ایممکلی کارگر می میرد و دو روز پس از کار در مزارع گوجه فرنگی

جنین Zeitlin فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:46 PM EDT Jun 4, 2020Brunacia دبلس برداشت گوجه فرنگی از مزار

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

Brunacia دبلس برداشت گوجه فرنگی از مزارع که خوراک ملت است.

او 66 کار یک کار است که بسیار مهربانتر جوان.

او در آخرین روز از کار گشوده چیزی شبیه به این:

دبلس چپ او ایممکلی خانه در یک پوشیده از صبح برای جمع آوری با دیگر farmworkers در جلسه نقطه. او سوار یک اتوبوس عازم میدان نزدیک به دو ساعت به دور است. وجود او را برداشت آخر از این فصل رم و بیفتک گوجه فرنگی.

دو روز بعد در تاریخ 21 مه او درگذشت.

ما پوشش: ایممکلی می بیند سنبله در COVID-19 موارد

و: بیماری های عفونی مدل نیست توپ کریستال, اما ابزارهای مفید در فلوریدا مبارزه با COVID-19, افسران می گویند

COVID-19 منجر به مرگ او ناشی از دیابت و بیماری های قلبی عروقی با توجه به تازگی منتشر شده معاینات پزشکی ،

مرگ او آمد و به عنوان coronavirus موارد مشخصی میان فلوریدا farmworkers ضروری کارگران که آسیب پذیری های کشیده شده اند, محلی و ملی نگرانی است.

پزشکان بدون مرز بسیج روستایی در ایممکلی پس از توافق ائتلاف کارگران ایموکالی. یک پزشک داوطلب به تازگی نوشت که بیش از 50 درصد از ده ها تن از آزمایشات او انجام شده در جامعه مثبت بودند.

این "ممکن است یکی از بالاترین جامعه نرخ coronavirus عفونت در کشور و حتی در جهان!" نوشت: دکتر Seth هلمز در سالن.

ایممکلی است که در میان داخلی فلوریدا کارگر جوامع در حال ظهور به عنوان نقاط مهم در دولت coronavirus ردیابی است. این هفته موارد مثبت در شهر که در آن تست ramped تا در ماه گذشته, آمار حدود 700.

"اوه عیسی همه این افراد گفت:" سیلویا ملینا یک لیزینگ عامل در مجتمع آپارتمانی که در آن دبلس زندگی می کردند زمانی که یادگیری این ویروس نقش مهمی در دبلس' مرگ است.

"او همیشه مشغول به کار است."

زندگی farmworkers اند به مخاطره انداخته است. کارگر متحدان نگران برخی ممکن است فشار خود را به کار هنگامی که احساس بیمار از ضرورت اقتصادی.

"من 66. زمانی که من فکر می کنم در مورد داشتن در فعالیت های شدید فیزیکی کار در این سن و سال این امر می تواند یک عمل عشق است که شما انجام شد برای خانواده خود و شاید به خود ضرر می گفت:" قاضی لورا امن تر Espinoza, مدیر اجرایی نمایشگاه مواد غذایی استانداردهای شورای اسلامی و بازنشسته ایالت نیویورک دادگاه عالی عدالت.

"مانند بسیاری از مردم دیگر او تا به حال اقتصادی نیاز به وجود داشته باشد."

'محل قرار گرفتن در معرض بزرگ'

دبلس مشغول به کار بود برای West Coast گوجه فرنگی است که در مزارع گاو دریایی و Hendry شهرستانهای استان است. هر روز قبل از سوار شدن به اتوبوس احتمالا او را به حال خود حرارت گرفته شده یکی از چندین پیشگیری از اقدامات این شرکت به تصویب رسید در ماه های اخیر گفت: باب اسپنسر شرکت رئیس جمهور.

این شرکت همچنین نصف ظرفیت اتوبوس از 48 به 24 کارگران و "هنگامی که آنها به مزارع ما موعظه به آنها در مورد نگه داشتن 6 پا فاصله."

در یکی از مزارع آن West Coast گوجه فرنگی استقبال پزشکان بدون مرز به آزمون حدود 20 نفر از کارگران و کارگران پرداخت می شود برای روز یک بار تست کامل شد. برخی از کارگران آزمایش مثبت هر چند آنها بوده است بدون علامت اسپنسر گفت.

"یکی از چیزهایی که ما نیز در حال یادگیری است که بسیاری از افراد بدون علامت هستند. آنها فقط درک نمی کنند آنها نهفته است."

West Coast گوجه فرنگی یکی از 13 تولید کنندگان در این نمایشگاه از برنامه غذایی که نیاز به پرورش دهندگان متعهد به ارائه امن شرایط کار گفت: امن تر Espinoza شورا که نظارت بر برنامه است. "آنها شده اند در میان تولید کنندگان و مصرف بسیاری از اقدامات پیشگیرانه و در پاسخ به گزارش كارگر بیماری است."

West Coast گوجه فرنگی آگاه بود دبلس آلوده شده اسپنسر گفت. معلوم نیست اگر دبلس بود یا نه. خانواده او نمی تواند رسید اما نسبی از هم اتاقی او گفت: علائم او وارد شدند به سرعت پس از یک روز بارانی ،

اسپنسر گفت که او تا به حال شده است در تماس با مقامات وزارت بهداشت در مورد ردیابی مربوط به دبلس. با برداشت بیش از شرکت دیگر را می بیند کارگران را به اطلاع آنها از قرار گرفتن در معرض بالقوه او گفت:. "مشکل این است که تنها نقطه دسترسی به اتوبوس است."

دیگر تولید کنندگان در این نمایشگاه از برنامه غذایی را نیز گرفته اقدامات پیشگیری شورای توصیه می شود. "مهم نیست که چقدر از این نمایشگاه از برنامه غذایی مزارع انجام" امن تر Espinoza گفت: جامعه "محل قرار گرفتن در معرض بزرگ."

ایممکلی بدنام است برای سهام خود را از سر می برند و گران قیمت تریلر. دبلس زندگی در یک آپارتمان در یک مسکن و توسعه.

بیش از 40 درصد از ایممکلی ساکنان در فقر زندگی می کنند. ترین صحبت در یک زبان غیر از انگلیسی در خانه. دبلس تشییع جنازه توجه است که در کریول فرانسوی و انگلیسی.

فراتر از زبان وجود دارد می تواند موانع فرهنگی گفت: آرتور بویر که هائیتی-آمریکایی و آگهی های دکتر آرتور بویر بنیاد در ایممکلی. هنگامی که یک کارگر, بویر در حال حاضر دارای مدرک دکترای.

"بیشتر می تواند انجام شود" برای رسیدن به هائیتی, جامعه, او گفت:. "ما در حال گریه برای کمک به اما ما باز به کار با سازمان های دیگر."

پایه و اساس خود را با شرکای جامعه رادیو به پخش اطلاعات روزانه در مورد ویروس. "آنچه ما در حال انجام بهترین های ما برای کمک به."

"برای همیشه در دل ما

با بسیاری از کارگران برای برداشت محصول شمال, محصولات, تولید کنندگان و, مدافع امید در جامعه می تواند بهتر برای جلوگیری از گسترش بعدی قرار می گیرند.

اسپینوزا می خواهم برای دیدن اقتصادی برای کمک به farmworkers به طوری که آنها احساس نمی فشار به کار هنگامی که آلوده و یا قرنطینه.

"این چیزی است که باید با تغییر در یک سطح بالاتر از تولید کنندگان است."

اسپنسر گفت: این صنعت در حال بررسی راه حل های به کمبود انزوا گزینه برای farmworkers. "وجود دارد هیچ جایی برای رفتن به دور برای بسیاری از آنها است."

دبلس' graveside سرویس تنظیم شده است برای صبح روز یکشنبه 2 مایل از خانه اش در این مجموعه نام برای کلمه اسپانیایی برای امید.

در اطلاع Brunacia "سیا" دبلس به نظر می رسد در سفید. موهای کوتاه خاکستری. او ارائه می دهد یک کمی لبخند و شناور در میان ابرها. کبوتر soars به سمت چپ او. بزرگ cursive letters خواندن در زبان انگلیسی و فرانسه: "برای همیشه در قلب ما."

جنین Zeitlin است سازمانی خبرنگار در جنوب غربی. رسیدن به او را در jzeitlin@gannett.com و یا در توییتر @JanineZeitlin.

آیا می دانید؟: پزشکان بدون مرز همکاران با سازمان در ایممکلی به کمک COVID-19 پاسخtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن