جری استیلر, 'Seinfeld' بازیگر و پدر به, Ben Stiller, درگذشت 92

هانا Yasharoff ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:59 PM EDT مارس 11 سال 2020بازیگر جری استیلر, شناخته شده بر

توسط ABTINNEWS در 22 اردیبهشت 1399

بازیگر جری استیلر, شناخته شده برای نقش در "Seinfeld" و "پادشاه و ملکه" و پدر به, Ben Stiller, در 92 سالگی درگذشت.

بن تایید مرگ پدرش در اوایل صبح روز دوشنبه نوشتن او "گذشت از علل طبیعی" در توییتر.

"او پدر بزرگ و پدر بزرگ و بیشتر اختصاص داده شده به آن برای حدود 62 سال," او اضافه شده است. "او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته است. دوستت دارم بابا."

این بازیگر به نظر می رسد در هر دو مرحله و صفحه نمایش با بازی در چند فیلم های موزیکال و نمایشنامه در برادوی است.

استیلر به دست آورده درام درجه در دانشگاه سیراکوس پس از خدمت در جنگ جهانی دوم و پس از آن عازم شهر نیویورک به راه اندازی حرفه ای خود را. او و همسر آن Meara که در بهار سال 1953 و ازدواج که سقوط رز به شهرت در سال 1960 در حالی که انجام روال کمدی با هم تحت نام مرحله استیلر & Meara. Meara درگذشت, on May 23, 2015.

این زوج دارای دو فرزند: بن 54 و امی, 58, هر دو از آنها رفت و در پیوستن به خانواده کسب و کار بازیگری. جری و بن انجام شده با هم در "Shoeshine" که نامزد دریافت جایزه بود برای یک سال 1988 جایزه اسکار در کوتاه موضوع دسته.

"چه کلمات حکمت می توانم به فرزندانم؟" استیلر نوشت: در سال 2001 کتاب "ازدواج خنده: A Love داستان های آن Meara." "ببینید در گذشته اعتیاد به مواد مخدره و glitz و از خود بپرسید که چرا شما می خواهید به انجام. آن ممکن است سال ها برای رسیدن به پاسخ اما درک دلایل کمک خواهد کرد که شما را به نگه داشتن رویای زنده و رسیدن به اهداف خود است."

بر روی صفحه نمایش کوچک استیلر در رفت و به یاد ماندنی حضور در "Seinfeld" به عنوان فرانک Costanza پدر به جیسون الکساندر جورج که دستگیر او یک سال 1997 نامزد امی برای بازیگر برجسته مهمان در یک سریال کمدی.

اگر چه حمایت از یک بازیکن در او ایجاد برخی از امی و برنده نشان می دهد پایدار ترین لحظات: شرکت سازنده و مدل برای "bro" یک سینه بند برای مردان; یک جنگ کره کوک که وارد مسمومیت غذایی در کل واحد; همیشه نهفته فروشنده کنترل مواد منفجره خود را خلق و خوی با فریاد شعار "آرامش در حال حاضر!"

در سال 2005 Esquire مصاحبه استیلر به یاد می آورد که او از کار و اولین انتخاب برای نقش فرانک: "من مدیر بازنشسته شده بود," او گفت:. "من نزدیک به 70 سال و تا به حال هیچ جایی برای رفتن."

او در ابتدا گفت: برای بازی در این نقش به عنوان یک milquetoast شوهر با همسر خود راضی استله, بازی های برگزار شده توسط Estelle Harris. اما شخصیت کار نمی کند — تا استیلر پیشنهاد خود را تناسخ در جسم تازه به عنوان بیش از حد بالا لنگ که همسان همسر خود فریاد فریاد.

آن پرش-آغاز septuagenarian حرفه ای فرود او یک نقطه بازی وینس لومباردی در یک نایک تجاری و نقش دیگر بیش از حد بالا در طولانی مدت طنزهای "پادشاه از ملکه" به عنوان آرتور اسپونر پدر به Leah Remini را Carrie Heffernan.

او همچنین ویلبر Turnblad در سال 1988 "اسپری مو" و آقای انگشت کوچک در سال 2007 اقتباس. اخیرا استیلر reprised نقش خود را به عنوان واقعی خود را از زندگی پسر مدیر در "Zoolander" عاقبت در سال 2016.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن