سیاسی رقیب را متهم لی شهرستان کلانتر دفتر سوابق نقض

Devan پاتل فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:36 PM EDT Jun 29, 2020یک کلانتر, نامزد می گوید او با ثبت یک شک

توسط ABTINNEWS در 9 تیر 1399

یک کلانتر, نامزد می گوید او با ثبت یک شکایت کیفری در برابر دفتر لی شهرستان کلانتر بیش از درک سوابق نقض.

کارمن مک کینی که وارد کلانتر مسابقه این ماه گفت: او در زمینه شکایت دادستانی برای عدم انتشار سوابق در موقع لزوم توسط دولت قانون است.

"در طول نه ماه گذشته ساده, درخواست قبلا در زمان سه تا چهار روز; بسیاری از ثبت درخواست در حال حاضر بیش از شصت و پنج روز بدون رضایت" مککیننی گفت: در انتشار اخبار. "ایالت فلوریدا در اساسنامه به وضوح دولت که فصل 119 درخواست باید برآورده شود در موقع."

"امید من این است که انتخابات برای کلانتر نزدیک که لی شهرستان کلانتر دفتر انجام خواهد شد خود را در شیوه ای قانونی. شهروندان لی شهرستان نیاز به سوابق و اسناد و مدارک نشان می دهد که رفتار و رهبری موقت کلانتر Carmine Marceno به طوری که آنها می تواند رسیدن به تصمیم گیری آگاهانه در هنگام رای گیری."

دادستانی پاسخ نداده و در عین حال به یک درخواست برای تایید وجود یک شکایت است.

بیشتر: کمیسر نامزد می گوید او در زمینه اخلاق شکایت علیه لی شهرستان کلانتر بیش از 'آموزش' سفر

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر است و نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط اخبار مطبوعات.

McKinney, که گفت که او کارگردانی شده توسط دفتر دادستان کل برای پرونده شکایت محلی است یکی از چهار نفر در حال اجرا در برابر Marceno پیوستن مایکل ری جیم Leavens و رابرت Neeld.

چند ماه قبل از او وارد مسابقه میشن درخواست Marceno گام پایین به عنوان کلانتر و پس از او متهم به سوء استفاده از موقعیت خود و ورود به یک رابطه با یک زن در حالی که او در روند گزارش یک جنایت.

McKinney در شکایت کیفری ناشی از دریافت پس زمینه و نرم افزار پرونده های مربوط به کارکنان دنیس و شارون فاهی پس از ساخت اولیه درخواست بیش از 60 روز پیش.

او گفت: مشابه درخواست تکمیل شده در عرض چند هفته اگر نه کمتر.

"من شده اند گفت: برخی افراد که لی شهرستان کلانتر دفتر در نظر دارد به پیاده روی آهسته' من 119 درخواست" مککیننی نوشت: در نامه ای به دادستان امیره فاکس. "اطلاعات درخواست شده تحت 119 به موقع" و "آهسته راه رفتن' درخواست شده است که به عنوان به همان اندازه در نقض به عنوان عدم تولید."

بیشتر: دفتر لی شهرستان کلانتر طبقه بندی بازنشستگی رویداد هزینه به عنوان 'توسعه حرفه ای' آموزش

این Faheys باید ایجاد رابطه با رئیس عملیات جان هالووی با دنیس فاهی بودن قبلی شریک کسب و کار از هالووی در مورد سرد تحقیقات, Inc., با توجه به سوابق از دولت به بخش شرکت ها. کلانتر را نیز استخدام یک همسایه هالووی Naz Elyassi در سال گذشته است.

با اذعان به ماهیت سیاسی درخواست مککیننی گفت که او نیاز به اطلاعات برای مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان او تلاش می کند به نقد و بررسی Marceno رهبری و رفتار در حالی که در دفتر.

"این 119 درخواست مهم هستند برای ایجاد یک حساب واقعی از این رفتار که در اصل پایه و اساس ایجاد F. S. S. 119 معمولا به عنوان 'دولت باز,'," او نوشت. "من واگذار خواهد شد که وجود دارد این است که لحن سیاسی به این شکایت, اما من نیاز به این اطلاعات از کلانتر در موقع در تلاش برای گرفتن این مورد به رای گیری شهروندان از Lee County است."

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن