دانه به جدول مالک تیم حقوقی اعلام دعاوی علیه ذغال سنگ شهرستان برای ماسک دستور

Kaitlin Greenockle ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:03 PM EDT Jul 25, 2020حداقل 200 نفر جمع شده بودند خارج بذر به

توسط ABTINNEWS در 4 مرداد 1399

حداقل 200 نفر جمع شده بودند خارج بذر به جدول بازار در شمال ناپل در روز شنبه در آمریکا و برگزاری پرداختن به نشانه مخالفت خود را با ذغال سنگ شهرستان ماسک قیمومیت.

دانه به جدول صاحب الفی Oakes و تیم حقوقی خود را وکیل جیم قایقرانی و دولت تشکر. آنتونی ساباتینی R-Howey-in-the-تپه اعلام کرد به جمعیت آنها خواهد بود و تشکیل پرونده های متعدد پرونده های حقوقی در عرض چند هفته آینده برابر ذغال سنگ شهرستان و کمیسیون که رای ماسک برای دستور.

روز دوشنبه ذغال سنگ شهرستان کمیسیون رای دادند 3-2 به تصویب اضطراری که نیاز به صاحبان و مدیران و کارکنان و مشتریان و یا مشتریان یک کسب و کار در unincorporated ذغال سنگ به پوشیدن صورت پوشش در حالی که در آن کسب و کار است.

کمیسیون برت ساندرز, پنی تیلور و اندی Solis رای به نفع اجرای یک دستور ماسک.

Oakes و تیم حقوقی می گویند این حکم غیر قانونی است و یک دولتی نفس بیش از حد وکیل جیم قایقرانی گفت.

"ما نمی خواهد به پایین" Oakes گفت.

با راه: شهر ناپل به برگزاری جلسه ویژه ای به بحث در مورد امید بستن به ذغال سنگ شهرستان ماسک دستور

قایقرانی در ادامه به صحبت می کنند به جمعیت حامیان حاکی از آن است که خود را فردی حق تصمیم گیری برای خود را در مراقبت های بهداشتی و کمیسیون نیاز به ماندن درست به سوگند خود به رعایت قانون اساسی.

ساباتینی به شکایت علیه ماسک مقرر در دیگر استان ها در سراسر کشور.

در طول این خبر در جمع تشویق و کف در حمایت از گاهی شکستن در یک شعار فریاد "الفی!"

کمیسر تیلور گفت: Oakes حق شکایت و این که در جهان امروز هر کسی می تواند شکایت هر کسی برای هر چیزی.

"من حدس می زنم ما را ببینید چه دادگاه باید بگوییم" تیلور گفت.

کمیسر Solis کاهش یافته است به نظر و گفت: او را به تاخیر شهرستان وکیل.

کمیسر ساندرز نمی تواند نظر رسیده است.

Oakes شروع به ابراز عقاید خود را و حرکت رو به جلو با پرونده های حقوقی چون او نمی خواهید برای دیدن مردم خود را از دست دادن فرصت است.

"همانطور که ما اجازه آزادی حرکت و فرعی ما از دست دادن فرصت" Oakes گفت.

Oakes گفت: او ضعیف و ساخته شده خود شرکت است که در حال حاضر در استخدام 23,000 مردم است.

"من قادر به زندگی می کنند رویای آمریکایی" او گفت:.

بسیاری از مردم در حضور و غیاب در روز شنبه تجمع اظهار داشت: آنها بر این باورند که رسانه های غیر ضروری ایجاد ترس و ایجاد بخش در کشور است.

سارا دانیل 72 از مارکو جزیره بود و لباس سر تا پا در چاپ پرچم آمریکا یک "آمریکایی بزرگ دوباره" کمربند و یک "برگ برنده 2020" کیف پول.

دانیل گفت که او را دوست دارد و کشور او بیرون آمد و به حمایت Oakes چرا که او گفت: آنها یک کشور را نجات دهد.

او ذکر شد که تقریبا هر پسر در دبیرستان کلاس مبارزه کمونیسم در ویتنام است و او ترس برای کودکان آمریکا در حال حاضر.

بیشتر: پیدا کردن Covid-19 آزمون سایت در ناپل طول می کشد برخی از آیفون

و: امداد در چشم برای تاخیر در COVID-19 نتایج آزمون در جنوب غربی فلوریدا

در لی شهرستان: نیاز به یک COVID-19 آزمون ؟ در اینجا برخی از مکان های

قبل از Oakes ساخته شده خود را اعلام جمع بسیج با هم گوش دادن به موسیقی زنده توسط Jason Beal که خواند بوفالو اسپرینگفیلد "برای آنچه در آن ارزش" یک آهنگ که معمولا آواز در حقوق مدنی تظاهرات.

به عنوان گروه جمع در مقابل فروشگاه و ریخته به خیابان یک ماشین سوار تقریبا هدف قرار دادن برخی از شرکت کنندگان و فریاد و تهمت علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دانه به میز مدیر کل Dan St. Martin گفت.

سنت مارتین و یکی دیگر از کارمندان پا به هدایت وسیله نقلیه که تا به حال دو ناشناس زنان در داخل به عنوان یک زن انداخت یک فنجان در یک نر شرکت کنندگان. آن دو سوار کردن بدون حادثه جدی.

Oakes شده است کاملا صوتی و دعوایی در چند ماه گذشته است.

در اوایل این ماه او ثبت فدرال کت و شلوار در برابر Lee County school district که تا به حال ریخته شده آن معامله چند میلیون دلاری با شرکت خود را پس از او به نام جورج فلوید "ننگین حرفه ای جنایتکار است." فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در 25 مه موجب اعتراض نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور از جمله جنوب غربی فلوریدا. دادستان پرونده اتهامات در مرگ او

Oakes نیز اعلام کرده بود که COVID-19 و سیاه زندگی مهم جنبش "مضر." پس از آن مدرسه منطقه "قطع روابط" با Oakes و شرکت خود را که تا به حال ارائه شده است محصولات برای دانش آموزان مانند میوه و سبزیجات تازه.

Oakes که به دنبال 50 میلیون دلار خسارت گفت: این یک متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان است.

این منطقه در سه سال قرارداد با ناپل بر اساس تامین کننده بود و سالانه تجدید گزینه برای ادامه خدمات از طریق 2024. خدمات در طول سال اول این قرارداد از ماه جولای تا ژوئن 2018 2019 شد برآورد هزینه $4.9 میلیون, با توجه به هیئت مدیره مدرسه اسناد و مدارک.

Oakes نیز پرونده جداگانه شکایت با وزارت فلوریدا اجرای قانون متهم مدرسه مقامات منطقه از نقض آفتاب قانون باز جلسه قوانین.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن