FPL اعزام artificial reef ball پروژه برای جلوگیری از ساحل فرسایش ایجاد زیستگاه های حیات وحش

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 10:34 AM EDT Jul 13, 2020در کم عمق, گرم, آب روشن درست کردن ساحل در مق

توسط ABTINNEWS در 23 تیر 1399

در کم عمق, گرم, آب روشن درست کردن ساحل در مقابل سنت لوسی نیروگاه هسته ای در هاچینسون جزیره جدید ایجاد شکل گرفتن است. پس از آن تکمیل شده است این ساختار در نظر گرفته شده است به دو توابع — جلوگیری از فرسایش ساحل و ارائه زیستگاه ماهی و سخت پوستان و موجودات دیگر.

یک پروژه آزمایشی انرژی خورشید و نور Co. نصب منحصر به فرد و مستغرق breakwater حدود 400 فوت کردن و به موازات خط ساحلی در مقابل نیروگاه را تخلیه کانال; که یکی در سمت شمال.

بتن صخره توپ متصل به بتن تشک توسط کابل فولاد ضد زنگ قرار داده شده در 8-10 متر از آب توسط یک خدمه از Beyel برادران جرثقیل & Rigging.

صخره تشک

مشخصات موج شکن عبارتند از:

 • وجود دارد 116 تشک
 • هر حصیر دارای 5 گنبد به شکل صخره توپ متصل
 • وجود دارد و در مجموع 580 ریف توپ
 • هر صخره توپ حدود 4 پا بالا
 • وجود دارد 3 بخش از breakwater
 • جنوب بخش 200 فوت
 • مرکز بخش است و 150 فوت
 • شمال بخش 325 فوت
 • هر بخش از هم جدا شده است با 100 پا گسترده ای فاصله
 • هر بخش است که حدود 45 فوت عرض
 • در جزر و مد کم breakwater نشستن تنها چند فوت زیر سطح
 • شناورها را علامت بالای breakwater بنابراین boaters نمی خواهد برخورد با آن

مهندسی یا هنر ؟

"وجود دارد مقدار زیادی از هنر به این نوع از فن آوری جدیدتر" گفت: Ed Hollowell یک سایت مهندس با FPL.

Hollowell گفت ساحلی در خط ساحلی حفاظت طراحی به طور معمول بسیار regimented.

"اکثر ساحلی مهندسین خواهم به استفاده از ثابت چیزهایی که" Hollowell گفت. "اما از آنجا که ما بسیاری از لاک پشت های دریایی پدید آمده breakwaters نمی شد واقعا امکان پذیر است برای ما چون ما نمی تواند محدود کردن دسترسی برای لاک پشت. یک قلوه سنگ تپه breakwater خاموش خط ساحلی از اقیانوس بنابراین شما را تا پایان با یک کانال در پشت آن و نمی خواهیم که یا.

بیشتر: مرجانی مصنوعی ساخته شده در فورت پیرس ورودی را جذب ماهی کاهش از دست دادن زیستگاه

با توجه به Hollowell طراحی آنها را انتخاب نکرده بود خیلی استفاده در ایالات متحده در اقیانوس اطلس خط ساحلی است. با این حال وجود دارد برخی از پروژه های مشابه در جزایر کارائیب و خلیج مکزیک است.

به عنوان امواج نزدیک ساحل, breakwater را جذب بیشترین انرژی خود را. که باید اجازه می دهد برای شن و ماسه در ساحل باقی می ماند و شاید حتی تجمع Hollowell توضیح داد.

در عین حال این ساختار را نمی خواهد تبدیل به یک مانع برای لاک پشت های دریایی در تلاش برای رسیدن به ساحل به تخم و نوزاد لاک پشت های نینجا بازگشت به دریا پس از لانه های تخم. به عنوان پاداش اضافه شده به بتن را تشویق رشد زیراب گیاهان و مرجان و استخدام از ماهی های کوچک است.

خسارت طوفان

از 4.2 میلیون دلار پروژه در حال پرداخت توسط بیمه حل و فصل پرداخت می شود به سنت لوسی نیروگاه هسته ای پس از 2004-05 طوفان فصل گفت FPL سخنگوی داگ اندروز. وی افزود FPL مشتریان نمی خواهد پرداخت هزینه برای این پروژه است.

طوفان فرانسیس مشت کردن گنج ساحل در طول تعطیلات آخر هفته روز کارگر در سال 2004. قدرتمند و در حال حرکت آهسته طوفان باعث فرسایش پاک کردن A1A پل بیش از کمی گل کریک و کور نهر.

"فرسایش ناشی از FPL به از دست دادن 60 فوت از ساحل نماي ساختمان و امواج اقیانوس رو به عرض 20 فوت تخلیه کانال" Hollowell توضیح داد. "از آنجا که یک نگرانی فوری ما ساخته شده یک headwall برای محافظت از کانال."

این headwall یا دیوار دریا محافظت خواهد کرد این کانال از هر نظری طوفان موج اندروز گفت. حتی اگر در آینده طوفان ناشی از آن را به شکست آب در تخلیه کانال را مخلوط با آب اقیانوس به سرعت. خواهد بود وجود دارد هیچ آسیبی از این آب هرگز نمی آید به تماس با هر گونه تجهیزات هسته ای در نیروگاه, او گفت:.

شن و ماسه عبور

اسکات اکرت سرب مدیر پروژه در FPL گفت: طراحی موج شکن اجازه خواهد داد که شن و ماسه به واقع از آن عبور کند. باید آن را فعال شن و ماسه به تجمع در ساحل, او گفت:.

اولین صخره حصیر وارد آب ژوئن 8. قبل از این که مواد تشکیل شدند در Cemex کارخانه بتن در نیمه راه جاده ها است. آنها trucked به بندر فورت پیرس برای بارگذاری بر روی Beyel برادران بارج وجود دارد. انتظار می رود این پروژه به پایان خواهد رسید در ماه اوت.

بیشتر: فورت پیرس پورت باید خوش قایق بادبانی تعمیر دریایی, پیمانکاران, صخره های مصنوعی چوب بست

اگر چه انگیزه ای برای breakwater آغاز شد و با طوفان فرانسیس و جین طراحی آن در سال 2010 آغاز شد. آن را تکمیل فرایند اجازه در سال 2016. بعد از دو سال سپری شد بودجه و مناقصه آن را.

وجود خواهد داشت حداقل چهار سال نظارت بر این پروژه توسط FPL به تجزیه و تحلیل اثر آن از نظر مهندسی. InWater گروه پژوهشی ارائه خواهد شد و زیست محیطی نظارت است.

"یکی از مزایای قادر به قرار دادن آن در اینجا" Hollowell گفت: "ما در حال رفتن به مجبور به نظارت بر آن را برای 4 سال به درک اثرات. ما در حال رفتن به قادر به یاد بگیرند و اگر این کار آن خواهد بود بسیار مفید برای افراد بالا و پایین ساحل."

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن