Shasta County سرپرستان: هیچ محدودیتی برای ماهیگیری اما out-of-towners مسئله

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:04 PM EDT May 16, 2020Shasta County سرپرستان کرد و گفت: آنها را تعطیل

توسط ABTINNEWS در 29 فروردین 1399

Shasta County سرپرستان کرد و گفت: آنها را تعطیل نمی کردن هر گونه دریاچه ها, رودخانه ها و آبراه های دیگر استفاده می شود توسط ماهیگیران پس از کالیفرنیا ماهی و بازی کمیسیون رای به اجازه می دهد به طور موقت محدودیت آب شیرین ماهیگیری در برخی از جوامع روستایی با توجه به COVID-19.

Shasta County پاسخ می آید پس از مقامات از Inyo مونو و شهرستانهای آلپ — تمام واقع در شرق Sierras — خواسته این کمیسیون روز شنبه به ماهیگیری به طور موقت محدودیت out-of-towners با توجه به این سه شهرستان', محدود, بهداشت و درمان-مراقبت از منابع و حفاظت از ارشد جمعیت از coronavirus.

هر یک از این مناطق قرعه کشی هزاران نفر از ماهیگیران تفننی شروع در ماه آوریل در آغاز ماهی قزل آلا فصل است.

Shasta County معاون مریم Rickert زندگی می کند که در مک آرتور و نشان دهنده بسیاری از جوامع کوچکتر از جمله پلو کدرو می گوید حتی اگر شهرستان آبراه باز باقی می ماند او می پرسد که افرادی که از خارج از شهرستان خود قرنطینه به مدت 14 روز و آوردن مواد غذایی خود را و لوازم.

"در پاییز دره رودخانه ما فقط یک فروشگاه مواد غذایی بنابراین ما نمی خواهیم یک دسترسی محدود به منابع غذایی برای مردم محلی و قرار دادن آنها در معرض خطر" Rickert گفت. "ما نمی به شدت دعوت مردم اما ما نمی تواند آنها را متوقف کند از آینده است."

یکی از مسائل مطرح شده توسط محلی ماهیگیران تفننی شده است ازدحام پارکینگ در شاستا لیک از هر دو خارج از شهرستان و خارج از دولت ساکنان.

Shasta County هیئت ناظران معاون رئیس استیو مورگان می گوید: این موضوع از ازدحام بیش از حد در شاستا لیک احتمالا می تواند آورده شود تا در آینده روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره.

"من مطمئن هستم که این اداره بازدید کنندگان نشده را از یک خوش آمدید wagon ثبت نام برای این مردمی" مورگان گفت. "اما ما نیست با قرار دادن موانع در I-5 یا. ما امیدواریم که مردم را به ماندن در جایی که آنها در عوض از آمدن به اینجا. اگر آنها نمی آیند تا اینجا نمی آیند در اینجا به ماهی اما از آن است که در درون (یک فرد) حق انجام هر کاری که آنها می خواهند به انجام," او گفت:.

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن