بیادگار: قانونگذار کریستین Jacobs مبارزه برای محافظت از فلوریدا آبراه

اندرو میچام ویژه به دموکرات | فلوریدا سیاستمنتشر شده 9:50 AM EDT May 11, 2020کریستین Jacobs یافت الهام در فلور

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

کریستین Jacobs یافت الهام در فلوریدا چشمه ها و دریاچه ها و اقیانوس ها. ورود او در دولت نقطه عطفی یک راه از سوء استفاده ازدواج و شروع یک زندگی جدید است. خوشبختانه برای floridians تماس با او هرگز به سمت چپ تبدیل شدن به یکی از ایالت های برجسته زیست محیطی طرفداران شهادت در برابر کنگره و سنای آمریکا در مورد آب تمیز و آب و هوا را تغییر دهید و سپس خدمت در نیروی کار در درخواست از رئیس جمهور باراک اوباما.

او باقی مانده فعال در گروه های مدنی و حتی پس از انتخاب شدن به فلوریدا در مجلس نمایندگان در سال 2014 برنده انتخاب مجدد در سال 2016 و 2018. Rep. جاکوبز که نوشیدن عمیقا از زیبایی های طبیعی او مبارزه برای محافظت از, آیا مسابقه از طریق باز کردن جنگل های کاج در یک دنباله دوچرخه سواری و یا ایجاد یک منطقه ای سیستم همکاری برای کاهش تغییرات آب و هوایی درگذشت اوایل صبح روز شنبه از سرطان است. او 60.

بسیاری از موفقیت های او proudest ممکن است رهبری توسعه در جنوب شرقی فلوریدا آب و هوا منطقه ای جمع و جور چهار شهرستان ابتکار ساخته شده در سال 2009 در محلی مشغول به کار با هم.

"آن را تبدیل به یک مدل نه تنها برای این کشور بلکه برای جهان" اوباما گفت: از این گروه دو حزبی و پنج سال بعد.

"اما برای شنیدن کریستین بگویید آن تا حدی بود که در مورد حفاظت از یک منطقه از دولت او دوست داشت از صمیم قلب گفت:" استیو Vancore, 59 او شریک رمانتیک. "اما بخشی از آن نیز برای افرادی که قرار دادن دیگران برای اولین بار که با هم برای یک علت شایع و کسی که خود را کنار بگذارند سیاسی حزبی و منطقه ای و تفاوت های شخصیتی به بیرون رفتن و قرار دادن چیزهای خوب به جهان است. که تا حدی میراث او را."

جاکوبز از حزب دموکرات بود که در Broward شهرستان کمیسر وقتی که کانتی پیوست و با پالم بیچ مونرو و میامی-Dade شهرستان در حال آماده شدن برای (و در پاسخ به افزایش سطح دریا, جاری شدن سیل و اقتصادی و اجتماعی انجام دهند. این وب سایت همچنین شامل نمودار ها و نمودار از انتشار دی اکسید کربن; نفوذ آب شور به آبهای زیرزمینی و اندازه گیری گرما و خشکسالی و بارندگی.

موافقت به عمل به عنوان یک منطقه حذف وسوسه برای توسعه دهندگان و یا دولت های محلی برای شکستن صفوف. "چه اتفاقی خواهد افتاد" Vancore گفت: "این است که مرگت می گویند" آه پمبروک سنبه ندارد این (حفاظت محیط زیست) بنابراین ما نمی خواهیم به آن را داشته باشد.' همه خواهد بود و مسابقه به پایین به ببینید که چه کسی می تواند ارزان تر ساخت."

در حدود همان دوره Jacobs آغاز Broward آب و آب و هوا, آکادمی چهار در تمام طول روز سمینارهای آموزش مقامات محلی در مورد مدیریت عرضه آب اصلاح آب و زهکشی و همچنین ممکن است اثرات تغییر آب و هوا.

او می تواند استدلال می کنند به شدت در حالی که در حال حاضر به مصالحه دانستن که تمام موافقت نامه های شکننده هستند.

"این در مورد افزایشی پیشرفت" Rep. Jacobs به تازگی گفته یک روزنامه. "سپس شما دعا کنید کسی در حال اجرا پس از شما انجام می شود که حرکت خواهد کرد که توپ رو به جلو است."

Rep. Jacobs رشد در سن دیگو در نزدیکی مرز مکزیک و علاقه بود که غذاهای spicing تا دستور العمل های خود را با فلفل قرمز خرد شده. او به خود جلب کرد که همان روح برای غلبه بر چالش ها از جمله وضعیت ستون فقرات که منجر به قرار دادن یک میله فولادی که به رهبری او را به صرف سال آخر دبیرستان در یک بدن کامل بازیگران.

پزشکان درج یک میله فولادی به اصلاح وضعیت ستون فقرات و او در سال آخر خود را در دبیرستان در یک بدن کامل بازیگران. او در مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان و غالبا نقل مکان کرد و او با شغل. شوهر جسمی و ضرب و شتم او در چندین موارد Vancore گفت و در آن زمان سال به خارج شدن از زیر سایه سوء استفاده.

یکی از این مشاغل در زمان خانواده به فلوریدا. او ساخته شده او را شکستن و رفتن به زنان در پریشانی خشونت پناهگاه و دو فرزند او با او. این برنامه به او زمان و فضای مورد نیاز از جمله یک آپارتمان با اجاره ماه اول چشم پوشی به علاوه 90 روز رایگان مهد کودک.

که او مورد نیاز. او پیوست محله جلسات جایی که او آموخته است که در این شهرستان برنامه ریزی شده بود نزدیک به یک محبوب پارک. قبل از اینکه طولانی او به طور کامل درگیر در محله کار سازماندهی ساکنان در unincorporated شهرستان Broward. او ازدواج کردم خوشبختانه این بار به همسرش Jacobs.

در اواخر 1990s او را دیدم یک County کمیسیون که به نظر او بیش از حد نزدیک به توسعه دهندگان. او برای فرار از یک صندلی در سال 1998 با اشاره به تصویب خانه که در معرض تهدید زمین های باتلاقی, برکناری وقت در اولیه با 54 درصد آرا. او موفق به کسب کرسی در انتخابات عمومی با نزدیک به دو سوم آرا. رای دهندگان بازگشت او به دفتر پی گسترده, حاشیه, در سال های 2002 و 2006; در وسط است که همکاران او رای برای یک سال دیگر به عنوان Broward County شهردار. Jacobs زد unopposed در سال 2010.

او کار های زیست محیطی به خود جلب کرد افزایش معروفیت منجر به شهادت او در سال 2008 قبل از مجلس نمایندگان ایالات متحده برای پاک کردن آب عمل می کنند; و قبل از سنا در سال 2013 تغییر آب و هوا. همان سال در کاخ سفید از او خواست به رسمیت شناخته شده توسط رئیس جمهور اوباما در یک آدرس به دانشگاه جورج تاون و به خدمت در ملی آب و هوا آمادگی و انعطاف پذیری نیروی کار.

"هرگز آن را نمی کند در ذهن او" Vancore گفت. "او را تحسین اوباما چرا که او نسبتا از آغاز فروتن به عنوان به خوبی."

در سال 2012 او برای فرار از خانه در ایالات متحده دست در اولیه دولت تشکر. لوئیس فرانکل. او بازگشت و در سال 2014 برای پیوستن به فلوریدا, خانه, برنده اصلی در یک زمین لغزش و در حال اجرا unopposed در کل.

قدرت بازیکنان به استقبال او را از دیدن ستاره با کیفیت. "لحظه ای که او برنده دولت در خانه هر کس می خواست او را برای اجرا به دولت در مجلس سنا گفت:" Vancore یک تالاهاسی لابی. "ما در حال صحبت کردن مهم مردم است. او مانند " نه من فقط انتخاب به خانه. من قصد دارم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.'"

رابطه خود را عمیق تر از طریق دوچرخه سواری به عنوان بخشی از یک گروه از دوستان آمار مسیرهای پیاده روی در پارک ها و اطراف تالاهاسی. یکی سوار می ایستد. رفقا سوار خود را دوچرخه کوهستان بیش از Munson تپه های دنباله دار محبوب حلقه در Apalachicola ملی جنگل. باریک قرمز خاک رس مسیر کاهش از طریق باز کردن سنبه با کنسول با دیگر مسیرهای پیاده روی, اگر شما می خواهید به اکتشاف. آن را می شود پر از تپه در مکان های بیش از حد و سریع سطح تبدیل به یک احساساتی شن و ماسه در مکان.

"دو ساعت خیس عرق" Vancore به یاد می آورد. دیگر سواران به تدریج پوست کنده.

"یکی یکی همه را مانند," هی, من عاشق رفتن,'" از اتمام حلقه آسفالت مسیر است که خود را ارائه شده است.

"در نهایت این او بود و من و من گفت:" اجازه بدهید این را راست دنباله بازگشت.' و آن را مانند شما به بچه خود را از آن زمان برای رفتن به خانه از دیزنی جهانی."

آنها در زمان دنباله پشت تعریق اضافی برای 40 دقیقه. گاهی اوقات او سوار پس از کار با Jacobs بود که پس از آن دوستانه از هم جدا شدند. اگر آنها هر دو سفر آنها ملاقات در پارک ها در سراسر کشور.

"ما در عشق سقوط کرد در دوچرخه ما وجود دارد دو راه در مورد آن" Vancore گفت.

پزشکان تشخیص سرطان نزدیک به سه سال پیش است. Rep. Jacobs ادامه داد: برای حمایت از زنان و کودکان برای راه آهن نور و آب پاک.

در برخی از نقطه عزیزان خود را جشن می گیرند زندگی در دریاچه Kissimmee, دولت, پارک, Rep. Jacobs' مورد علاقه. با 13 مایل از مسیرهای پیاده روی در اطراف سه دریاچه سوار می توانید به اشتراک گذاشتن فضا با بابکتس و گوزن دم سفید, عقاب طاس و اسکراب جیز بوقلمون و تمساح و wild hogs. آنها طرح را به اجازه دهید او را سوزانده باقی مانده جریان به headwaters از باتلاقی منحصر به فرد تالاب او به دنبال محافظت از نفت و کشاورزی و fracking. Rep. Jacobs است جان سالم به در برد توسط فرزندان ریچارد Hames و میچل Jacobs (و دوست دخترش, کیت Slavensky); یک دختر لورن دونالدسون و همسرش, کریس; نوه تایلر Mirabelle و Kelsey; سابق شوهر و بهترین دوست استو Jacobs; پسر استیون Vancore; و دوستان متعدد و تحسین است.

اندرو میچام یک نویسنده زندگی در سن پترزبورگ کار برای فلوریدا سیاست است. او برای Tampa Bay Times برای 14 سال بازنشستگی در ماه دسامبر سال 2018 به عنوان یک هنرهای نمایشی منتقد. شما می توانید تماس با اندرو در ameacham437@gmail.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن