جدید پزشکی قانونی شجره نامه روش می تواند کلیدی در حل صورت ناشناس مرحوم کوهنورد

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 9:07 AM EDT Jul 23, 2020دو سال پس از او پیدا شد در داخل یک چادر در کیپرس مل

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

دو سال پس از او پیدا شد در داخل یک چادر در کیپرس ملی حفظ کند. اما مرد هنوز بی نام.

که از طریق کوهنورد که رفت دنباله نام "جین" و "Mostly Harmless" تعامل با دیگران همراه آپالاچی و فلوریدا مسیرهای پیاده روی. کارآگاهان حتی روشن عکس های او را در طول راه.

بیشتر بی ضرر به نظر می رسد به مرگ طبیعی فوت به گفته محققان. بدن خود را با وزن فقط 83 پوند داشت در اردوگاه اشراف توسط دو کوهنورد در 23 ژوئیه 2018.

او نیست که یک تلفن همراه, کارت های اعتباری و یا هر فرم شناسایی است. داخل چادر خود را واقع در حدود پنج کیلومتری شمال ایالتی 75 شدند, پیاده روی, دنده, دو, نوت بوک و حدود 3,640.

مرد به عنوان 35 تا 50 سال 5-پا-8 با سیاه و سفید و خاکستری و ریش و مو. خود را ناشناس بدن هنوز نهفته در منطقه 20 دفتر معاینات پزشکی در شرق ناپل.

"به پزشکی قانونی است که مسئول مراقبت و حضانت تا زمانی که ما یک عضو خانواده به نوبه خود او را به برای ترتیبات نهایی گفت:" کارآگاه دیوید Jadi از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر.

محققان فکر می کنم این مرد دارای روابط ایالت نیویورک و لوئیزیانا و ممکن است مشغول به کار در صنعت فن آوری. مرگ او کشیده شده توجه از پیاده روی جامعه مردمی در صنعت فن آوری و واقعی جرم و جنایت طرفداران.

بیشتر Harlmess' داستان پوشش داده شده توسط رسانه های خبری در سراسر کشور و Facebook گروه با هزاران نفر از اعضای ظهور کرده اند تا با هدف ترکیب از طریق سرنخ به سعی و شناسایی او.

قبلی پوشش: ID مرد مرده یافت در تالار سرو حفظ هنوز مشخص نیست پس از کوهنورد, ارسال عکس, نکات

بیشتر: ذغال سنگ کارآگاه: راهنمایی خواهد بود 'بسیار مهم' به شناسایی کوهنورد مرده یافت در تالار سرو پنج ماه پیش

سه بخش پادکست با قسمت تمرکز بر کشف بدن انسان, چگونه فرد از دست رفته پایگاه داده کار می کنند و چه کسی بیشتر ضرر ملاقات کرد در حالی که پیاده روی منتشر شده توسط کلانتر, در فوریه 2019.

چهارمین قسمت از پادکست منتشر شد و در 7 ژوئیه به نیروی تازه دادن به منافع عمومی در این مورد. در این قسمت تمرکز بر محتوای بیشتر بی ضرر' نوت بوک که شامل پروتئین نوار دستور و کد برای یک بازی آنلاین به نام Screeps.

یک جریان ثابت از نکات مربوط به این مورد شده است که به کلانتر, پس از کشف اکثرا بی ضرر بدن. بسیاری از افرادی که شاهد این مرد در حالی که پیاده روی جلو آمد در طول سال اول بررسی است.

ترین نکات در حال حاضر در حال در آمدن از مردم در تلاش برای ارتباط بیشتر بی ضرر به دیگر فرد از دست رفته موارد Jadi گفت.

"ما تقریبا خسته هر روش و هر خیابان که ما می توانید در حال حاضر" Jadi گفت. "ما نیاز داریم که کسی که در واقع دانش شخصی از من قربانی است."

کارآگاهان معلوم شد آنها خسته DNA جستجوها از طریق ملی فرد از دست رفته را به پایگاه داده در ماه مارس است.

هنوز Jadi است و امید رمز و راز حل خواهد شد به عنوان کلانتر, به تازگی اعلام کرد که همکاری با آزمایشگاه DNA در تگزاس به شناسایی مردی با استفاده از یک تکنیک جدید در پزشکی قانونی شجره نامه.

تگزاس آزمایشگاه Othram Inc., solicits DNA از اعضای عمومی که هم به امید کمک به حل پرونده های جنایی با اطلاعات شخصی خود را از طریق پایگاه داده خود را DNASolves.com با توجه به کلانتر ،

Othram خواهد دنباله Mostly Harmless' DNA و سپس یک genealogist را با استفاده از دنباله ای برای ساخت یک درخت خانواده با استفاده از یک پایگاه داده. این روند انتظار می رود که حداقل چند هفته اما می تواند منجر محققان به یکی از اعضای خانواده بیشتر بی ضرر Jadi گفت.

"آن دو سال بوده است بنابراین یکی دیگر از چند هفته است که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای ما, به خصوص اگر ما پاسخ مثبت" Jadi گفت.

حتی اگر محققان نبوده است قادر به قرار دادن هر یک از Mostly Harmless' اعضای خانواده او هنوز هم مردم در چک کردن و به امید دیدن مورد حل و فصل شود.

"اگر این برادر من مراقبت خواهد که او نام خود را به عقب گفت:" کلی فربنکس که اکثرا بی ضرر است در حالی که او پیاده روی در فلوریدا تکدی. "من می خواهم که برای من برادر عزیزم اگر او دچار مشکل بودند و یا فاصله."

Fairbanks ملاقات اکثرا بی ضرر در فلوریدا, فلوریدا در ماه ژانویه 2018. یک دنباله فرشته پس از سال 2016 او در تعامل با و پشتیبانی از طریق کوهنورد به عنوان آنها را از طریق شهر.

Fairbanks اولین کسی بود که برای اتصال کلانتر, کامپوزیت, عکس از ناشناس کوهنورد به بیشتر بی ضرر است. او را نگه می دارد تا با کلانتر دفتر تحقیقات و عضو یک Facebook گروه اختصاص داده شده به حل این مورد.

بیشتر بی ضرر بود مکالمه و یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود را هنگامی که فربنکس با نزدیک شدن او در حالی که او در حال قدم زدن در کنار جاده. او به او یک کیسه کوچک از مخلوط نوشیدنی و از او خواست اگر او بود با داشتن هر گونه مسائل با پیاده روی.

بیشتر بی ضرر به او گفت او نبود حمل یک تلفن و با استفاده از یک نقشه کاغذی از فلوریدا به حرکت دنباله Fairbanks گفت.

"او به من گفت که او در نیویورک بود و او سر به کلید غرب و من فکر کردم او باید خیلی خوب انجام می شود چرا که او آن را از این راه دور" فربنکس گفت. "این است که بسیار غیر معمول برای یک کوهنورد از طریق به حمل یک تلفن همراه. او احتمالا تنها کسی است که من تا کنون ملاقات شخصا که ندارد یک تلفن همراه."

پوشش بیشتر: کلانتر, سهام مستعار کوهنورد جان باخته در تالار سرو ملی حفظ

بسیار شبیه او با دیگر از طریق کوهنورد, Fairbanks ارائه شده به اجازه اکثرا بی ضرر و فراموش خشکشویی در خانه اش اما او کاهش یافته است.

اگر چه آن را غیر معمول نیست برای از طریق کوهنورد به استفاده از دنباله نام به عنوان یک راه بیشتر برای قطع اتصال از زندگی واقعی آن را غیر معمول است که بیشتر بی ضرر بود و بخشی از هر کوهنورد از طریق Facebook گروه و یا با استفاده از ابزارهای دیگر برای پشتیبانی در حالی که بر روی مسیرهای پیاده روی, Fairbanks گفت.

"من نمی دانم او وجود دارد و آن را فقط یک شانس تصادفی, برخورد" فربنکس گفت. "ترین کوهنورد می خواهید کمک در مورد آنها مشکل است. او قطعا یکی از طبیعی است."

Fairbanks و اکثرا بی ضرر صحبت کرد و برای حدود 20 دقیقه پس از آن او در راه او شد و در ارواح خوب, Fairbanks گفت.

آملیا اسپارس جنوبی گرجستان که یکی از صدها نفر از مردم که هرگز ملاقات اکثرا بی ضرر اما علاقه در مورد کار و در زمان خود را امتحان کنید و آن را حل کند.

"افراد گم شده و افراد ناشناس همواره نوعی از شیفتگی برای من" اسپارس گفت. "این یکی فقط آن را بسیار خسته کننده و دیوانه است."

اسپارس ایجاد یک Facebook گروه اختصاص داده شده به شناسایی بیشتر بی ضرر که در حال حاضر حدود 400 عضو دارد. او صرف چند ساعت در هر روز کار بر روی حل این مورد.

"همه ما خود را کمی روشها و ما فقط انجام آنچه ما می توانیم" اسپارس گفت. "من به سهم خود بروشور و من انتخاب یک دولت آن را بسیار کارآمد و آن را بسیار وقت گیر اما من انتخاب یک دولت و من از طریق آن دولت است."

اسپارس خواهد شکست هر ایالت توسط شهرستان و ارسال بروشور با اطلاعات بیشتر در مورد بی ضرر در دو گروه از هر شهرستان در رسانه های اجتماعی و سپس به اشتراک گذاری این اطلاعات را با هر روزنامه و ایستگاه تلویزیونی و آژانس های اجرای قانون در دولت است.

هدف او این است که برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم که شنیده ام و نه در مورد این پرونده به عنوان امکان پذیر است. عکس های اکثرا بی ضرر هستند و آنچه را که مورد توجه بسیاری از مردم که هرگز او را ملاقات نمود, او گفت:.

"همه ما ببینید داستان در مورد جین و یا جان می کند و در بسیاری از اوقات آنها فقط باید اسکلتی باقی مانده است" اسپارس گفت. "بیشتر بی ضرر به نظر می رسد مانند همه brother-in-law, همسایه و یا فقط یک مرد به طور متوسط."

کسی که در خارج وجود دارد می داند که اکثرا بی ضرر است و این همه در مورد گرفتن عکس خود را به شخص درست اسپارس گفت.

"به عنوان انسان آن را ترسناک برای ما به فکر می کنم ما می تواند مرگ به تنهایی و هیچ کس متوجه" اسپارس گفت. "او کسی فرزند و کسی نمی داند که او چه کسی است و حتی اگر آنها نیست و به دنبال او."

Jadi کار کرده است که در اجرای قانون برای بیش از 26 سال گفت: یک زن و شوهر از چیزهایی که در مورد بیشتر بی ضرر مورد ایستادگی کردن مانند انسان ناچیز و وزن بدن در زمان مرگ او.

"من باور نمی وجود دارد هر چیزی که از نظر پزشکی است که می تواند باعث او را به وزن آنچه او" Jadi گفت. "او نمی باید هر گونه بیماری های لاعلاج و یا اتلاف بیماری ما از آن آگاه شده اند که مسئول آن است."

یک گزارش کالبد شکافی مورخ ژوئن 2019 از دفتر معاینات پزشکی لیست Mostly Harmless' علت و نحوه مرگ به عنوان نامشخص.

به نظر می رسد بیشتر بی ضرر درگذشت عمدی یا غیر عمدی کمبود تغذیه است که فرد به دلیل آن به نظر می رسید و کوهنورد به حال منابع برای به دست آوردن مواد غذایی و نگه داشتن خود را از گرسنگی به مرگ Jadi گفت.

محتوای بیشتر بی ضرر' نوت بوک پروتئین نوار طرح و قرار نیست نقطه محققان در هر جهت خاص حتی پس از مردم با آگاهی از این موضوعات نگاه, یادداشت های Jadi گفت.

"این یکی دیگر از منحنی توپ در این مورد نیست که به راحتی توضیح داد:" Jadi گفت. "این جالب بود که او به دنبال در ارزش تغذیه ای و چیزهایی مانند آن زمانی که بدن خود را در وضعیت آن بود."

آن را سخت را برای مردم به تصور هوشمند و فرد سالم در حال مرگ راه بیشتر بی ضرر را به خصوص بدون هیچ گونه الکترونیکی نوین و یا اثری از هویت و این که در آن منافع در این مورد می آید از Jadi گفت.

از طریق فتنه و راز مورد Jadi می بیند و احساس مسئولیت را به انجام آنچه حق برای او.

"بیشتر بی ضرر است من قربانی و در حال حاضر کلانتر آن که خود را نماینده انحصاری" Jadi گفت. "این مسئولیت ما را امتحان کنید و او را با خانواده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب