کامیون مواد غذایی قادر به کمک به ترویج کسب و کارهای دیگر" جری گفت.

اما فلوریدا صنعت تخمیر مانند او هستند که مجبور به در نظر گرفتن گران بازسازی به اضافه کردن رستوران صندلی برای زنده ماندن پس از دولت آخر هفته گذشته بسته taprooms برای در محل مصرف برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر: آنها فقط میمون ها به خمیر' سباستین در آبجوسازی

فلوریدا کارخانه های لبنی بسته شده اند و بیشتر در روز این سال از آنها باز شده است. آنها قادر به فروش به رفتن سفارشات اما پول بیشتر ساخته شده است در taproom در مقابل takeout به دلیل سود بالاتر از شیشه ای از آن می توانید. و اکثر کارخانه های لبنی نمی, راه اندازی برای توزیع.

جری است که تحقیق در مورد آنچه که آن را برای تعمیر و نوسازی خود taproom به یک رستوران — در زمانی که فروش خود را در حال پایین حدود 75٪.

"ما شده است مبارزه مالی به طور قابل توجهی" جری گفت. "ما فقط گرفتن ماه به ماه."

بسته شدن دوباره و دوباره

ماشین منگنه و بارها و رستوران ها در ابتدا می تواند در 50 درصد ظرفیت به صورت نشسته سرویس تحت فاز 2 از دولت بازگشایی طرح در آغاز ماه ژوئن.

اما فلوریدا COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در طول ماه های ژوئن و درگیر برخی از افراد مظنون به نادیده گرفتن محدودیت های هنگام بازدید از بارها و یا کاباره ها با توجه به فلوریدا بخش از کسب و کار و حرفه ای, قوانین و مقررات کار Halsey r mata.

بنابراین دولت تغییر قوانین جولای 1, تعلیق فروش مشروبات الکلی برای مصرف در محل در موسسات مجاز به ارائه خدمات غذایی.

بیشتر: Sailfish دم شرکت بسته برای بار سوم

تغییر — اعلام کرد در یک صدای جیر جیر — نبود به طور کامل توضیح داده شده و DBPR نمی خواهد پاسخ TCPalm یا برخی حذفی,' سوالات به دنبال جزئیات و روشن شدن.

سفارش به وضوح نمی گذارد کارخانه های لبنی با سرویس کامل رستوران ها مانند اقیانوس جمهوری Brewing Co. در استوارت یا نماد آمریکایی آبجوسازی در ورو بیچ.

دیگر تخمیر باقی مانده بودند اشتباه گرفته شود تا برخی از گزارش DBPR تقسیم مشروبات الکلی و دخانیات از عوامل بازدید و پاکسازی آنها.

آن را به نظر می رسد کارخانه های لبنی بدون رستوران می تواند باز برای سایت مصرف اگر آنها به حال جداگانه کامیون مواد غذایی مانند درب سمت Brewing Co. و هاپ زندگی Brewing Co., هر دو در پورت سنت لوسی و یا جداگانه بر روی سایت رستوران مانند Sailfish Brewing Co. در فورت پیرس.

سپس آخر هفته گذشته ABT عوامل تعطیل کارخانه های لبنی در سراسر فلوریدا است که نمی باید مواد غذایی مجوز.

نظر: COVID-19 در معرض عمده نقص در قوانین آبجو

تفکر غذا بود مردم را تشویق به نشستن و جمع شدن در یک نوار r mata بعد گفت: تالاهاسی آبجو جامعه اضافه کردن بخش خود را مانند دریافت شکایت در مورد آن اتفاق می افتد در کارخانه های لبنی و میله های زندان است.

R mata توصیه می شود کارخانه های لبنی خرید کامیون های مواد غذایی, اما جری گفت که مشکل را حل نمی کند. خاموش کردن سفارش نیاز به کارخانه های لبنی به دولت در بخش هتل ها و رستوران ها مجوز برای خدمت به مواد غذایی اگر آنها می خواهند برای باز بماند برای مصرف در محل با توجه به DBPR سخنگوی پاتریک Fargason.

کامیون مواد غذایی مجوز شامل نمی شود مورد نیاز صندلی جری گفت.

درخواست برای بازگشایی

کارخانه های لبنی می پرسید که چگونه آنها می توانند دوباره خود را taprooms با خیال راحت به محل مصرف و بدون اینکه مجبور به تبدیل شدن به رستوران و همچنین به عنوان نه به طور فشرده به گروه های مشابه به عنوان میله های زندان.

اگر هیچ چیز تغییر در دو هفته آینده, فلوریدا, حذفی, انجمن صنفی پیش بینی شده بیش از 100 کارخانه های لبنی در سراسر کشور می تواند به طور دائم و در نتیجه از دست دادن به عنوان بسیاری از یک سوم از این صنعت بیش از 10 ، 000 شغل.

نظر: فلوریدا, COVID-19 له کرافت حذفی

انجمن صنفی انتشار نامه سرگشاده ای به r mata و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis از طرف دولت و صنعت اوکراین هشدار بالقوه از دست دادن شغل و اقتصادی.

"سلامت جامعه ما میباشد اما آن را نمی توان در زندگی صرفه جویی صدها نفر از کارآفرینان معاش هزاران خانواده و اکثریت کل صنعت" با توجه به نامه. "ما کار خود را با دولت به هیچ وجه, اما ما باید در پیدا کردن یک راه برای قرار دادن مردم ما به کار می کنند. لطفا به ما کمک قرار دادن با هم یک برنامه که با خیال راحت بازگشایی صنعت ما است."

انجمن صنفی نامه آنلاین ارسال شده سه شنبه و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط کارخانه های لبنی در سراسر کشور در طول هفته. انجمن صنفی دریافت نکرده پاسخ گفت: رئیس جمهور مایک Harting.

DeSantis سخنگوی کودی McCloud معوق TCPalm سوالات به DBPR و کاهش یافته است به پاسخ به این نامه است. DBPR سخنگوی کارن اسمیت کاهش یافته است به پاسخ TCPalm سوالات اما ایمیل این بیانیه آماده:

"فلوریدا حذفی, در میان بسیاری از کسب و کارهای محلی که مهم جامعه شرکای ما در ایالت تلاش برای پاسخ به چالش های ناشی از این بیماری همه گیر و آنها را ادامه خواهد داد به استقبال چشم انداز در این مرحله ما می توانیم با هم در حرکت فلوریدا رو به جلو در این بازیابی" اسمیت نوشت. "اداره نظارت بر شرایط روزانه به عنوان ما به دنبال فرصت های بیشتر به کسب و کار باز و عامل با خیال راحت."

فلوریدا کرافت دم صنعت پررونق بود قبل از coronavirus بیماری همه گیر. تعدادی از کارخانه های لبنی در سراسر کشور رشد کرده و هر سال از سال 2011 با توجه به تخمیر انجمن.

گنج ساحل تنهایی تا به حال آن 10 کارخانه های لبنی باز در آن سه شهرستان در هفت سال گذشته. آن را شامل نمی شود و محلی cidery سفته Ciderworks و محلی winery, تابستان له تاکستان & Winery, اما هر دو متاثر شده اند همان کارخانه های لبنی.

تاثیر اقتصادی 285 کارخانه های لبنی بیش از $3.6 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به تخمیر انجمن — بیشتر از زمانی که شما در نظر بگیرید 44 اضافی از کارخانه های لبنی افتتاح شد در سال 2019.

وجود دارد حدود 50 کارخانه های لبنی در روند باز کردن در هر زمان داده شده قبل از COVID-19, Harting گفت و دولت بود در مسیر به بیش از 600 کارخانه های لبنی.

متوسط فروش ماهانه مالیات پرداخت می شود در هر آبجوسازی پایین بود با 46 درصد در آوریل نسبت به آن ماه سال گذشته به دلیل از دولت اجرایی به منظور منع در قضیه مصرف در taprooms با توجه به BrewersLaw فلوریدا کارخانه های لبنی گزارش.

"این زمانی بود که ما هنوز توانایی باز کردن و استفاده از کامیون های مواد غذایی" Harting گفت. "بسته شدن رای نبود نزدیک به آنچه در آن است در حال حاضر."

به دنبال گزینه های

ماشین منگنه شده اند در پاسخ به بحران در راه های مختلف.

ارکیده جزیره آبجوسازی در ورو بیچ است که مواد غذایی مجوز اما خود را بسته taproom خرید کنسرو خط برای انتقال به یک سیستم بسته گفت: شرکت صاحب Alden بینگ.

Sailfish کاربردی برای مواد غذایی مجوز پس از از دست دادن ارزش یک هفته از درآمد منتظر پاسخ از DBPR گفت: از بنیانگذاران و رئیس جمهور David BuShea جونیور

BuShea برنامه ای برای کار با گردد پای صاحبان به تحکیم آبجوسازی و eatery کوچک در حال حاضر موجود در داخل taproom به یک کسب و کار است. او امیدوار است که برای تسریع در روند بازگشایی taproom این هفته است.

"نا امیدی من تقریبا به نقطه جوش" BuShea گفت. "من باید کارکنان. این است که برخی از سرگرمی برای ما. ... ما یک کسب و کار واقعی."

بیشتر: سوراخ Ciderworks باز می شود در فورت پیرس به عنوان گنج ساحل اولین cidery

سوراخ Ciderworks در فورت پیرس خدمت شراب سیب به صورت رایگان در سایت مصرف هفته گذشته برای دور زدن فرمان منع فروش در محل مصرف. صاحب جان Nolli ارسال شده به روز رسانی روزانه در cidery را در Facebook صفحه. او سازماندهی امن و مسالمت آمیز در اعتراض به حمایت از صنایع دستی محلی حذفی.

این cidery هنوز هم تا به حال نشده است تعطیل به عنوان روز جمعه.

"ما نمی خواهد اجازه می دهد هر گونه مصرف مشروبات الکلی است که شما خرید از ما" Nolli در نوشته های اخیر, Facebook post. "که گفت: شما هنوز هم رایگان برای لذت بردن از 'Joe خشک در خانه. ما ادامه خواهد داد به دور ما وطن پرست سیب تا زمانی که ما اجازه به طور کامل بازگشایی شده است."

بیشتر: 36 سعی کنید انواع شراب و آبجو در سوراخ افتتاح در فورت پیرس

جری شده است به دنبال گزینه های خود را برای Mash میمون. او را به کاوش در چه خواهد بود حداقل برای او به پیروی از تبدیل شدن به یک رستوران. او را شناسایی 12-توسط-7-پا در داخل منطقه کوچک آبجوسازی برای اضافه کردن یک مخزن و یک شمارنده برای سالاد ساندویچ و سوپ.

این هزینه می تواند در هر نقطه بین $7,000 و 10000 $و یک تا دو ماه برای ساخت گفت: بسته به اجازه و صدور مجوز.

نه تنها کارخانه های لبنی باید برای پیدا کردن یک راه برای اضافه کردن رستوران ها به خود taprooms, Harting گفت: آنها نیز باید ایجاد منوها و خرید مواد غذایی به عنوان بخشی از یک مدل کسب و کار جدید.

"شما باید همه این کسب و کار است که در حال برگزاری و تصمیم گیری در مورد آنچه صورتحساب به پرداخت" Harting گفت. "پیدا کردن پول برای انتقال به باز کردن این بخش از یک کسب و کار — که یک گزینه بزرگ است."

در دراز مدت جواب خواهد بود برای تغییر طبقه بندی از ماشین منگنه Harting گفت.

اگر چه کارخانه های لبنی هستند مانند کافه ها و کاباره ها به دلیل آنها به فروش مشروبات الکلی حذفی استدلال آنها متفاوت موسسات. با توجه به صنفی, نامه, آبجوسازی مشتریان تمایل به خانواده ها و گردهمایی های بین ظهر و 8 p. m. بر خلاف کافه ها و کاباره ها.

این انجمن قصد دارد به لابی برای تغییر در سال آینده دولت قانونی جلسه Harting گفت.

"فرهنگ از کارخانه های لبنی است کمی متفاوت" Harting گفت. "توده ها بودند مجازات برای سوء رفتارهای چند."

لوری K. بلندفرد است TCPalm سرگرمی خبرنگار و مقاله نویس اختصاص داده شده به پیدا کردن بهترین چیز برای انجام در ساحل گنجینه. او در توییتر دنبال کنید در @TCPalmLaurie یا Facebook در faceboook.com/TCPalmLaurie.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن