آمریکایی های بومی قبیله می شود سور بزرگ سرزمین آبا و اجدادی

آسوشیتد پرس منتشر شده 3:49 PM EDT Jul 28, 2020یک بومی آمریکایی قبیله اصلاح شده بخش کوچکی از سرزمین آبا و اجداد

توسط ABTINNEWS در 8 مرداد 1399

یک بومی آمریکایی قبیله اصلاح شده بخش کوچکی از سرزمین آبا و اجدادی در کالیفرنیا دیدنی Big Sur ساحل که از دست داده بودند به اسپانیایی, استعماری حل و فصل نزدیک به 250 سال پیش.

این Esselen قبیله مونتری کانتی بسته سپردن در 1,199 هکتار حدود 5 مایل داخلی از اقیانوس است که بخشی از یک $4.5 میلیون معامله مربوط به دولت و غربی رودخانه ها و محافظت از جیوه اخبار گزارش روز دوشنبه.

این نخستین بار مرمت هر سرزمین به قبیله که از دست داد 90 درصد از آن حدود 1000 عضو به بیماری و علل دیگر در اوایل 1800s.

"این است که فراتر از کلمات برای ما بالاترین افتخار گفت:" تام خرس کوچولو Nason رئیس قبیله. "زمین مهم ترین چیز برای ما است. آن است که میهن ما ایجاد داستان زندگی ما. ما تا آمدیم و سپاسگزار است."

زمین نهفته است در سمت شمال کمی سور رودخانه که در آن در معرض خطر steelhead ماهی تخم ریزی و شامل پیر-رشد redwoods بلوط جنگل و مراتع.

"ملک دیدنی و جذاب است و در بالای آن repatriates زمین به یک قبیله است که تا به حال واقعا سخت رفتن از آن در طول سال گفت:" سو Doroff رئیس جمهور از محافظت.

شناخته شده به عنوان رانچو Aguila ملک برای فروش قرار داده شد و توسط خانواده اکسل آدلر سوئدی مهاجر که آن را خریداری در 1950s و درگذشت در سال 2004.

پورتلند اورگان بر اساس غربی رودخانه ها و محافظت از ابتدا مذاکره برای خرید ملک و انتقال آن به آمریکا خدمات جنگل. اما برخی از ساکنان منطقه نگران بودند در مورد پتانسیل افزایش استفاده از زمین توسط بازدید کنندگان و آژانس توانایی برای مراقبت از زمین است.

این محافظت و سپس شروع به کار با Esselen قبیله و دریافت 4.5 میلیون دلار کمک مالی از کالیفرنیا منابع طبیعی سازمان برای پوشش $4.35 میلیون قیمت خرید و پرداخت هزینه برای زمین های مطالعات.

پول از یک سال 2018 رای دهندگان مورد تایید پارک ها و آب پیوند است که شامل 60 میلیون دلار برای رقابتی کمک های مالی برای به دست آوردن بومی آمریکایی های طبیعی و فرهنگی و تاریخی منابع در کالیفرنیا است.

Nason گفت: قبیله خواهد ساخت عرق تسلیم و سنتی روستا به انجام مراسم سنتی و آموزش عمومی در مورد فرهنگ خود را. وجود خواهد داشت هیچ دائمی خانه و یا کسب و کار بر روی زمین است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن