REU شستا سد و PG&E ممکن است جدا کردن برخی از کارگران اگر coronavirus گسترش

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنانتشار: 10:00 AM EDT May 13, 2020این بدترین سناریو هیچ کس می خواهد به در نظر

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

این بدترین سناریو هیچ کس می خواهد به در نظر گرفتن چه اتفاقی می افتد اگر افرادی که قدرت جهان پایین آمد با کروناویروس?

شبکه کارگران در ردینگ منطقه که ممکن است در نهایت منزوی در شغل خود را برای جلوگیری از این سناریو کابوس.

"ما در حال ضروری خدمات" ردینگ برقی, ابزار برقی, مدیر جوزف قهقهه گفت. "اگر ما نیاز به انجام آن ما می خواهم آن را انجام دهد."

ابزار کارگران در نیویورک که در آن ویروس به سخت ترین ضربه در کشور در حال حاضر ماندم, به در گیاهان است که حفظ دولت عملکرد به عنوان دیگران باقی می ماند در خانه های خود.

در Shasta County وجود دارد 24 تایید موارد این ویروس که از صبح روز جمعه با سه مرگ و میر.

آن را به یک شديد به نوبه خود از حوادث برای کارگران در REU به انجام همان نیویورک اما قهقهه گفت: آن چیزی که سودمند است و با توجه به.

دیگر قدرت اپراتورها — از جمله شستا سد و اقیانوس آرام گاز و برق شرکت. — همچنین می تواند تا پایان sequestering برخی از کارگران است.

شاستا سد اجرا شده توسط U. s. Bureau of Reclamation همچنان به "نظارت بر شرایط به طور منظم خواهد شد و adaptively مدیریت به عنوان مورد نیاز" سخنگوی مریم Knecht نوشت.

"بیشتر برنامه های احتمالی توسعه یافته اند در صورت اقدامات سختگیرانه تر ممکن است لازم باشد از جمله جداسازی باید شرایط را بدتر کند," او نوشت.

در PG&E وجود ندارد هر زمان اختلال در خدمات, اما این شرکت است که به دنبال در مکان های آن را می تواند جدا کردن کارگران در صورت نیاز می آید گفت: در یک ایمیل.

COVID-19: ردینگ مرد داوطلب گروه باز, ماسک, ذخیره کردن, کمک به گرسنگان

"ما در حال شناسایی امکانات هر دو دائم و سازه های تلفن همراه برای حمایت از یک منزوی پردیس, باید این نیاز" سخنگوی مت Nauman نوشت.

برای REU آن تماس آسان نیست.

"بسیاری از کارمندان ما خانواده" قهقهه گفت.

و بدانند که آیا مطمئن است که یک بیت از یک بازی توسط گوش, وضعیت, گفت, نیک Zettel ابزار دستیار مدیر منابع است.

REU قرار می دهد شرایط اضطراری به سه دسته. وضعیت فعلی در سطح دو وسیله این ابزار نیاز به شروع به برنامه ریزی برای سطح سه که بدترین سناریو در واقع اتفاق می افتد, Zettel گفت.

"یکی از سوالات این است که قطعا آن چه را برای رفتن به یک سطح سه ؟ و چه آن را داخل یک سطح سه برای انجام برخی از این اقدامات شدید؟" "ما واقعا باید پاسخ به آن است. آن را بسیار سیال واقعا."

فوریه 2019 تاریخی کولاک بود سطح-سه اضطراری اما کارگران هنوز هم نبودند زندگی در سایت, Zettel گفت.

"این خواهد بود تنها زمانی که من می دانم که شما در واقع در نظر گرفتن زندگی وجود دارد," او گفت:.

زمانی که کار آتش پاره از طریق ردینگ و نزدیک به سوزاندن برخی از REU سایت در جولای 2018, قهقهه گفت: برخی از کارکنان در آنجا ماند در تریلر در ملک اگر آنها تخلیه شدند از خانه های خود. اما این یک "وضعیت کاملا متفاوت است."

"آنها نمی قرنطینه" او گفت:. "این نوع از حیوانات مختلف. این چیزی است که آنها اساسا به طور کامل جدا شود."

این ابزار در حال حاضر در نظر گرفتن احتیاط شدید با کارکنان آن به دلیل "100% استاندارد مراقبت است که ما باید برای نگه داشتن چراغ در" Zettel گفت.

تنها کارگران ضروری برای تولید برق در حال حاضر مجاز در آن امکانات و آنها نشستن در حدود 20 فوت از هم جدا در ابزار اصلی قدرت کنترل اتاق او گفت:. دو کار وجود دارد در یک زمان.

"آنها کاملا جدا شده در مرکز کنترل" Zettel گفت. "اگر شما یک اپراتور سیستم و یا یک اپراتور کارخانه شما مجاز است."

همه کارکنان دیگر در حال کار از راه دور و ایستگاه در حال حاضر کارکنان در حال ضد عفونی چهار بار در روز. این ابزار همچنین دارای ژنراتور پشتیبان گیری است که شخص دیگری می تواند شروع اگر ضروری کارگر بیمار می شود.

هنوز هم ابزار است و هم کار کردن تدارکات امکان جداسازی. که شامل جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و راه اندازی تلفن همراه تریلر دوش و لباس های شسته شده امکانات Zettel گفت.

مشابه آن برای PG&E که در حال اجرا است آن روز و شیفت شب در مکان های مختلف در سراسر کالیفرنیا به فاصله ترویج و آماده پشتیبان گیری از برنامه های Nauman گفت.

خبر خوب این است Shasta County ندارد همه عوامل خطر برای گسترش که نیویورک می کند قهقهه گفت. و در حال حاضر هیچ یک از ابزار کارگران مشکوک به داشتن ویروس.

"کارکنان ما نیست, روش سوارکاری با جرم حمل و نقل به کار می کنند و بنابراین آنها نوع قادر به پناهگاه در محل در خانه," او گفت:. "بنابراین آن را می شود بسیار شدید است."

Coronavirus: ردینگ Costco کارمند تحت COVID-19 قرنطینه

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن