یکشنبه, مارس 22 coronavirus به روز رسانی: Shasta County, نوجوانان, تست مثبت هل دادن COVID-19 مورد در مجموع به 27

انزال زن, Shulman, جسیکا Skropanic و مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 12:02 AM EDT Apr 23, 2020یکی دیگر از

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

یکی دیگر از 12 تا 18 ماه انتظار برای برخی از محدودیت

5 بعد از ظهر روز شنبه, آوریل 22

Shasta County مقامات بهداشت در حال برنامه ریزی برای فرماندار احتمالی آرامش از برخی از coronavirus محدودیت اما آنها می گویند آن را حداقل یک سال قبل از همه چیز می تواند شروع به بازگشت به راه درست عادی.

خبر می آید به عنوان شهرستان ثبت اولین مورد در نزدیک به یک هفته: یک دختر نوجوان است که در حال حاضر این شهرستان را 27 بیمار تایید به این ویروس خبر داد. او در انزوا در خانه.

دکتر کارن Ramstrom این شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت: این شهرستان در حال حاضر در "مرحله 1"-سطح محدودیت شدید ترین.

"ما امیدواریم که آن را برای رفتن به جایی که او به زودی شروع به شل برخی از کسانی که محدودیت," او گفت: از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

هر زمان که Newsom شروع به اجازه دادن به شهرستانهای رفتن به فاز 2 Ramstrom گفت که سطح احتمال گذشته از یک سال به یک سال و نیم.

"این رفتن به ادامه تا زمانی که ما یک واکسن یا دارو یا هر دو است که ارائه برخی از حفاظت برای جامعه ما," او گفت:.

در ضمن این شهرستان است که بدانند چه محلی فاز 2 خواهد بود. Ramstrom گفت: این امر به احتمال زیاد شامل برخی از تجمعات اما کسانی که احتمالا شروع با اعداد کوچک و به تدریج افزایش می دهد.

"ما هنوز هیچ جامعه ایمنی," او گفت: از coronavirus.

که مطرح می تواند یک مشکل زمانی که مردم در سفر به شهرستان و یا ترک برای کسب و کار ضروری و سپس دوباره احتمالا آوردن ویروس با آنها, او گفت:.

فاز 2 نیز ممکن است شامل یک نیاز برای پوشش صورت است که برخی دیگر از استان ها در حال حاضر به تصویب رسید. در Humboldt County, مقامات به طور مستقیم گره خورده است یک ماسک جدید نیاز است که طول می کشد تا اثر جمعه به احتمالی بازگشایی اقتصاد گفت: این یک اقدام ضروری است برای جلوگیری از گسترش به برخی از محدودیت ها برداشته می شوند.

"من پیش بینی بالقوه نیاز به یک نیاز" گفت: Ramstrom. "آنچه که می خواهم نگاه دقیقا من نمی دانم در این نقطه است."

هر فاز 2 به نظر می رسد مقامات بهداشت تاکید کرد که آن را هنوز هم شامل برخی محدودیت زمانی وجود دارد یکی دیگر از راه برای جلوگیری و یا درمان ویروس.

"بله, ما می خواهم برای دیدن کسب و کار باز ما نمی دانیم که وجود دارد نیازمند است که در جامعه ما است. ما می دانیم که بیکاری و شکست کسب و کار خوب برای مردم خوب بودن یا نه. به طوری که یک نگرانی عمیق برای ما. اما ما فقط نیاز به نگه داشتن در ذهن است که ما می خواهیم برای جلوگیری از تجدید حیات" Shasta County بهداشت و خدمات انسانی مدیر آژانس Donnell Ewert گفت. "من فقط می خواهم به مطمئن شوید که مردمی نیست فکر کنیم که ما در حال رفتن به ماه ژانویه سال 2020 چرا که قصد ندارم به اتفاق می افتد."

Coronavirus: رهبران محلی برای آغاز مذاکرات در مورد نحوه بازگشایی Shasta County اقتصاد

موارد در Northern California counties

همانطور که برای موارد Mendocino County خود را اعلام کرد پنجمین روز سه شنبه برای نخستین بار یک تست مثبت از مارس. در اینجا که در آن صورت مجموع ایستاده در میان استان ها در این منطقه از یکشنبه شب.

 • Shasta County, 27 مورد (19 بازیافت, 3 مرگ و میر)
 • Butte County, 16 مورد (13 بازیافت)
 • Siskiyou County 5 نفر (5 بازیافت)
 • Plumas County 4 مورد (4 بازیافت)
 • Glenn County 4 مورد (3 بهبود)
 • Colusa شهرستان 3 مورد
 • Tehama County, 1 مورد (1 مرگ)
 • تثلیث شهرستان هیچ مورد
 • Modoc شهرستان هیچ مورد
 • Lassen, شهرستان, موارد

شهرستان ساحلی

 • Humboldt County, 52 نفر (50 بازیافت)
 • Mendocino County 5 نفر (4 بازیافت)
 • Del Norte شهرستان 2 نفر (2 بازیافت)

COVID-19: شمال کشور بانک های مواد غذایی دریافت خلاق با روال برای تغذیه تعداد رو به رشد

ایالت شماره: COVID-19 در کالیفرنیا

تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت به 35,396 در روز سه شنبه, با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده توسط مقامات بهداشتی دولت بعد از ظهر چهارشنبه. مقامات گفت: 1,354 نفر در کالیفرنیا درگذشت, به عنوان یک نتیجه از ابتلا به کوروناویروس.

در اینجا این است که چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن اساس سن:

 • سن 0-17: 768 موارد
 • سنی 18-49: 17,009 موارد
 • سن 50-64: 9,517 موارد
 • سن 65+: 8,035 موارد
 • Unknown/گم شده: 67 مورد

کارکنان مراقبت های بهداشتی ساخته شده 3,877 از کل موارد, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

جدید ایالت گزارش گفت: یک تناسب تعداد لاتینی, آمریکایی های آفریقایی تبار و بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام ادامه دارد به مرگ از بیماری برای تمام گروه های سنی 18 سال و بالاتر و مردان در حال مرگ هستند بیش از زنان است. در خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار کالیفرنیا بالاترین نرخ مرگ است که در حدود دو نمایندگی خود را در حالت کلی جمعیت, مکان عمومی, بهداشت گفت. دولت است و نه آزاد کردن شماره های خاص در تفکیک نژادی از موارد.

کالیفرنیا coronavirus موارد توسط شهرستان

ما اطلاعات مرکزی صفحه: شامل نقشه های تعاملی است که آهنگ تایید COVID-19 موارد بهبود و مرگ و میر ناشی از اطراف دولت, ملت و جهان است.

نقشه به طور خودکار به روز را نشان می دهد و نزدیک از هر California county است.

و یا زوم کردن برای دیدن شماره از سراسر کشور و جهان است.

ایالات متحده و جهانی coronavirus موارد

همانطور که از 8 p. m. روز شنبه تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده بود در مورد 842,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. که در مجموع حدود 46,800 بیماران فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از ویروس.

در مورد 4.47 میلیون coronavirus آزمایشات انجام شده در آمریکا که از دوشنبه شب.

در سطح جهان وجود داشته است حدود 2.6 میلیون تایید موارد COVID-19 با توجه به دانشگاه. بیش از 183,000 که مردم به عنوان یک نتیجه از این ویروس در حالی که در مورد 711,000 بهبود یافته اند.

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن