ناپل را به تصمیم گیری در مورد چهارم جولای رژه آتش بازی, بعد, در, مه, ژوئن,

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 11:57 AM EDT مه 6 2020سالانه چهارم جولای حوادث در شهر ناپل هنوز هم ب

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

سالانه چهارم جولای حوادث در شهر ناپل هنوز هم برای برنامه ریزی در حال حاضر.

ناپل شورای شهر رای دادند و روز شنبه به نگه داشتن در تصمیم گیری در مورد شهر-اسپانسر چهارم جولای رژه و آتش بازی تا تاریخ بعد.

شورای شهر رای به تعویق انداختن تصمیم گیری در مورد لغو رژه روز استقلال تا زمانی که جلسه شورای شهر در ژوئن 3.

این شورا رای به تاخیر انداختن تصمیم گیری در مورد لغو Fourth of July fireworks تا یک شهر کارگاه آموزشی برنامه ریزی شده در مارس 18. علاوه بر این شورای شهرستان خواست کارکنان به مذاکره با پیمانکار Zambelli آتش بازی به وقت اضافی برای تصمیم گیری در اوایل ماه ژوئن بدون مواجهه با هر گونه مجازات های مالی اگر ناپل لغو این رویداد است.

به تازگی: ذغال سنگ به صدور مجوز موقت برای برخی از رستوران ها به گسترش صندلی در فضای باز

شهر می پردازد و در مجموع حدود 60 ، 000 دلار برای هر دو آتش بازی و بارج که از آن آتش روشن می شوند در نزدیکی ناپل اسکله. این شهر قرارداد با Zambelli آتش بازی می گوید ناپل را متحمل هیچ هزینه و اگر این مراسم لغو شده است در و یا قبل از مارس 19 با توجه به شهرستان یادداشتی در مورد این رویداد.

تحت قرارداد فعلی این شهر را مجبور به پرداخت حدود $45,000 برای هزینه بارج و نیمی از هزینه آتش بازی اگر این مراسم لغو شده است و یا پس از ژوئن 4, با توجه به یادداشت شهرستان.

شهر دیگر هزینه های وابسته به رژه و آتش بازی شامل هزینه های نیروی انسانی پلیس EMTs و تمیز کردن خدمه, با توجه به یادداشت شهرستان.

معاون شهردار تری Hutchison گفت که او می خواهم برای دیدن آتش بازی شرکت کار در شهرستان, به طوری که ناپل می رسند می تواند در تصمیم گیری در ماه ژوئن بدون هر گونه مجازات های مالی. این شهر در یک موقعیت غیر معمول با چهارم جولای حوادث به دلیل coronavirus همه گیر Hutchison گفت.

"ما همه توافق دارند که ما در شرایط منحصر به فرد در اینجا است که ما نمی تواند پیش بینی زمانی که ما امضا این قرارداد در وهله اول" Hutchison گفت.

عضو شورای Gary قیمت گفت: این شهرستان باید لغو آتش بازی اگر این شرکت حاضر است به این شهر بیشتر است. این شهر در یک موقعیت برای قرار دادن مردم در معرض خطر ابتلا به کروناویروس, قیمت گفت.

بیشتر: ناپل برنامه متصل داوطلبان با کسانی که نیاز دارند در میان همه گیر

و: Beachgoers لذت بردن از بازگشت به ذغال سنگ ناپل سواحل پس از coronavirus بسته شدن

"اگر آنها نمی, من نمی فکر می کنم ما باید ادامه" او گفت:. "من فکر نمی کنم ما به اندازه کافی اطلاعات برای حمایت از داشتن آن حوادث امروز است."

هر دو روز استقلال وقایع را جمعیت زیادی به این شهر با توجه به شهرستان یادداشتی در مورد حوادث. رژه برگزار می شود در صبح روز چهارم ژوئیه تساوی در حدود 10000 نفر به مرکز شهر ناپل در حالی که سالانه آتش بازی در شب می توانید در قرعه کشی حدود 25000 به ناپل سواحل و خلیج مکزیک است.

در سراسر کشور, حوادث در مقیاس بزرگ لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از رویدادهای لغو در ناپل شامل سالانه رژه سنت پاتریک در ماه مارس است. بزرگ اسکله قایق رانی مسابقه سالانه end-of-گردشگری-فصل رویداد لغو شد در ماه آوریل است.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.

بیشتر: هشتم خیابان بهبود مجاز به ادامه بعد از جلسه شورای شهر ناپل

و: ناپل زن و شوهر می شود تعجب رژه برای 73 سالگرد عروسیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب