علائم جاده ای در امتداد جاده شهرستان 512 هشدار به رانندگان دود از 11 هکتار قلم مو-آتش

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:42 PM EDT 22 مه سال 2020FELLSMERE — نشانه های جاده ای قرار د

توسط ABTINNEWS در 3 خرداد 1399

FELLSMERE — نشانه های جاده ای قرار داده شد در امتداد جاده شهرستان 512 جمعه هشدار رانندگان از پتانسیل دود از 11 هکتار قلم مو-آتش هنوز سوختن نزدیک به 24 ساعت پس از آن آغاز شد.

رعد و برق اعتصاب حدود 4:15 p. m. روز شنبه احتمالا موجب آتش با توجه به Fellsmere رئیس پلیس کیت Touchberry. آتش تحت فشار قرار دادند توسط باد به غرب شروع به پریدن کرد بیش از بزرگراه و به بافر حفظ یک بخش از سنت سباستین River State Park.

بیشتر: جاده بازگشایی پس از 11 هکتار براش آتش خاموش CR-512 در Fellsmere

Touchberry بود در صحنه در 7:30 صبح روز جمعه و در آنجا بود دوباره حدود 3:30 p. m., او گفت:.

"وجود دارد یک کمی دود هنوز اما است که در مورد آن" Touchberry گفت TCPalm بعد از ظهر جمعه. "چک من برگشت و بعد از آن به نظر نمی رسد مانند یک مسئله واقعی است."

رودخانه هند آتش نجات برش قفل امنیت ساکنان زمین به کمک پوشش گیاهی که شروع به سوختن در اموال خود را Touchberry گفت. علاوه بر این زمین سوخته هیچ آسیب و یا آسیب های گزارش شده از آتش است.

بیشتر: کروناویروس در Treasure Coast, مارس 22: آهنگ COVID-19 موارد توسط کد پستی

جاده شهرستان 512 از دوباره باز با توجه به Indian River County Sheriff ،

یک سقوط مرگبار در جنوب این بزرگراه شامل 27-year-old West Palm Beach مرد رخ داده در اواخر دوشنبه شب هر چند معلوم نیست اگر آن را یک نتیجه از عوارض ناشی از قلم مو-آتش.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن