سافت بال های نجومی گرفته شده از یک دره مرکزی پارچ. در حال حاضر او آن را به عقب

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 4:14 PM EDT May 30, 2020رکورد افکن است chronicling زندگی Shasta County و

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

رکورد افکن است chronicling زندگی Shasta County ورزشکاران که در ادامه به در شکل باقی بماند برای فصل آینده و یا کالج. بررسی در این مجموعه آن را به عنوان به روز شده است.

دره مرکزی پارچ Raegan Breedlove خیره پایین صفحه اصلی با چشم خودنمایی میکند. پدر او جف است خوش شانس و تاسف امتیاز از ابتلا به دخترش گرما در انتهای دیگر.

او بادها برگشت و با خشونت juts باسن او به عنوان برجسته-رنگ و سافتبال منتشر شده از او در دست است.

HISSSSSSSSS!

پاپ!

جف اجازه می دهد تا یک کمی yelp پس از ابتلا به انتهای خود دختر گرما. این لحظه صدای لاستیک توفنده در برابر چرم.

هر فصل Breedlove خواهد بود دنده به زمین در برابر هر یک از مخالفان ذکر شده در برنامه — دفاع از حضور او بر روی تپه و خیره در یک خمیر که ممکن است دچار در او افزایش زمین منحنی یا changeup.

'من قصد ندارم به خارج وجود دارد و ترس': چگونه U-دبستان ارشد مدیسون Friebel رفت و از صفر ارائه می دهد برای امضای قرارداد با ساقی

مشاوره و آموزش کامل و ترکیبی از سرعت و حرکت همراه چشمگیر 6 پا در قاب. او ادامه داد: برای بالا بردن بازی خود را با رقابت در مسابقات ملی اجازه داده که او را به ثبت نام در دانشگاه اورگان در ماه فوریه است. مشاوره و آموزش است پس در قدم به قدم از Anderson دبیرستان فارغ التحصیلان و تیم ایالات متحده آمریکا پارچ Cheridan هاوکینز.

این روزها تنها چیزی که Breedlove می توانید انجام دهید این است که عمل reminisce در موفقیت و همچنان به فشار رو به جلو پس از coronavirus همه گیر محو او فصل را به سرقت برده و از این فرصت به نفع خود برنامه CIF عنوان.

تنها چیزی که او باید به یاد داشته باشید از او کوتاه فصل 4-0-1 رکورد که شامل یک بازی کامل که در آن او زده از 15 مورد و آمار دو خانه اجرا می شود در یک 2-0 برنده بیش از Etna.

"این قطعا یک بلوک در جاده اما تلاش برای کشف کردن چیزهای مختلف انجام شده است و جالب" Breedlove گفت. "با مقدار زیادی از وقت آزاد من قطعا کار سخت تر است."

پس از آن بود که درد از دست دادن او مربی دیرین شیدا راد که در ماه فوریه پس از یک نبرد طولانی با سرطان است.

این طرح برای Breedlove و راد بود را به نفع خود CIF شمالی عنوان بخش با هم و سپس راد قرار بود به بازنشستگی از مربیگری به ستاره دانش آموز حک کردن hitters از سراسر کشور و PAC-12.

"در چند سال گذشته زمانی که او تشخیص داده آن را ساخته شده من می خواهم به فشار سخت تر دانستن من تا به حال آن را آسان تر" Breedlove گفت. "او ساخته شده من احساس می کنم مثل من می تواند فشار سخت تر به دلیل آنچه او رفتن را از طریق."

راد خواستار آغاز شد Breedlove "انتخاب" زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات در لیگ رویاهای زمینه در ردینگ. اما ظهور او را به شهرت شروع بسیار زودتر از زمانی که او شروع به بازی بیس بال.

از زمان Breedlove بود (9) او در حال حاضر به دست آوردن شهرت به عنوان یکی از سخت ترین ثرورس در شاستا لیک.

"من می دانستم که او قرار بود به خوبی پارچ در سن کم زمانی که او سعی به پرتاب, برای اولین بار," جف Breedlove گفت. "بسیاری از دختران است که سعی کنید به پرتاب این نوع از بی دست و پا, بنابراین من می دانستم که او قرار بود به خوبی پارچ و او تا به حال به اندازه. زمانی که او شروع به پایین رفتن به مسابقات ما می توانید ببینید که چگونه او غالب شد."

تنها چیزی که او نیاز به کسی که به او یاد می دهد کنترل. در 11 او شروع به تبادل درس با سیمپسون و سافتبال مربی Wayne Stower. نه Stower سر چه بوده است سیمپسون دو و میدانی دانشگاه موفق ترین برنامه برنده 2015 NCCAA سری جهانی عنوان 2016 NAIA سری جهانی ظاهر و چند Cal-Pac کنفرانس عنوان.

'Keep سر خود را بالا نگه دارید و کار': شستا بازیکن بیس بال نیست اجازه می دهد coronavirus shutdown به اعتصاب خود فصل

Stower ساخته شده است پایه و اساس منطقه نخبگان کوزه اجازه می دهد تا بازیکن مثل هاوکینز و در حال حاضر مشاوره و آموزش به موفقیت است.

"او تا به تپه بزرگ حضور و نه بسیاری از چیزهایی که زحمت او" Stower گفت. "او با تمرکز به طور عمده در کار و چه در اطراف می رود او تاثیر نمی گذارد او زیادی."

زمانی که Breedlove او امضا نامه ای از قصد به اورگان او به دنبال در قدم به قدم از هاوکینز و میا Camuso (که بعد از انتقال به دانشگاه لوئیزیانا در لافایت). اما Breedlove عشق وعاشقی با اردک شروع نمی کند چرا که این خط لوله ایجاد شده توسط هاوکینز یا Camuso. آن زمانی آغاز شد که او در بر داشت خودش را از حضور در مدرسه و سافتبال اردوگاه در 10.

"اورگان همواره رویای من مدرسه" Breedlove گفت. "زمانی که من به سفر به منطقه خلیج فارس و داشتن سفر توپ مسابقات در لس آنجلس, من تا به حال چند دیگر مدارس که به من ارائه می دهد اما من همیشه به حال من چشم مجموعه در اورگان. آن را بسیار غیر واقعی از آنجایی که من متعهد به عنوان یک دانشجوی سال اول و در حال حاضر آن را تبدیل شدن به واقعی است."

هدف او از بازی در یوجین ماه دور از تبدیل شدن به یک واقعیت و هر هفته او تمرکز می شود تنگ تر. مشاوره و آموزش است که به دنبال به فشار محدودیت های خود را و امید برای ورود به کالج پرتاب در 70 مایل در ساعت (معادل با دیدن 90 مایل در ساعت زمین در بیس بال).

زمانی که Breedlove برگ شمال دولت او را ترک به عنوان کودک پوستر مرکزی دره. برنامه رفت و از رشد مداوم در طول راد اولین بار از چهار سال به یک تیم که ادعا برای CIF شمالی عنوان بخش. او حمل با حافظه و روح و روان از راد و گرسنگی از رسیدن به College World Series با اردک.

"هم تیمی های من می خواستم به پیروزی بخش برای سفت و چیزی که ما در مورد صحبت تمام وقت" Breedlove گفت. "او و من قرار بود به راه رفتن هم برای ما آخرین بازی."

به روز رسانی: ردینگ Jiu Jitsu بدنسازی مالک مخالف کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن