ردینگ جامعه ورزش تظاهرات در اطراف سابق شستا کالج ورزشکار مجروح در تصادف

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 12:51 PM EDT مه 5 سال 2020سابق شستا بازیکن بسکتبال کالج Ravien Lawson هم

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

سابق شستا بازیکن بسکتبال کالج Ravien Lawson همچنان در بیمارستان بستری دوشنبه پس از یک تصادف شنبه شب در ردینگ پدر و مادر او گفت:.

لاوسون 8 ساله نیز زخمی شد پس از وسیله نقلیه خود را زده بود در آن سمت راننده حدود 8:30 p. m. در آن شب. تصادف در محل تقاطع Browning Street و Lancers لین با توجه به لمانت کوپر لاوسون ،

ردینگ اداره پلیس ترافیک واحد منتشر نشده جزئیات بیشتر در مورد چگونه تصادف رخ داده است.

کوپر گفت: او دختر است که برای درمان صدمات در رحمت مرکز پزشکی در حالی که نوه اش بود که در صندلی ماشین خود را در طول برخورد تحت درمان قرار گرفت و دوشنبه منتشر شد.

کوپر گفت: دختر خود را به هنگام تولد به یک دختر سالم کودک شنبه شب.

به روز رسانی: ردینگ Jiu Jitsu بدنسازی مالک مخالف کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات

"در حال حاضر ما در حال درخواست برای بسیاری از نماز" کوپر گفت: قبل از نوه اش تولد. "ما یک حمایت بزرگ از دوستان در سراسر جامعه. ما فقط می خواهیم عشق و حمایت در این زمان است."

لاوسون, مادر, باربارا, لاوسون در بعد از ظهر دوشنبه با ارسال بیانیه زیر را برای یک خبرنگار در یک پیام توییتر: "لطفا ادامه برای حفظ Ravien و او متولد نشده, دختر, لو الا برداشته در نماز. ما می خواهیم برای حفظ حریم خصوصی به عنوان ما در حال غرق شده است. با تشکر از شما."

لاوسون القاء شد به شستا College Sports Hall of Fame در سال 2017 به نام بودن به همه CCCAA سوم تیم در فصل 2011-12. در آن سال او به رهبری دولت با 14.7 ریباند در هر بازی قبل از انتقال به سیمپسون در سال 2015.

"من شناخته شده Ravien پس از او در دبیرستان و او همیشه به ما باز ورزشگاه" سیمپسون بسکتبال زنان مربی جرثقیل پرینگل گفت. "او را دوست دارد به بازی بسکتبال اما شور و شوق او و قلبی برای مردم است چه کشید من به او. او پرشور خواستار وفادار بود و یک کاپیتان بزرگ برای من است."

ورزش: دره مرکزی پارچ Raegan Breedlove آماده است تا برای فصل بعد

پس از بازی در شرکت از 2007-2010, لاوسون بازگشت به برنامه مربی خواهر الکس و Justyse کوپر. او آخرین مربی در سال 2018 است.

او جوانترین خواهر و برادر DeMarreya Lewis-کوپر آغاز شده و در نقطه گارد برای شرکت به عنوان یک دانشجوی سال دوم بود و به نام به CIF تمام شمال بخش اول تیم. این فصل لوئیس-کوپر led اورلئانز در نقاط (14.9 PPG), قیمت (4.8 RPG) کمک (3.7 APG) و دزد (2.4 SPG).

لاوسون شده است به عنوان یک جنگنده توسط کوپر پرینگل و زمان تصدی دختران بسکتبال مربی آنتونی ویلیامز. ویلیامز و لاوسون بودند همکلاسی فارغ التحصیل شد و در سال 2010 قبل از آنها هر دو پیوست به مربی اورلئانز.

ویلیامز که مربی دانشجوی سال اول و دوم تیم دختران در سال 2018 نشسته روی نیمکت با Lawson زمانی که شرکت رفت و 26-5 در ری هرمان نهایی فصل است.

"Ravien کردم زیادی از کودکان و نوجوانان و آموزش آنها را چگونه به کار سخت" ویلیامز گفت. "به عنوان یک جدید, دبیرستان مربی من تحسین کار او با بچه ها. او تحت فشار قرار دادند من بهتر است و مربی او به من انگیزه برای ایجاد انگیزه در کودکان و نوجوانان است. من می خواستم برای رسیدن به آن سطح است."

ورزش: چگونه U-دبستان ارشد مدیسون Friebel رفت و از صفر ارائه می دهد برای امضای قرارداد با ساقی

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب