ردینگ شورای شهر تصویب $37.5 میلیون و اقتصادی طرح پاسخ

دیوید Benda و مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:05 PM EDT May 22, 2020ردینگ گذشت یک طرح اقتصادی به بلانت

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

ردینگ گذشت یک طرح اقتصادی به بلانت مالی تلفات ویروس.

شورای شهر روز سه شنبه به اتفاق آرا تصویب حدود 37.5 میلیون طرح که شهردار آدم McElvain گفت بی سابقه بود در ردینگ ، این شامل چندین اقدامات بزرگترین از آنها 20 میلیون دلار در پروژه های بهره شهرستان از طریق محلی پیمانکاری مناقصه.

مشتریان از ردینگ ابزار برقی را ببینید کمک های مالی در قالب 200 دلار اعتبار در REU اسکناس و سپرده های خود را پرداخت. ساکنان ثبت نام در REU کم درآمد انرژی مسکونی برنامه تخفیف خواهد اضافی دریافت 300 دلار اعتبار در لوایح.

شهرستان Manager بری Tippin گفت: مشتریان باید انتظار برای دیدن این 200 دلار اعتبار است.

همانطور که برای کسب و کار امداد رسانی به برخی از هتل ها و متل ها قادر خواهد بود به تسلیم خود را به پرداخت گذرا اشغال مالیاتی تا مرداد.

جمع پرداخت خواهد شد معوق با شروع ماه مارس اقساطی که قرار بود چهارشنبه Tippin گفت.

این طرح در حال حاضر است که برای اولین بار پرداخت خواهد شد و با توجه Aug. 19 و پس از آن هتل ها و متل ها نیاز به پرداخت تعادل خود را معوق TOT توسط Nov. 1.

"اما قطعا اگر ما در مستند از طریق ژوئن ما خواهد شد به احتمال زیاد دوباره زمانی که آن را تمام علت" Tippin گفت.

معوق TOT پرداخت برنامه اهداف این شهر هتل های بزرگ از جمله کسانی که در کنار تپه درایو و بوسیله اسباب گردنده نهر جاده دالان.

"ما برخی از بازدید کنندگان در هتل های محلی تا حد زیادی با توجه به I-5 و پزشکی باقی می ماند" Tippin گفت.

اجاره تعطیلات گنجانده نشده است هر چند Tippin گفت: اجازه هزینه که تعطیلات اجاره پرداخت خواهد شد جمع آوری شده در هر 16 ماه به جای هر 12 ماه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"شما واقعا نباید با داشتن اجاره برای تعطیلات در حال حاضر, بنابراین ما انتظار نداریم که وجود دارد رفتن به هر مقدار قابل توجهی از درآمد جریان از اجاره برای تعطیلات در این مرحله" Tippin گفت.

در ضمن در مجموع $600,000 را به ابزار پرداخت برای واجد شرایط در کسب و کارهای کوچک نیاز دارید. دیدن جزئیات بیشتر از این طرح در اینجا.

این شهر پیشنهاد بسته محرک اقتصادی با استفاده از ترکیبی از گازهای گلخانه ای بودجه ابزار ذخایر اوراق قرضه شهری و صرفه جویی انرژی به صندوق بسته "با کمی به هیچ net بودجه تاثیر به این صندوق به طور کلی" این شهرستان بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب:

  • رهبران محلی برای آغاز مذاکرات در مورد نحوه بازگشایی Shasta County اقتصاد
  • را در شمال بيمارستانهای دولتی آماده می شود ممکن است افزایش coronavirus موارد ؟
  • شمال کشور بانک های مواد غذایی دریافت خلاق با روال برای تغذیه تعداد رو به رشد


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب