سباستین لغو جولای 4, آزادی, جشنواره; حرکت آتش بازی به تعطیلات آخر هفته روز کارگر

جانت Begley ویژه به TCPalm.comمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 9, 2020سباستین — شهر سالانه چهارم جولای

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

سباستین — شهر سالانه چهارم جولای رژه و نمایش آتش بازی قرار داده شده است در مکث تا سپتامبر. 5 درست قبل از روز کارگر.

این رویداد که همواره شناخته شده به عنوان "آزادی جشنواره" به رسمیت شناختن آمریکا در روز استقلال معمولا ویژگی های یک رژه در امتداد رودخانه هند درایو یک روز جشنواره در ریورویو پارک و یک صفحه نمایش آتش بازی در هوای گرگ و میش بر روی رودخانه هند.

بیشتر: Vero Beach, لغو جشن ژوئیه 4

به گفته عضو شورای Jim Hill آن است که فرماندار سفارش مربوط به COVID-19 است که نیروهای re-برنامه ریزی رویداد.

"این شهر سباستین است که می خواهد به لغو چهارم جولای جشن" گفت: تپه. "این بسیار مایه تاسف برای من است; آن است که نزدیک و عزیز را به قلب من. این یکی از مورد علاقه من, روز از سال در این شهر است."

به جشن های مختلف حمایت از COVID-19 باید در محل

"منظور است که جشن در آن طول می کشد مقدار زیادی از برنامه ریزی و زمان و متاسفانه ما تا در آن پنجره و نه قادر به انجام آن است."

اکثر جوامع در امتداد ساحل گنجینه از جمله Vero Beach, لغو شده خود را در تاریخ 4 ژوئیه جشن بیش از نگرانی های ایمنی ناشی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این وقایع به طور معمول رسم هزاران نفر از مردم به این منطقه زیر ساخت های اجتماعی فاصله دستورالعمل های سخت و دشوار به, دنبال, مقامات گفت.

هیل به یاد ساکنان آن است که هنوز هم خوب به جشن 4 جولای با گروه های کوچکتر خانواده و دوستان است.

"من امیدوارم که همه شما هنوز هم جشن امریکا در چهارم ژوئیه اما ما جشن خواهیم به عنوان یک شهرستان در تعطیلات آخر هفته روز کارگر" هیل گفت.

برای اطلاعات بیشتر, جامعه, خبر, مطمئن شوید که برای حمایت از روزنامه نگاری محلی و اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب