فلوریدا بازگشایی: Sailfish چلپ چلوپ Waterpark می تواند باز جمعه

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:36 PM EDT Jun 1, 2020مارتین کانتی — Sailfish چلپ چلوپ Waterpark

توسط ABTINNEWS در 13 خرداد 1399

مارتین کانتی — Sailfish چلپ چلوپ Waterpark آماده است برای باز جمعه اگر بخش کمیسیون تصویب یک برنامه ریزی دقیق به این پارک را به بالا و در حال اجرا در زمان اوج فصل آن.

Waterpark, که به طور خلاصه باز قبل از بستن در پاسخ به coronavirus به طور معمول به ارمغان می آورد نزدیک به 1.4 میلیون دلار سالانه برای این شهرستان — که نزدیک به 90% می آید در ماه های ژوئن و ژوئیه پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر کوین Abbate گفت.

شهرستان متعلق به پارک آب خواهد باز در 50% ظرفیت برای شروع با-اجتماعی فاصله در اثر با توجه به آماده برای برنامه های کمیسیون برای نقد و بررسی جمعه. باز خواهد نیاز به تایید از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. Abbate کارکنان در حال آماده سازی برای روز شنبه بازگشایی تاریخ.

"ما معتقدم که ما باید یک طرح جامد در جایی است که به حفاظت از ساکنان و مهمانان به آب پارک" Abbate گفت.

در هفته های اخیر پس از فرماندار اعلام کرد waterparks می تواند بازگشایی به عنوان بخشی از فاز اول طرح Abbate کار کرده است در گرفتن کارکنان آماده برای دیدار با نیازهای جدید و استاندارد در زمان COVID-19. این پارک را به کار گیرند و در 50 درصد ظرفیت با حداکثر اشغال حدود 800 مهمان او هنوز هم قصد دارد به طور کامل کارکنان پارک.

مردم نمی خواهد که درجه حرارت خود را چک قبل از ورود Abbate گفت: پیروی از استانداردهای صنعت. به جای آن توصیه می شود کارکنان و مهمانان آمده است اگر آنها متوسط و یا اگر آنها بیمار شده است در دو هفته گذشته.

مهمانان خواسته خواهد شد که برای حفظ اجتماعی-فاصله دستورالعمل مبلمان عرشه قرار داده خواهد شد و در گروه چهار برای خانواده ها و نشانگر قرار داده خواهد شد بر روی زمین نشان می دهد که در آن به صبر برای اسلاید ها و فعالیت های دیگر.

کارکنان خواسته می شود برای پوشیدن پوشش صورت اما عجالتا با توجه به ماهیت کار خود را نمی خواهد. نجات غریق ارائه خواهد شد در آب احیا.

هر کدام سوار یک لیست از پروتکل های برای اطمینان از سلامت عمومی از جمله مکرر مطابق با اصول بهداشتی از تجهیزات.

Abbate در حال همکاری با بخش اورژانس بخش مدیریت برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی از طریق دولت است.

اگر بخش اجتناب از سنبله در coronavirus عفونت — در حال حاضر دیده می شود به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش — Abbate امیدوار است این پارک می تواند به طور کامل باز است.

"امیدوارم همه چیز کار خواهد کرد," Abbate گفت.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن