چگونه تئاتر باشگاه های کمدی, فیلم, خانه طرح به ظهور از COVID-19 همه گیر

چارلز Runnells و دیو Osborn فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 10:09 AM EDT 28 مه سال 2020پرده نهایی, قرعه کشی,

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

پرده نهایی, قرعه کشی, آخر خنده های پیمایش اعتبارات در پایان فیلم باقی مانده دائمی برای چند ماه.

به عنوان جنوب غربی فلوریدا مکانهای تفریحی پدیدار از این بیماری همه گیر آنها نمی خواهد نگاه همان حداقل در ابتدا.

این منطقه در زمان ضربه پیشتر در ماه مه زمانی که جنوب غربی فلوریدا رویداد مرکز اعلام کرد آن را تعطیل.

دیگر تئاتر باشگاه ها و سالن های کنسرت اقتباس کرده اند و برنامه ریزی برای بازگشایی اجتماعی فاصله و سایر موارد مورد نیاز به مردم بازگشت به کرسی های خود را برای لذت بردن از پخش, کمدی, موسیقی و بیشتر.

برخی از کسانی که در حوادث خواهد بود به شدت متفاوت از آنچه آنها قبل از coronavirus.

سالانه قرمز و سفید و دم دستی رویداد در کیپ کرال برای مثال انداختن "چرخ" به طور کامل برای آن رویداد بعدی. مردم را به راه رفتن در اطراف شهر کیپ مرجان به جای سوار چرخ دستی برای 27 ژوئن نوار خزیدن.

Gulfshore تاتر در ناپل ایجاد یک داخلی وظیفه تیم در اوایل به آدرس ایمنی و بهداشت سوالات پیرامون پروتکل گفت: کریستن Coury بنیانگذار و تولید مدیر هنری.

"ما باید به دست ماسک یکبار مصرف در درب ؟ خواهد ما را به درجه حرارت بالا ؟ ما باید افتتاحیه درب? ما چگونه تمیز کردن صندلی, اتاق پانسمان, پشت صحنه و میز جلو/لابی/سرویس بهداشتی بین نشان می دهد ؟ "Coury نوشت: در یک ایمیل.

"چگونه ما 'در' زمانی که بازیگران باید شش فوت از هم جدا ؟ آیا ما بی اعتنایی playbills و چاپ بلیط ؟ آیا ما نیاز به understudies برای هر نشان می دهد ؟ آیا ما نیاز به استخدام یک فرد فوق العاده فقط برای اسپری کردن هر سرپا نگه داشتن بعد از هر بار آن را لمس?"

Gulfshore تاتر در حال حاضر به لغو آن دو productions برای این سقوط: "این عطر درخت" در اصل مجموعه ای برای شروع فصل Oct. 15; و "دور دنیا در 80 روز."

بیشتر: نقد و بررسی: ناپل بازی 'Scapino' pokes در وکلای فلوریدا مافیا و بیشتر

به جای دانشیار و مدیر هنری جفری چسب نوشتن یک بازی جدید است که خواهد بود یک نمایش با بازی او با Coury کارگردانی آن است. که مجموعه ای را به اجرا Nov. 7-Nov. 29. چسباننده که قبلا نوشت: "Scapino" که محبوب بود در محل در سال 2018 است.

"ما تنها پاسخ به چند پرسش تا کنون" Coury گفت: "اما ما در حال کار concertedly به مطمئن شوید که ما تهیه یک طرح جامع توسط, تابستان, پایان, به طوری که ما در حال آماده به اجرا هنگامی که اکثریت کارکنان ما به عنوان به خوبی به عنوان ما بازدید هنرمندان و مراجعان باز خواهد گشت."

در پونتا گوردا وجود دارد Redneck پارک گل در پونتا گوردا که موکول سالانه خود را از کامیون رفته وحشی از اردیبهشت تا چهارم جولای آخر هفته و کاهش آن معمول کامیون مسابقه کامیون را می کشد, در مرحله, مسابقات و موسیقی زنده — تماشاگر که تمایل به جذب جمعیت زیادی. اما این رویداد کمپینگ فروشندگان و دنباله و mudhole سوارکاری باقی خواهد ماند گفت: مدیر بازاریابی دیو کلی.

طرفداران می توانند انتظار تغییرات دیگر در کامیون رفته وحشی از جمله محدود به تعداد مهمان مجاز ضد عفونی کننده دست داده در مقابل دروازه بیشتر دست شویی ایستگاه های امنیت کارگران شکستن گروه های بزرگ و احتمالا نیاز است که همه مهمانان به ارمغان بیاورد ماسک صورت با آنها.

هنوز هم اجتماعی فاصله باید ساده تر در آلاینده, 880 هکتار از پارک در سالن های محلی مانند سینما و هنرهای نمایشی سالن کلی گفت.

"Redneck پارک گل منحصر به فرد کند." "اگر چه ما جذب بسیاری از مهمانان, مهمانان ما گسترش بیش از صدها و صدها هکتار ساخت اجتماعی فاصله بسیار هدف قابل دسترسی."

بیشتر: 'کثیف Mudder كانون' ستاره به نژاد و دیدار با طرفداران در پونتا گوردا کامیون ها رفته وحشی

Artis—ناپل مدیر عامل و رئیس جمهور کاتلین ون برگن گفت: این سازمان است که به دنبال در یک تنوع از گزینه های برای بازگشت با خیال راحت به ماموریت خود برای ایجاد و در حال حاضر در سطح جهانی هنرهای تجسمی و نمایشی.

"بالاترین اولویت ما باقی مانده است سلامت و ایمنی از مشتریان ما نوازندگان و اعضای تیم دانش آموزان و جامعه ما در بزرگ" ون برگن در بیانیه ای گفت.

"در حالی که ما در ادامه به بررسی مسیرهای ممکن به جلو در ماه های آینده ما در ارتباط منظم با همکاران خود در سراسر جهان و تبادل نظر در مورد راه حل های نوآورانه و بهترین شیوه. از همه مهمتر, ما ارزش اعتماد است که مشتریان ما قرار داده و ما را و می خواهید برای اطمینان حاصل شود که هر کس احساس می کند راحت و آماده از سرگیری فعالیت های فرهنگی ما پردیس هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است."

جنوب غربی فلوریدا سرگرمی نجومی نیست شروع به چیدن دوباره تا حدود ماه اکتبر زمانی که گردشگران و snowbirds شروع به ورود به فصل زمستان اما بسیاری از وقایع هنوز در حال برنامه ریزی برای تابستان و اوایل پاییز سال.

انتظار می رود تغییرات در همه جا از جمله بیشتر فاصله بین صندلی ها و میزهای ضد عفونی کننده دست در ایستگاه, و, کارمندان و یا امنیت اجتماعی اجرای دورى قوانین.

برخی از سالن های محلی در حال حاضر آغاز شده و قرار دادن آن تغییرات به عمل. خنده در کمدی کافه بازگشایی در فورت مایرز در اوایل ماه مارس اتخاذ مراحل سخت برای کمک به حفاظت از کارکنان خود و مشتریان.

همه کارکنان باید از پوشیدن دستکش و ماسک و باید خود را به درجه حرارت گرفته شده در درب قبل از اینکه مجاز به کار می کنند. مشتریان که به نظر می رسد بیمار می تواند خواست به خانه بروم. و کافه نیز انجام بارگیری در این هفته عمیق تمیز کردن.

خنده در یکی از اولین باشگاه های کمدی به بازگشایی در ایالات متحده گفت: صاحب دیوید گرگوری. و مشتریان پاسخ مثبت به باز و جدید احتیاطی.

"مشتریان ما شده است شگفت آور" گرگوری گفت. "برای اولین بار نشان می دهد تقریبا به طور کامل به تمام معنی کامل 25% ظرفیت (حداکثر اشغال مجاز در آن زمان در ایالت فلوریدا).

"جمعیت بود و پر انرژی و آماده به خنده. آنها به اندازه کافی راحت برای استراحت و لذت بردن از خود. ... مردم آماده هستند تا زندگی خود را دوباره."

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا, سالن, تئاتر گام تا اقدامات احتیاطی برای محافظت از coronavirus

اما برخی از وقایع و مکانهای نمی تواند در همه وجود دارد زمانی که آنها در نهایت اجازه به باز کردن. Coronavirus در حال حاضر گرفته شده از عوارض آن در حداقل یکی جنوب غربی فلوریدا موسسه — و بیشتر می تواند به دنبال.

در اوایل ماه مه جنوب غربی فلوریدا رویداد مرکز در بونیتا اسپرینگز اعلام کرد که بسته شدن به طور دائم. صاحبان شرکت جنیفر و ریچارد Shanahan مقصر آن را در نگرانی در مورد آینده صنعت سرگرمی در coronavirus عصر.

"آن را غم انگیز" جنیفر Shanahan گفت: News-Press. "من به طور کامل ویران کرد چرا که از خون و عرق و اشک ریچارد و من به آن چیز است. اما ما تا به حال شگفت انگیز را اجرا کنید!"

بسیاری از جنوب غربی فلوریدا سالن توقیف بیش تابستان در طول معمولی آهسته فصل هنوز هم بدانند چگونه آنها را به کار گیرند زمانی که آنها در نهایت بازگشایی شده است. که شامل باربارا B. مان هنرهای نمایشی سالن در جنوب فورت مایرز.

"چند بحث ها ادامه دارد و هر روز" گفت: مدیر کل اسکات ساکسون. "در حالی که وجود دارد قطعا تفاوت واقعا وجود دارد نه به اندازه کافی وضوح در این نقطه به نیمه دقت حدس و گمان در چه جدید طبیعی" است که به مانند."

فلوریدا مجموعه تئاتر در مرکز شهر فورت مایرز است که با توجه به گزینه های مختلف برای آینده آن 2020-21 فصل از جمله حرکت آن در Oct. 2 باز کردن تاریخ به بعد در این سال گفت: مدیر هنری گرگ Longenhagen.

ایده آن را به نگه داشتن همه امن — از تئاتر را بازیگران آن به مخاطبان.

"فلوریدا هرزه کاربران می توانند انتظار ایمنی اول" Longenhagen گفت. "ما عاشق و در مورد مراقبت از این افراد است. ... ما هیچ هزینه لوازم یدکی به آنها را امن نگه دارید."

در کیپ مرجان, برنامه های جدید خواهد شد به احتمال زیاد در محل قرار داده برای رویدادهای خاص مانند بلوک احزاب و جشنواره ها گفت: پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر کری Runyon. که می تواند شامل محدودیت فروشندگان و حداکثر تعداد شرکت کنندگان مجاز است.

اما بسیاری از آن هنوز در حال کار کردن Runyon گفت. "ما هنوز مطمئن شوید که چه آینده به نظر می رسد به صورت اجتماعات بزرگ و یا حوادث."

اجتماعات بزرگ نیز معنی ماراتن و سواحل خلیج فارس دونده بوده و مرحله بندی مجازی اجرا می شود با دونده از سراسر جهان شرکت گفت: میچ Norgart رئیس جمهور از جنوب غربی فلوریدا در حال اجرا است.

مجازی بیشتر مسابقات در حال برنامه ریزی: جهانی در حال اجرا بعد در ژوئن 3 با Tropicool 5K; Moe را ترقه 5K در جولای چهارم; و دیگری 5K نژاد در ماه اوت است.

"این ترقه 5K ممکن است ارائه شود عملا و در فرد بر اساس شهر ناپل احکام" Norgart نوشت: در یک ایمیل.

فراتر از اوت و به 2021 خلیج فارس دوندگان ساحل انتظار "قطعی تصمیم گیری بر اساس آنچه CDC Gov. DeSantis, ذغال سنگ شهرستان و شهر ناپل دست پایین" او گفت:.

"ما هیچ تمایلی به رفتن در برابر توصیه های آن را به عنوان مربوط به ایمنی از اعضای ما و شرکت کنندگان در مسابقه. ما ممکن است نیاز به درخواست شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک و دوندگان شروع مسابقات در امواج بر اساس پیش بینی سرعت: دونده سریع تر شروع اول است. بیش از 10 در یک زمان."

دیگر جنوب غربی فلوریدا, رویدادهای, به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاده و یا لغو جمله سالانه سفید و رونق جشن روز استقلال در کیپ کرال. شهر کیپ کرال رای دادند مارس 18 به جلو و پلاگین در این رویداد برای جولای چهارم.

اما اعضای شورای منتقل رویداد به سپتامبر. 5 همزمان با کیپ مرجان طلایی سالگرد به عنوان یک شهر گنجانیده شده. سپتامبر. 5 شنبه از تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

علاوه بر این شهر کیپ مرجان به حالت تعلیق در صدور مجوز جدید برای بلوک احزاب و دیگر رویدادهای خاص از طریق جولای و احتمالا دیگر Runyon گفت.

هنوز بسیاری از سازمان دهندگان امیدوارند حوادث و سالن می توانند رزومه کاری بعد از آن در سال.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا, تئاتر, هنر گروه در حال صدمه زدن به. برخی ممکن است آن را

برادوی خرما شام تئاتر امیدوار است به یک نرم re-opening مدتی در ماه ژوئن در 25% ظرفیت گفت: مدیر بازاریابی ملیسا Vogt. اما این بستگی دارد که آیا آنها می توانید آن را با خیال راحت.

"اولویت ما این است که سلامت و ایمنی ما مهمانان و کارکنان به طور یکسان" Vogt گفت. "بنابراین ما در حال گرفتن زمان و کار بسیار سخت به اطمینان حاصل شود که باز ما آن را درست انجام دهد."

برخی از تغییرات به احتمال زیاد شامل سرو غذا در جداول به جای بوفه نگه داشتن شش پا بین تمام جداول نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک صورت (و دستکش هم برای آشپزخانه و اتاق ناهار خوری کارکنان) درجه حرارت چک برای کارمندان قبل از آنها وارد ساختمان جدید تمیز کردن و مایع روش.

"ما در مورد تغییرات روزانه" Vogt گفت. "یک تیم از مدیران در دیدار دو بار در هفته به بحث همیشه در حال تکامل 'طبیعی' و شروع به برنامه ریزی برای بازگشایی."

سالانه pop-فرهنگ کنوانسیون SWFL SpaceCon به تعویق انداخته است آن فورت مایرز رویداد از 13 ژوئن تا اوت. 22. سازمان میشل Wassall امیدوار است که زمان کافی برای اقتصاد به انتخاب و coronavirus فرو نشست.

"ما امیدواریم که برای دیدن یک بازگشت به حالت عادی در آن" Wassall گفت.

برای نگه داشتن مردم در امن و راحت آنها در حال ساخت چند تغییرات برای کاهش ازدحام در Crowne پلازا در فورت مایرز از جمله بیشتر گردشگاه فضای فروشنده منطقه و برگزاری محبوب صحنه مسابقات در پاسیو بنابراین مردم باید بیشتر اتاق به گسترش است.

بازیگران و دیگر مهمانان مشهور ممکن است نگرانی های خود را هر چند, و Wassall نگرانی برخی را لغو خواهد کرد در حال حاضر و اوت. "علاوه بر سفر هواپیما نگرانی ها و نگرانی های سلامت," او گفت: "برخی از فیلمبرداری که در انتظار قرار داده شد ممکن است باز کردن دوباره باعث بیشتر نخواهد بود."

ناپل بازیکنان همچنان به نظارت بر نحوه نشان می دهد نگاه خواهد کرد در پاییز از جمله اجتماعی فاصله و اینکه آیا کاربران می پوشیدن ماسک.

"برای اکثریت قریب به اتفاق سازمان ها نیاز به کاربران برای اقامت 6 فوت از هم جدا در تئاتر است و از نظر مالی خام," برایس الکساندر مدیر عامل و مدیر هنری نوشت: در یک ایمیل.

"حتی در تئاتر ما با 326 کرسی و اجازه می دهد زوج به هم نشستن ما خواهد بود کاهش ما گنجایش بیش از 85% — به عنوان این که 6 پا در هر دو جهت و در جلو و پشت. رک و پوست کنده ما را از دست دادن پول بیشتر تولید برای تولید 15 درصد ظرفیت از ماندن بسته شده است."

گزینه های دیگر ناپل بازیکنان در حال بررسی شامل تلفن همراه سفارش امتیازات; انجام (تلفن همراه) ورود; تشویق استفاده از دیجیتال نشان می دهد راهنماهای; و افزایش تئاتر بهداشت الکساندر نوشت.

"این سخت است برای گفتن اینکه آیا یا نه ماسک مورد نیاز خواهد بود زمانی که ما دوباره باز (ما امیدواریم) در پاییز; هر چند ما در حال حاضر برنامه در محل برای کاربران قادر به دریافت ماسک از ما برای پوشیدن در تئاتر اگر آنها را انتخاب کنید," او گفت:.

"آنچه ما میدانیم این است که تاثیر مالی از این بحران خواهد شد یک عامل مهم در مورد اینکه آیا یا نه سازمان خواهد بود قادر به بازیابی و در ادامه به ارائه عملکرد در-همه," الکساندر اعلام کرد.

"این را به همه کار با هم برای حمایت از سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های هنری مانند ناپل بازیکنان — اما ما با اعتماد به نفس در جامعه ما توانایی انجام این کار است."

Coury از Gulfshore تاتر توافق با اشاره به اینکه چگونه مردم را طلب هنر بیشتر از همیشه.

"هنگامی که ما از ظهور این بیماری همه گیر" او نوشت: "من فکر می کنم ما را پیدا خواهد کرد همانطور که ما پس از طاعون و بعد از آنفلوآنزای اسپانیایی که مردم جمع آوری خواهد شد با خوشحالی یک بار بیشتر مصرف آن را کمتر مسلم از آنها قبل از ما خواهد بود دقیق تر و امن تر به عنوان یک نتیجه است."

برخی از تغییرات شما ممکن است ببینید که در جنوب غربی فلوریدا سالن در ماه های آینده:

 • میز و صندلی های چیده شده برای نگه داشتن مردم حداقل شش فوت از هم جدا
 • متوسط چک برای کارمندان قبل از آنها مجاز به کار
 • بیمار-دنبال کنندگان خواسته می شود برای رفتن به خانه
 • ضد عفونی کننده و حتی ماسک صورت در دسترس ساخته شده برای بازدید کنندگان
 • اجتماعی فاصله اجرا یا کارکنان و یا امنیت
 • داخلی حوادث منتقل خارج از فضای بیشتر و تهویه
 • Livestreaming سرگرمی هر دو آنلاین و همچنین در شخص رویداد
 • وعده های غذایی در خدمت, در جدول خود را به جای بوفه

بیشتر بازسازی امریکا داستان

 • COVID-19 تمدید مفهوم خانه به عنوان قلعه در SWFL
 • COVID-19 نیروهای ارشد زندگی جوامع به انطباق با آینده نامشخص
 • در این می دانم که: فرمول برای بازسازی امریکا ؟ توماس ادیسون می تواند کمک کند.
 • چگونه تئاتر باشگاه های کمدی, فیلم, خانه طرح به ظهور از COVID-19 همه گیر
 • به عنوان SWFL رستوران بازسازی و ایجاد اعتماد اولویت
 • SWFL مشاوران مالی همیشه در ارتباط ماندن به مشتریان در طول بیماری همه گیر از طریق تکنولوژی ارتباطات ثابت
 • گردشگران را به SWFL اما آن را هرگز خواهد بود که همان
 • ملکی در آغوش, جدید, روش مجازی به بازار خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس
 • COVID-19 همه گیر شتاب تغییرات در صنعت خرده فروشی
 • SWFL فروشندگان ادعا شديد مارس فروش قطره COVID-19-مربوط به خرید اینترنتی
 • Telehealth خدمات پس به ندرت استفاده می شود SWFL بیماران منفجر شده در محبوبیت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
 • همه چیز متفاوت خواهد بود اما ما می توانیم بازسازی با هم
 • تعداد ما به عنوان ما شروع به بازسازی امریکا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن