سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن مراحل پایین به عنوان رئیس کمیته اطلاعات به عنوان FBI توقیف تلفن در بررسی

جانین Santucci کوین جانسون و Ledyard پادشاه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:02 PM EDT مارس 14 سال 2020واش

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

واشنگتن – سن. ریچارد با مته سوراخ کردن پله به عنوان رئیس کمیته اطلاعات سنا میچ مک کانل رهبر اکثریت کرد و گفت: به عنوان یک FBI تحقیقات با مته سوراخ کردن سهام خرید و فروش منجر به تشنج از تلفن همراه خود را توسط بازرسان فدرال.

یک مقام ارشد وزارت دادگستری تایید کرد که با مته سوراخ کردن تلفن شده بود کشف و ضبط به عنوان آژانس پروب فروش سهام که اوباما سناتور جلوتر از coronavirus سقوط بازار.

جستجو در حکم خدمت کرده بود در بورر وکیل و تلفن همراه بود و بعد از آن برگرفته و در خارج از خانه گفت: این مقام که مجاز نیست به نظر publicly.

این حرکت مورد نیاز تصویب در بالاترین سطح وزارت مارک چشمگیر تشدید تحقیق با مته سوراخ کردن ، به منظور به دست آوردن حکم مقامات باید نشان دهد که وجود دارد این است که علت احتمالی که یک جرم و جنایت شده است.

به بررسی شدت مک کانل R-Ky., در بیانیه ای گفت که او و با مته سوراخ کردن توافق کردند که این امر می تواند در بهترین منافع" از هوش کمیته با مته سوراخ کردن R-N. C. به گام را به عنوان رئیس خود را.

"سناتور با مته سوراخ کردن با من تماس امروز صبح به من اطلاع از تصمیم خود برای کنار به عنوان رئیس کمیته اطلاعات در تعلیق از تحقیقات" مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای گفت. "ما توافق کرده اند که این تصمیم می تواند در بهترین منافع این کمیته و موثر خواهد بود در پایان روز فردا."

با مته سوراخ کردن را کاهش دهید پنج شنبه.

لس آنجلس تایمز گزارش اولين تلفن تشنج اواخر روز چهارشنبه.

وزارت دادگستری راه اندازی یک پرس و جو به فروش سهام در ماه مارس یک فرد آشنا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

Sens. با مته سوراخ کردن R-N. C.; جیم Inhofe R-Okla.; کلی Loeffler, R-Ga.; و سناتور کالیفرنیا.; همسر خود و یا مشاوران فروش سهام در زمان قانونگذاران دریافت جلسات در مورد شدت coronavirus افشای مالی اشکال نشان داد. تا کنون فدرال تحقیقات جنایی به نظر می رسد به طور متمرکز با مته سوراخ کردن.

در آن زمان گزارش های خبری نشان داد که سهام حرکات سناتور کاهش یافته است هر تخلف است. با مته سوراخ کردن نامیده می شود برای یک کمیته اخلاق نقد به رفتار خود به عنوان قانونگذاران از هر دو طرف راهرو نام او را به استعفا صندلی خود را.

"قانون روشن است که هر آمریکایی از جمله سناتور – ممکن است شرکت در بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی به عنوان سن. با مته سوراخ کردن را انجام داد" با مته سوراخ کردن وکیل آلیس فیشر گفت: در پایان ماه مارس. "هنگامی که این موضوع به وجود آمد دیابت با مته سوراخ کردن بلافاصله پرسید سنا کمیته اخلاق به انجام یک بررسی کامل و با او همکاری خواهد کرد که با نقد و بررسی و همچنین هر گونه دیگر پرس و جو مناسب. سناتور. بورر از یک بررسی کامل از حقایق در این زمینه که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند."

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: 'در سراسر راهرو در سراسر کشور.'

با مته سوراخ کردن و همسر خود را فروخته تا 1.6 میلیون در ماه فوریه و گفت: آنها را بر اساس تنها در گزارش های خبری در مورد کوروناویروس

2012, سهام, عمل, میله, اعضای کنگره از استفاده از اطلاعات خودی به تصمیم گیری های تجاری. با مته سوراخ کردن یکی از سه سناتور که رای برابر قانون است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن