پورت سنت لوسی dance studio عملا شرکت در رقابت های ملی در میان COVID-19 شیوع

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:58 PM EDT Apr 23, 2020لورن Pannozzo خرد شده بود به به دانش آمو

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

لورن Pannozzo خرد شده بود به به دانش آموزان در پورت سنت لوسی dance studio که سه منطقه ای مسابقات لغو شد به دلیل coronavirus.

گروه های تمرین برای ماه منتهی به این مسابقات برخی از گذراندن 20 ساعت در هفته در استودیو تکمیل روال خود را.

بنابراین زمانی که یک رقابت آنلاین خود را ارائه و به نمایش گذاشتن دانش آموزان رقص Pannozzo می دانستم که این شرکت مجبور به شرکت در.

"این فقط برای تفریح است و آن چیزی است که برای کودکان و نوجوانان به نگاه به جلو" گفت: Pannozzo صاحب خانم رقص & آکروباتیک Studios.

حدود 60 رقص نمایشنامه در سراسر کشور فرستاده شده قبلا ثبت شده بالا به ثمر رساند روال به شادی مسابقه برگشت مجازی رقابت مارس 15-16. رقص بودند زنده جریان به مردم و مردم به او رأی حاضر به منظور تعیین برنده.

خانم P شرکت ارسال سه روال: "پرتاب آن را به عقب" "کار من پایین پایین" و "وین." هر چند هیچ یک از گروه های گره جایزه مقام اول به صورت مجازی, رقابت, رقص هنوز هم واجد شرایط برای دور بعدی رقابت تعیین شده برای ماه ژوئن 19.

آن را در مورد برنده شدن هر چند Pannozzo گفت. او مشخص شده است برای دو ماه گذشته برای حفظ یک حس عادی برای دانش آموزان انتقال به مجازی زوم کلاس ها بلافاصله پس او نمی گذشت و یا لغو در جلسات.

"اگر ما نمی کنند (کلاس مجازی) من احساس می کنم مثل من می خواهم به شکستن من قلب بچه" گفت: Pannozzo که استودیو حدود 100 دانش آموز ثبت نام و میزبان 40 کلاس در هفته است. "آنها هیچ زندگی اجتماعی در حال حاضر. وحشتناک است و هیچ کس به فکر کردن در مورد آنچه که این بچه ها در حال رفتن را از طریق ذهنی."

دانشجو اردن کافر است و خدا را شکر به خصوص کلاس ها از سر گرفته اند عملا ترس روش او در باله و تغزلی رقص خواهد داشت در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

اما بت پرست هنوز هم احساس می کند اثرات دوری از استودیو او شده است در هفت سال.

"آن را مانند خانه دوم من خانواده" 14 ساله فورت پیرس مرکزی دبيرستان گفت. "من قطعا از دست رفته آن — معلمان, محیط زیست, همه چیز."

هر چند زوم کلاس رفته اند و بدون دردسر Pannozzo گفت که او نمی توانید صبر کنید برای به روز او می توانید برنامه را حذف کنید و با دانش آموزان خود را در استودیو.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن