کوسه می خورد کوسه ها در آب های کم عمق از جونو ساحل

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:37 PM EDT Jul 16, 2020آن را به یک کوسه غذا خوردن کوسه جهان است. ما

توسط ABTINNEWS در 27 تیر 1399

آن را به یک کوسه غذا خوردن کوسه جهان است. ما فقط در آن زندگی می کنند.

جونو ساحل paddleboarder و عکاس حرفه ای جک بیتس اغلب می بیند همه اشکال زندگی در دریا در طول گردش و معمولا به ارمغان می آورد یک زن و شوهر از دوربین های GoPro.

او آموخته است که یک مدت زمان طولانی پیش شما فقط هرگز نمی دانید چه چیزی شما را ببینید.

در یک بعد از ظهر سه شنبه تفرج در مورد علاقه خود را جونو ساحل, او را دیدم چیزی در حدود 5 فوت آب است که او را هرگز فراموش نکنید.

"این بسیار باور نکردنی" Bates گفت TCPalm. "من خوشحالم که من تا به حال دوربین من."

تنها چند متری از پالم بیچ شهرستان, ساحل, بیتس دیدم زیادی ببر کوسه تغذیه از لاشه یک مرده hammerhead shark.

هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که چگونه کودن درگذشت و ببر بود به سادگی به انجام کار خود را — مهار در چیزی که بود دیگر ،

وجود دارد بیشتر به این داستان: ماهیگیران تفننی می خواهید برای استراحت قوانین برای کشتن بیشتر کوسه ها

ببر کوسه ها در میان بزرگترین coastal کوسه گاهی اوقات رسیدن به طول 18 فوت با توجه به دانشگاه فلوریدا فلوریدا موزه. آنها شناخته شده به خوردن بسیاری از حیوانات دریایی, دریا, لاک پشت دریایی, پرندگان, گاه به گاه زمینی حیوانات و حتی زباله مواجه شناور در دریا.

آنها به نظر می رسد در حال حرکت آهسته اما قادر به از انفجار با سرعت گرفتن طعمه.

بیشتر: کوسه, گزش, ساحل, سطل زباله, و لاک پشت دریایی تله

همانطور که برای کودن آنها رشد می تواند به طول 18-20 ، آنها به طور معمول غذا خوردن استخوانی ماهی stingrays, تارپون دیگر کوسه ها و دیگر اشعه.

هر دو گونه در محدوده نزدیک به ساحل برای پیدا کردن طعمه خود را که باعث می شود آنها را مستعد ابتلا به ساحل بر اساس کوسه ماهیگیران تفننی. هر دو گونه در حال ممنوع از برداشت در فلوریدا همراه با 24 گونه های دیگر از کوسه ها و اشعه ها از جمله sawfish بزرگ سفیده و کوسه نهنگ.

اما گاهی اوقات هنگامی که ماهیگیران تفننی این نبرد دو کوسه بزرگ برای مدت زمان طولانی از آن خسته کوسه به ایجاد اسید لاکتیک در آن بافت عضلانی و آنها گاهی اوقات می تواند مرگ و حتی پس از آزادی به ظاهر خوب است.

به عنوان یک نتیجه در 2019 در فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون تصویب مقررات جدید برای ساحل-بر اساس ماهیگیری کوسه نیاز به تکمیل یک دوره آموزشی آنلاین برای به دست آوردن هیچ هزینه مجوز به ماهی برای آنها.

بیشتر: دوره آموزشی آنلاین برای زمین-بر اساس کوسه ماهیگیران تفننی است که در حال حاضر زندگی می کنند

همانطور که برای بیتس که هیچ غریبه ای به کوسه ها او بازگشت و روز بعد برای دیدن اگر کوسه هنوز تغذیه بر روی کودن اما جزر و مد یک شبه باید انجام لاشه به آب های عمیق تر.

بیتس را پیدا کوچکتر ببر کوسه شنا آزادانه در امتداد ساحل در حدود 50 متری دریایی.

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن