رزویل مرد به اتهام قتل خانوادگی چهره های آینده دادگاه تاریخ

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:45 PM EDT Jul 29, 2020شمال کالیفرنیا مردی که اعتراف به قتل همسر و سه

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

شمال کالیفرنیا مردی که اعتراف به قتل همسر و سه فرزندش — و آوردن یکی از نهادهای به کوه شاستا پلیس در ماه اکتبر — یک دادگاه در تاریخ جمعه در Placer County است.

Nagaappa Hangud, 53, از رزویل برنامه ریزی شده است برای یک وضعیت کنفرانس در Placer County Superior Court که ممکن است منجر به تنظیم یک جلسه مقدماتی هر چند که در هوا با توجه به این مورد شده است ادامه داد: در دادگاه تقریبا هر ماه از ماه نوامبر.

Hangud التماس کرد گناه نیست در ماه اکتبر به چهار قتل هر چند دادستان ها گفته اند که او اعتراف کرده و بدون دادن انگیزه.

"یک مورد از این قدر طول می کشد زمان برای رفتن از طریق شواهد فیزیکی و گزارش و به دفاع زمان برای انجام همان" گفت: Dave Tellman پلاسر شهرستان دستیار ارشد دادستان منطقه.

GSK به روز رسانی: طلایی دولت قاتل پنجه نرم می کند گناه به دهه قتل و تجاوز در سراسر کالیفرنیا

"بعد حقوقی گام خواهد بود تنظیمات اولیه شنوایی" Tellman روز دوشنبه گفت:.

او گفت: آن را بیشتر احتمال دارد مورد قرار داده خواهد شد بیش از شش هفته است.

"این موارد تمایل به طولانی تر از متوسط خود را, جنایت, پرونده," او گفت:.

Hangud را مدافع مارتین جونز گفت: تعداد قربانیان امکان دادستان به دنبال مجازات اعدام بررسی سوابق پزشکی دخالت دو کشور و coronavirus را ناشی از تاخیر.

"از آنجا که از Covid همه چیز آهسته" جونز گفت.

رزویل پلیس گفت: Hangud اعتراف به قتل او 46 ساله, همسرم, Jyothi شانکار و کودکان Gauri Hangud 16 و Nischal Hangud, 13 در آپارتمان خود را بیش از دو روز در ماه اکتبر با توجه به آسوشیتد پرس.

مرتبط با: قربانیان در رزویل-کوه شاستا قتل بودند مظنون خانواده است. پلیس درخواست کمک به

مرتبط با: پلیس: مرد آورده است که بدن به کوه شاستا ایستگاه پلیس کشته و 3 بچه ها

مقامات می گویند او خود را به قتل 20 ساله و پسر شکل های ژنوواروم Shankar پنج روز بعد در نزدیکی مرز اورگان. کوه شستا پلیس گفت: مرد راه می رفت را به لابی در Oct. 14, 2019 و خود را در.

ماموران دریافتند که بدن از Hangud را در صندلی مسافر از مرد قرمز مزدا. محققان فکر می کنم Hangud رفت و به چندین منطقه در شمال کالیفرنیا قبل از رفتن به کوه شاستا.

مقامات گفته اید چگونه این چهار نفر اعضای خانواده فوت کرد اگر چه پلیس گفت: سلاح گرم بودند در بر داشت در هر یک از صحنه های جرم و جنایت.

"در بسیاری از سنگ شده اند که unturned که کارآگاهان هنوز هم نیاز به نگاه به قبل از ساخت یک عزم واقعی در مورد چه انگیزه و چه led مظنون به انجام کارهایی است که او انجام داد" رزویل پلیس سروان. جاش سیمون گفت: در ماه اکتبر.

"هیچ چیز به ذهن من می آید که من می توانم فکر می کنم و به یاد داشته باشید هر چیزی این قدر اتفاق می افتد در شهرستان رزویل" سیمون گفت: در آن زمان.

آسوشیتد پرس گزارش Hangud بود بیکار اطلاعات متخصص و مشخصات مربوط به خود را ذکر شده او را به عنوان قبلا کار برای چندین شرکت در ساکرامنتو و منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

Mike Chapman یک خبرنگار و عکاس برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن