جنوب غربی فلوریدا بوی مانند آن را در آتش به عنوان چهار شهرستانهای نبرد برس آتش سوزی

Kaitlin Greenockle فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:58 PM EDT مارس 13 سال 2020چند براش آتش سوزی شکسته در جن

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

چند براش آتش سوزی شکسته در جنوب غربی فلوریدا جمعه باعث بسته شدن راه و تخلیه. آتش سوزی باید به طول انجامید و در طول چهار شهرستانهای استان است. و بادها و شرایط خشک کمک نیست. در اینجا شکست:

لی شهرستان:

  • یک برس آتش باعث شده است که بسته شدن هر دو westbound و رو به مشرق خطوط جاده دولت 82 بین گریفین درایو و دروازه بلوار شرق فورت مایرز. رانندگان خواسته می شود که به دنبال مسیرهای جایگزین با توجه به دفتر لی شهرستان کلانتر انتشار اخبار.

ذغال سنگ شهرستان:

  • یک برس آتش را تهدید می کند در حدود 30 خانه در دروازه طلایی املاک. آتش بود و تخمین زده می شود حدود 50 تا 60 هکتار و سوزاندن باتلاقی در نزدیکی بلوار جنوبی و 36 خیابان جنوب شرقی تا 3:30 p. m. روز شنبه گفت: ملیندا Avni یک کاهش متخصص فلوریدا جنگلداری خدمات Caloosahatchee. اطلاعات در تخلیه در منطقه خواهد بود منتشر شده توسط سازمان های اجرای قانون محلی, Avni گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل: تخلیه ساکنان خانه را تهدید به عنوان خدمه کار براش آتش سوزی در مجموع 400 هکتار در ذغال سنگ

شارلوت کانتی:

  • وجود دارد یک برس های بزرگ آتش در نزدیکی U/S. 17 و دم روباهی لین در پونتا گوردا. آتش قابل مشاهده است از بین 75 و دود سنگین در این منطقه است. دود مؤثر بزرگراه دید در این زمان با توجه به فلوریدا گشت بزرگراه را زنده ترافیک تصادف و وضعیت جاده گزارش.

Hendry شهرستان:

  • فلوریدا گشت بزرگراه بسته شده است دولت جاده 29 از سیرز جاده به جاده شهرستان 832 به دلیل آتش برس. این بخش از جاده بسته مرزهای روح-of-the-Wild مدیریت حیات وحش منطقه است. سربازان خود ادامه خواهد داد برای نظارت دید در این منطقه است.

شرایط آتش در جنوب غربی فلوریدا شده اند در نهایت به بالا محدوده از روز شنبه با توجه به فلوریدا جنگلداری آتش نشانی و خدمات شاخص خطر.

شرایط بودند در بسیار بالا محدوده شنبه در Lee County بالا در محدوده ذغال سنگ شهرستان و محدوده متوسط در Hendry شهرستان است.

ترکیبی از رطوبت بالا و تنش خشکی تحت فشار قرار دادند خطر شاخص به کسانی که سطوح.

خبرنگاران مایک براون و جیک آلن کمک به این مقاله است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن