ذغال سنگ ناپل و مارکو جزیره با استفاده از ویدئو برای بازرسی ساختمان در میان COVID-19 همه گیر

پاتریک رایلی, Omar رودریگز اورتیز و بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 12:58 PM EDT May 14, 2020به عنوا

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

به عنوان اجتماعی فاصله, کار از راه دور و hunkering پایین به حالت عادی ساختمان مقامات در ذغال سنگ شهرستان از ناپل به مارکو جزیره در حال گرفتن به ویدئو برای برخی از بازرسی.

در ناپل و در جزیره مارکو تصویری بازرسی در حال حاضر آغاز شده است. ذغال سنگ مقامات امیدواریم که به راه اندازی یک برنامه مشابه این هفته است.

"هدف این است که برای کاهش بازرسی داخل ساکنان خانه اجازه می دهد تا نصب ساکنان و کارکنان بازرسی به رعایت اجتماعی فاصله مورد نیاز در حالی که همچنان به پایبندی به فلوریدا ساختمان کد" شهرستان سخنگوی کانی دین نوشت یک ایمیل به در.

به جای فرد در بازرسی متقاضیان و پیمانکاران ارسال ویدئوها به مقامات ساختمانی برای پروژه های خاص از جمله مسکونی تهویه مطبوع و آب گرم کن های الکتریکی جایگزین.

بازرسان نقد و بررسی این فیلم و به هر بازخورد مورد نیاز است دین گفت.

برای مطمئن شود, ساختمان مقامات هنوز در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای بازرسان در این زمینه از جمله تجهیز آنها را با ماسک و دستکش.

در حال حاضر این شهرستان با نسخه این برنامه تنها اجازه خواهد داد که تصویری بازرسی برای تهویه مطبوع و بخاری تغییر-outs (نه ساخت و ساز جدید); و پنجره درب و شاتر تعویض سایز برای اندازه.

"هنگامی که این برنامه است و در حال اجرا برنامه های در حال بررسی اضافه کردن اضافی و بازرسی انواع" دین نوشت.

مقامات شهرستان در هفته گذشته گفت: "تست بتا در جریان است با انتخاب مجاز پیمانکاران" و هنگامی که این برنامه نهایی شده است, ذغال سنگ کارکنان قادر خواهد بود برای ارائه به آموزش آنلاین علاقه مند به متقاضیان و پیمانکاران است.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا فروشگاه های مواد غذایی را در استخدام های جدید, دیدن جمعیت زیادی به عنوان موج تقاضا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

FaceTime برای بازرسی در ناپل

در ناپل تصویری بازرسی آغاز شده و در اوایل ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به COVID-19 گفت: Craig مول شهر ساختمان رسمی.

این شهرستان با استفاده از ویدئو زندگی می کنند برای بازرسی از قبیل برق, مکانیک, لوله کشی سازه و آتش بازرسی در اشغال ساختمان مول گفت: در یک ایمیل.

"بازرسان با استفاده از FaceTime و یا نوع دیگری از ویدئو زندگی می کنند به انجام بازرسی با پیمانکار بودن در سایت" مول نوشت.

بیشتر: Coronavirus همه بد نیست برای کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا

این شهر همچنین اجرای تصویری بازرسی در مورد پایه و اساس ساخت و ساز جدید و خال گفت.

"این بازرسی ها پیچیده تر و بازرسان می تواند به حفظ 6 پا اجتماعی فاصله شیوه در حالی که انجام وظایف خود" مول گفت.

بازرسان که به بازدید از یک سایت دسترسی به ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست.

ناپل ندارد گزارش تعداد کل تصویری بازرسی های انجام شده تا کنون در شهرستان مول گفت.

"این شهرستان است که هنوز هم انجام انتظار می رود میانگین 125 بازرسی در هر روز از 1 مارس تا آوریل 9," او گفت:.

ناپل قصد دارد به ارائه تصویری بازرسی برای تخصص مجوزها مانند جایگزینی بخاری و تهویه مطبوع, خال گفت.

بیشتر: جبرئیل یک پیت بول که دچار سوختگی های شدید اتخاذ شده توسط کیپ کرال زن

برخی در حال حاضر در آغوش ویدیو جدید بازرسی

مارکو جزیره در حال توسعه شده است آن نسخه از برنامه برای چند ماه و ارائه تصویری بازرسی مسکونی تهویه مطبوع و آب گرم کن های الکتریکی جایگزین.

"ما مطمئن هستیم که این خدمات را ارائه می دهند انعطاف پذیری بیشتری را به مشتریان خود" شهر ساختمان بخش خدمات در نوشت یک ایمیل به. "این سرویس را نیز بهبود بهره وری و اطمینان از سلامت و ایمنی ساکنان ما."

هنگامی که نصب کامل شده است و مشتریان باید یک تصویری از نصب برنامه بازرسی ها به صورت تصویری و ارسال آن را برای بررسی. بازرسان ساختمان را نقد و بررسی فیلم برای اطمینان از نصب کد سازگار است.

Condee خنک کننده و برق انتخاب شده بود در ماه ژانویه به انجام یک محاکمه اجرا با توجه به معاون رئیس جمهور دونالد "اریک" Condee. یکی از اولین چالش های آپلود شد و ختنه نشده فیلم با کیفیت بالا با توجه به حجم فایل.

"فیلم خنده دار بودند به تماشای" Condee نوشت:, و اضافه کرد که در یک مورد "بسیاری از تصویری بود که در حال انتظار برای آسانسور و رسیدن به سقف."

بیشتر: Coronavirus کاهش ترافیک FDOT به دنبال به سرعت و ذغال سنگ پروژه

در حال حاضر پیمانکاران مجاز به ارسال دو جداگانه مستمر ویدئوها با هیچ مکث و یا ویرایش به جای فقط یک.

"داشتن GPS تعبیه شده در این ویدئو اثبات شده است که آن را در همان محل" Condee نوشت. "ما همچنین نشان داد که با استفاده از یک دوربین GoPro داد خیلی گسترده تر از میدان دید بیش از هر تلفن و منجر به بهترین کیفیت تصویر."

Condee گفت: این شرکت در آغوش روش های جدید.

کسب و کار خود را در حال حاضر به تجدید نظر در روش است که آنها ثابت کرده اند کار می کند و در اکثر موارد موجب صرفه جویی در آنها و بازرسان زمان Condee نوشت. این همچنین بدان معنی است که مشتریان لازم نیست که به یک اضافی قرار ملاقات با یک شهر بازرس در خانه خود او اضافه شده است.

همه انواع دیگر از بازرسی های در حال انجام به عنوان آنها قبل از همه گیر است اما پس از توصیه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری با توجه به رائول پرز رئیس ساختمان رسمی برای شهرستان.

"ما بازرسان تجهیزات حفاظت فردی" پرز نوشت: در یک ایمیل. "آنها یک N95 ماسک و ضد عفونی کننده دست."

او اضافه کرد که بازرسی خودروهای داخلی در حال بررسی روزانه.

بیشتر: هنگامی که من محرک بررسی و سوالات دیگر پاسخ داده شده توسط دانشگاه فلوریدا کارشناسان

صنعت ساختمان حمایت از روش جدید

کتی Curatolo اجرایی افسر ذغال سنگ صنعت ساختمان ارتباط گفت: گروه او آگاه است از شهرستان جدید برنامه "100%" حمایت از آن است. او همچنین با اشاره به شهر ناپل در حال حاضر با داشتن اجرا آن نسخه.

"چرا استفاده از فناوری که در آن شما می توانید ؟" او گفت:. "... آن را یک پیروزی برای همه است."

او گفت: این تکنولوژی در نظر گرفته شده اما قبل از زمان همه گیر ممکن است تحت فشار قرار دادند تلاش جدید رو به جلو است.

"با آزمایش آن را در چند زمینه شما ببینید چه کار می کند و چه کار نمی کند" Curatolo گفت: با اشاره به محدود انواع پروژه های که در حال حاضر مجاز تحت بازرسی برنامه.

او انتظار دارد که مقامات به اشفتگی فکری موقتی مناطق دیگر که در آن تصویری بازرسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که آنها را ببینید که چگونه برنامه کار می کند.

مانند دیگر صنایع این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار خواهد ساختمان جامعه و همچنین Curatolo گفت: اگر چه او افزود: ممکن است برخی از تاخیر.

"بازار بزرگ" چند ماه اول از سال 2020 و پس از آن همه گیر ضربه او گفت:. در حال حاضر مردم به دنبال خرید خانه و فروش ساخت و ساز جدید را بر باد رفته "به طور چشمگیری" Curatolo گفت.

"مردم از مراجعه به خانه مدل," او گفت:, و اضافه کرد که این صنعت دیده است یک قطره در ساختمان تجاری بیش از حد.

در حالی که ذغال سنگ و شهرداری باید نگاه به بازرسی از راه دور به عنوان صنایع و دولت های محلی در حال تنظیم به یک بیماری همه گیر است که توقیف کسب و کار و تغییر راه ما زندگی می کنند دیگران مجبور شده اند به مراحل شدید.

میامی هرالد در گزارش ماه گذشته که Miami-Dade County "است تعلیق ساخت و ساز بازرسی و گفتن سازندگان به استخدام خود مهندسین به بررسی کار برای ایمنی و پیروی از کد."

حرکت در آمد و پس از آن اجازه کارکنان رفت و به انزوا با توجه به چند coronavirus موارد در درون صفوف خود را روزنامه گزارش شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب